Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Amíg dolgoztok a gyerekek a...

Amíg dolgoztok a gyerekek a nagyszülőknél vannak, vagy hazamennek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ez egy elég negatív kérdés lesz, kérlek ne vessetek emiatt meg, mert engem ez tényleg bosszant.

Van 2 gyerekünk és én már visszamentem dolgozni.

A legkisebb ovis a legnagyobb sulis első osztályos.

Én délelőtt és délutános műszakban szoktam dolgozni.

Van, hogy 3-ra érek haza és van hogy 6-ra, ha délutános vagyok.

Csak akkor tudom a gyerekeket vinni du. munka előtt és de. Munka után hazavinni.

Párom 6-3 közt dolgozik folyton.

Igazából annyig szerettem volna ebből kihozni, ha délutános vagyok a pàrom 3-kor elmegy a gyerekekért átmennek anyósékhoz és ott vannak 6-ig mìg haza nem érnek.

És én nagyon nagy féltékenységet érzek, mert mindig mire odaérek ők szépen megvacsoráztak már mindent is megcsináltak és együtt ülnek az asztalnál.

Ilyenkor mindig azt érzem valamiről lemaradtam és hogy rám már nincs is szükség.

Haza viszem a gyerekeket és már nyilván nem éhesek és már fektethetem is le aludni őket és megy a párom is korán, mert korán kel.

Utálom a délutánost. Pedig tudom!!! A 6 óra nem is késő, mert van aki teljesen nincs is otthon, esetleg.

Ilyenkor azért vagyok szomorú, mert úgy érzem alig tudok lenni velük és olyan boldog lennék, ha en is màr 3-kor otthon lehetnék és mehetnék a gyerekeimért.

Mérges vagyok néha a páromra is, hogy mindig anyósékhoz viszi és ott foglalkoznak közösen velük, ahelyett, hogy hazavinné őket a sajàt házunkba.

Ez jó a gyerekeknek, a páromnak, a szüleinek is, de én féltékeny vagyok.

:(

Nyilván egyenek, nem kell megvárni engem, de úgy érzem mintha páromnak és a szüleinek szültem volna.

Hétvégén is mindig program van anyóséknál.

Ha délelőttösek vagyunk ők viszik oviba.

Munkát nagyon nem szeretnék váltani, mert ez a hivatásom, közelebb nem tudok menni.


Szüleim messze laknak.

Mi párommal közösen döntöttünk így, hogy itt fogunk lakni, mert segítseg nélkül nyilván megoldani nagyon nehéz lenne és másképp nem is menne. Még is féltekeny és rossz èrzés van bennem.


Negatív kommentet nem kérek attól, hogy ezek az érzéseim, amiket őszintén leírtam.


Csak olyat, amivel elmondjátok nálatok hogy van ez.



2022. dec. 3. 08:05
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
39%

Nem is a te érzéseid gázak, hanem a férjed, aki egyetlen délutános napod alatt sem képes hazavinni a gyerekeit és egyedül foglalkozni velük.

Mekkora mamlasz már, hogy etetik őt is a nagyszülők?

Én inkább állást váltanék. Milyen "hivatás" az amiben ilyen béna munkarend van? Kereskedelem?

2022. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
77%
Itt az a baj,hogy a férjed egyedül nemképes enni, főzni, a gyerekkel foglalkozni. Nagyon sokan 5-ig dolgoznak , a 6 óra nem is késő.
2022. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
44%
Lepontozhatsz mindenkit kérdező, de magadnak kavarod a szart: a munkaválasztásoddal, meg azzal is hogy egy felnőni képtelen rakás szerencsétlenségnek szülsz sorban. Meg is érdemled amit kaptál. Bár a nyafogásból amit itt levágtál, hogy féltékeny vagy, egy szinten lehetsz a csávóddal.
2022. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
34%
Hát te beteg vagy. Szegény gyerekek...
2022. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
62%

Brühühü, az én gyerekeim napi 6-8 órát iskolában vannak, féltékeny vagyok a tanító nénire, meg az osztálytársakra! Meg a konyhás nénire is, mert annak a főztjét eszik!


"Van 2 gyerekünk és én már visszamentem dolgozni.

A legkisebb ovis a legnagyobb sulis első osztályos."


Tévedsz. A legkisebb nem oviba jár, hanem 2 műszakban dolgozni. Nőj fel...

2022. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
85%
Tedd össze a két kezed, hogy pont a nehéz dolgokat átvállalják. Más ezért fizet a szitternek.
2022. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
66%
"segítseg nélkül nyilván megoldani nagyon nehéz lenne és másképp nem is menne. " Érdekes, az emberek többsége megoldja anélkül hogy más intézné a gyereke körül a dolgokat..
2022. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk azt nem értem, miért cseszegetitek a munka miatt, kisgyerekes anyuka még jó végzettséggel sem nagyon válogathat, senki nem szereti alkalmazni őket, és a gyermektelenek is a 8-4-ig tartó melóba hajtanak.
2022. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
20%
Döntse el hogy a gyerekével töltött idő, vagy a munkája a fontosabb, és utána ne nyivákoljon hogy ő féltékeny. Ennyike..
2022. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
69%
Ha a férjed nem tud/akar főzni, akkor főzz nekik te egy nappal előtte. Akkor majd nem kell a maminál enni.
2022. dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!