Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Amíg dolgoztok a gyerekek a...

Amíg dolgoztok a gyerekek a nagyszülőknél vannak, vagy hazamennek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ez egy elég negatív kérdés lesz, kérlek ne vessetek emiatt meg, mert engem ez tényleg bosszant.

Van 2 gyerekünk és én már visszamentem dolgozni.

A legkisebb ovis a legnagyobb sulis első osztályos.

Én délelőtt és délutános műszakban szoktam dolgozni.

Van, hogy 3-ra érek haza és van hogy 6-ra, ha délutános vagyok.

Csak akkor tudom a gyerekeket vinni du. munka előtt és de. Munka után hazavinni.

Párom 6-3 közt dolgozik folyton.

Igazából annyig szerettem volna ebből kihozni, ha délutános vagyok a pàrom 3-kor elmegy a gyerekekért átmennek anyósékhoz és ott vannak 6-ig mìg haza nem érnek.

És én nagyon nagy féltékenységet érzek, mert mindig mire odaérek ők szépen megvacsoráztak már mindent is megcsináltak és együtt ülnek az asztalnál.

Ilyenkor mindig azt érzem valamiről lemaradtam és hogy rám már nincs is szükség.

Haza viszem a gyerekeket és már nyilván nem éhesek és már fektethetem is le aludni őket és megy a párom is korán, mert korán kel.

Utálom a délutánost. Pedig tudom!!! A 6 óra nem is késő, mert van aki teljesen nincs is otthon, esetleg.

Ilyenkor azért vagyok szomorú, mert úgy érzem alig tudok lenni velük és olyan boldog lennék, ha en is màr 3-kor otthon lehetnék és mehetnék a gyerekeimért.

Mérges vagyok néha a páromra is, hogy mindig anyósékhoz viszi és ott foglalkoznak közösen velük, ahelyett, hogy hazavinné őket a sajàt házunkba.

Ez jó a gyerekeknek, a páromnak, a szüleinek is, de én féltékeny vagyok.

:(

Nyilván egyenek, nem kell megvárni engem, de úgy érzem mintha páromnak és a szüleinek szültem volna.

Hétvégén is mindig program van anyóséknál.

Ha délelőttösek vagyunk ők viszik oviba.

Munkát nagyon nem szeretnék váltani, mert ez a hivatásom, közelebb nem tudok menni.


Szüleim messze laknak.

Mi párommal közösen döntöttünk így, hogy itt fogunk lakni, mert segítseg nélkül nyilván megoldani nagyon nehéz lenne és másképp nem is menne. Még is féltekeny és rossz èrzés van bennem.


Negatív kommentet nem kérek attól, hogy ezek az érzéseim, amiket őszintén leírtam.


Csak olyat, amivel elmondjátok nálatok hogy van ez.



2022. dec. 3. 08:05
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

Ez igaz utolsó!:)

Bizony sajnos sokszor màr làtom, hogy ezerszer kevesebb elánnal mesélik el nekem ami velük történt, meg van hogy már nem is mondják. Én is ilyen voltam, ezerszer nem akartam. :)

Én nagyon hiányolom őket, de lehet azért is, mert ott vagyok az ovisokkal, akik nem az enyémek és még ők is ráébresztenek, hogy hiányolom a sajátjaimat.

Persze, azért is nagyon erős ez az érzés, mert nem olyan rég még mindig velük lehettem.

2022. dec. 4. 11:36
 52/60 Darius- ***** válasza:
61%
50- Nem errol van szo. Azért vagy egoista, mert nem a gyerekek jobbléte fontosabb, hanem a sajatod. Ha a nagyszulok is nevelik és nemcsak otthon egyedul az apa az a gyereknek jobb, mert tobben felugyelik. Nem valtasz olyan munkara, amely nem tobb muszakos, ez utobbit csak megprobalni kellene, ha ne sikerul értheto. És az, hogy féltékeny vagy a férjedre ilyen okbol, akkor egyértelmu, hogy nem szereted. Én soha nem vagyok féltékeny azokra, akiket szeretek, inkabb orulok annak, hogy szerencsésebbek, mint én.
2022. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
88%

52, így csinálsz, mintha tiltaná, hogy ott legyenek...

Ha te szomorú vagy, mert meghal valakid és hiányzik, akkor egoista vagy, mert neki szarabb, ő halt meg?

2022. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, arra gondolj, hogy a gyerekeid olyanokkal vannak, akik szeretik őket. Még csak nemrég kezdtél el újból dolgozni, meg fogod szokni. Végül is ez csak minden második héten van így. Te pedig más dolgozó anyáknak segítesz a munkahelyeden.
2022. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
89%
Ne legyél féltékeny, inkább örüljél, hogy a gyerekeknek jó soruk van a nagyszülőknél. A te feladatod legyen az esti meseolvasás.Azt viszont soha ne hagyjad ki.
2022. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
86%

"pàrom 3-kor elmegy a gyerekekért átmennek anyósékhoz és ott vannak 6-ig mìg haza nem érnek."

Na ilyenkor teszem össze a két kezem, hogy annó a páromat megtanitottam főzni. Eltudja magát már látni amikor nem vagyok otthon. Illetve a otthoni feladatok is meg vannak felezve.

Bár én 4 műszakban dolgozom, ami sokkal rosszabb, de amíg nincs gyerekem addig elmegy.

2022. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Mindig meséljél nekik, amikor már ágyban vannak, így hozzád is jobban fognak ragaszkodni, és mesélni is könnyebben fognak, ha nem faggatod őket. Elmondják majd maguktól is. Viszont vegyél antikváriumban, ha nincs meg otthon régi mesekönyveket, mondjuk Andersen összes, vagy Benedek Elek összes meséjét, nagyon szép, megható meséket írtak, és ha egy szobában alszanak a gyerekek, leülsz a szoba közepére, veszel egy csiptetős , könyvre csiptethető kis lámpát, vagy ha van fotel mellé állítható, kisfejű olvasólámpa, akkor annak a fényénél, hogy ne zavarja őket a fény, felolvasol egy mesét. Nagyon fogják élvezni.
2022. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem válts olyan munkára ami mellett többet tudsz a gyerekeiddel együtt lenni mert így lassan teljesen idegen leszel nekik számára ha ez így fog folytatódni hogy csak futtába találkoznak veled
2022. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem válts munkát. Az én anyósom szó szerint kisajáítaná a gyereket ha én hagynám. A férjemmel még mindig úgy viselkedik mint egy gyerekkel. Undorító egy nő..
2022. dec. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó vagyok. Most várom a másodikat de sem ennél a gyereknél, sem a másiknál nem kérdezte hogy vagyok vagy mi volt az orvosnál, ultrahangon. Mintha egy béranya lennék és csak akkor érdekli a gyerek ha már kint van.
2022. dec. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!