Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van az,hogy anyósom...

Miért van az,hogy anyósom sírva könyörgött,hogy lakjunk náluk(a férjem egyke),aztán meg ott tett keresztbe nekem,ahol tudott?

Figyelt kérdés
Azóta elköltözünk és még most is zaklat,hívogat minket,állandóan az ajtóban áll.Most már csak nevetek,mert látom milyen szánalmas.De miért akart minket annyira maga mellett tudni,ha így utál?A szüleimet szintén.2 évig bírtuk sokat nyeltem neki,most már jó életem van.Csupán kíváncsisagból tettem fel a kérdést.

márc. 1. 10:37
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
23 éves voltam,mikor férjhez mentem,akkor még naiv voltam.Most 30 vagyok,még mindig úgy szeretne kezelni minket,mintha gyerekek lennénk.Mindenért "haragszik".Mert vissza fogytam szülés után,mert tortákat sütök,mert a fiam anyás...stb.
márc. 1. 10:39
 2/44 anonim ***** válasza:
98%
Nem titeket akart közel tudni magához hanem a fiát, majd az unokáját is.
márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
No de most már alig látja az unokáját,mivel nem vagyunk jóban,tehát nem talizunk annyit.Ezt ő rontotta el,ha normális lett volna,ugyanúgy látogatnánk őt,mint az én szüleimet.
márc. 1. 10:47
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Meg is válaszoltad a kérdést: úgy szeretne kezelni benneteket, mintha gyerekek lennétek.

A fölényét, a kontrollt és a jutalmazó/büntető játszmáit csak úgy tudja érvényesíteni, ha ott vagytok a keze ügyében.

márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
84%
Mi is röhögnék egy olyan embert, aki felnőtt létére sírva könyörög :D
márc. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
15%

"Most már csak nevetek,mert látom milyen szánalmas."

A fiát akarja és az unokáját, és nem téged, aki látványosan, embertelen módra utálja.

márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
3%
Hogy lehet szánalmasan könyörgő emberen nevetni?
márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Hát ne akarja őket,örüljön,hogy még szóba állunk vele.Mit várt?Hogy majd szeretni fogok egy ilyen mocsok asszonyt?A fia már jobbnak látja,ha nem is nagyon engedem be,főleg ha ő nincs itthon.
márc. 1. 11:19
 9/44 anonim ***** válasza:
30%
Úgy látszik, még mindig nem érted, nem a te szeretetedre vágyik. A fia és az unokája kell neki, csak te "velük jársz".
márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Pénzt lopott tőlünk,ruhaimat eldobta,amit főztem kiöntötte a wc-be.Irigy dög volt,az is marad mindig.
márc. 1. 11:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!