Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van az,hogy anyósom...

Miért van az,hogy anyósom sírva könyörgött,hogy lakjunk náluk(a férjem egyke),aztán meg ott tett keresztbe nekem,ahol tudott?

Figyelt kérdés
Azóta elköltözünk és még most is zaklat,hívogat minket,állandóan az ajtóban áll.Most már csak nevetek,mert látom milyen szánalmas.De miért akart minket annyira maga mellett tudni,ha így utál?A szüleimet szintén.2 évig bírtuk sokat nyeltem neki,most már jó életem van.Csupán kíváncsisagból tettem fel a kérdést.

márc. 1. 10:37
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Mi rosszat tett?Pénzt lopott tőlünk,kidobalta az ételt,amit főztem.Hízasra hajlamosak?55 kiló vagyok 2 gyerek után,ő 100 felett van.Alkoholista némber,semmi más.Engem ne hasonlíts ahhoz a szarházihoz,aki miatt az egész családom tönkre ment!Tisztességben felneveltek,férjhez mentem,aztán ehhez a hárpiához kerültem.Nézzetek magatokba,akik azt írjátok olyan vagyok mint ő.Egy ilyen utolsó.Aki engem taknyos lotyónak nevezett!Nagyanyám azt mondta,hogy miért nem mondtam neki erre azt,hogy te meg egy vén K...A vagy,semmi más.Szánalmasak vagytok.
márc. 2. 17:09
 42/44 A kérdező kommentje:
13:51..szánalom...most már kívánom,hogy éld át,azt amit én.Akkor nem leszel ilyen nagyszájú.Álszent te vagy.
márc. 2. 17:12
 43/44 A kérdező kommentje:
15:23...Egy utolsó alkoholista szerencsétlent védelmezel.Te de vagy jobb tőle!Egyik 19 a másik 1 híjján 20.
márc. 2. 17:13
 44/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a fiát akarja irányítani, de ahhoz találkozni kell, hogy meghassa őt. Mert anyósodnak is ilyen szar az élete, hogy az a boldogsága ha másnak szenvedést okozhat. Ezek tudod csak kárörömöt tudnak érezni!


Én megértelek teljesen!


Az én anyósom is azt csinálta, hogy amikor én színre léptem, már az elején összeraktam a képet, hogy ő nem akarja, hogy a fia velem legyen meg hogy egyszer velem elcuccoljon. Megmondta 2 hónap után nagy színészi sírás közepette - sose felejtem el: úgy örül, hogy a fia azt mondta sosem költözik el tőle! Akkor még mosolyogva fogadtam ezt a hírt, közben éreztem a kést a lelkemben. Oké, gondoltam hátha megváltozik a vélemény rólam idővel. A seggüket kinyaltam tényleg, hátha megszeretnek mégis csak! Erre csak mérgezett nyilakkal lövöldöztek! Megjegyzéseket tettek, de olyan kedves hangnemben hogy el se hiszed! Ilyen apróságokra gondolj, hogy használt ruhákat kaptak és anyósom azt mondta: ha a lányom átválogatta, majd te is átnézheted kell e valami. Ami nekik nem kell, abból én válogathatok! Amikor vittem süteményt, egy darabot sem ettek belőle! Vittem mást is, meg se köszönték. Ha főztem, nem ettek belőle olyan ócska dumával: nem akarjuk megenni előletek! Holott én nyomatékosan mondtam, hogy mindenkire főztem! Aztán az egyéb... Én mibe fáradok el, hát én nem csinálok semmit, bezzeg anyósom! Máskor a vezetésről volt szó. Sorolták mindenkit a családból jaj milyen jól vezet mindenki! Rám néz a mama: hát te nem tudooooom.... Mondom pedig már utazott velem, deeee miiindeeegy!

Amikor már az éveken át kapott szar összegyűlt bennem és elsírtam magam, akkor meg csak mosolyogtak! Alattomosan a fia háta mögött csinálták az esetek 98%-ban. Nagy ritkán előtte se fogták magukat vissza. Plusz még hazudoztak is rólam! Provokáltak, erre persze a párom mit látott? Hogy én full idegbe vagyok és olyanokat mondtam el róluk, amiket el se akart hinni, hogy a családja valójában milyen! Tudja ő, hogy igazam van, de az igazság szörnyű.

Utána amúgy taktikát váltottak látványosan! Most már a fia előtt fényez, képzeld még ügyes is lettem! Nahát! Most már ügyes vagyok? Eddig meg semmihez sem értettem!

márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!