Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van az,hogy anyósom...

Miért van az,hogy anyósom sírva könyörgött,hogy lakjunk náluk(a férjem egyke),aztán meg ott tett keresztbe nekem,ahol tudott?

Figyelt kérdés
Azóta elköltözünk és még most is zaklat,hívogat minket,állandóan az ajtóban áll.Most már csak nevetek,mert látom milyen szánalmas.De miért akart minket annyira maga mellett tudni,ha így utál?A szüleimet szintén.2 évig bírtuk sokat nyeltem neki,most már jó életem van.Csupán kíváncsisagból tettem fel a kérdést.

márc. 1. 10:37
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
95%

Ez azért van, mert egy diszfunkcionális család mérgező tagja, olyan, mint aki olvasta az összes anyósviccet és sztorit, és mindet magára nézve kötelezőként elismeri.

MÁsik meg az, hogy ti pedig hagytátok. Nem hiba, mert nem szándékos önszopatás, csak egyszerűen tudatlanok, tapasztalatlanok voltatok, nem tudtátok meghúzni a határokat. Remélem a kapcsolatotok a pároddal nem ment rá erre. Most már jó lesz, de ne engedjetek semmiylen csábításnak sem ezek után. Húzzátok meg a határaitokat!

márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Mi egy család vagyunk.A fia már megmondta.Vagy tisztel engem,vagy elfelejtheti a fiát meg az unokáját is.Amikor ezt a párom a tudtára adta,direkt kihívta magára a mentőket,hogy rosszul van,közben meg semmi baja nem volt
márc. 1. 11:26
 13/44 A kérdező kommentje:
Igen,mindenki megmondta a faluban is,hogy uralkodni akar rajtunk,meg hogy szörnyen féltékeny rám.És hogy vigyázzák,nehogy tönkre tegye a házasságom.Mi erre rájöttünk és amint tudtunk,el is költöztünk.
márc. 1. 11:29
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Jól tettétek. Sajnos egy mérgező energiavámpír az anyós.
márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
12%

Jó, nem szeret téged, ráadásul egyre keményebben harcolok egymással, a vége az lett, hogy eltiltottad tőle a családját.

Ezen felül mit szeretnél?

Nyilvánvaló, hogy nem adja fel a harcot,mert neki ez az. Azon kívül, hogy nem engeded be a házba, többet nem tudsz tenni.

Amúgy, ha a fia néha egyedül meglátogatná, nem hagyna békén?

márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
83%

Minden napra jut egy ilyen anyós kérdés.


Csak a szokásos, anyu kontrollmániás, gyerekszerepben akarja, tartani a felnőtt fiát.

márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
11:42..Jobban mint,amit el tudsz képzelni.
márc. 1. 11:47
 18/44 A kérdező kommentje:
A párom időnként elmegy hozzá a fiunkkal,de már ez is el fog maradni lassan,mivel a fiam panaszkodott,hogy csúnyán beszél rólam a nagyi.
márc. 1. 11:48
 19/44 anonim ***** válasza:
96%
Na, jó tudni, hogy a fiad is melléd áll. Innentől kezdve nem kell attól félned, hogy hiányozna neki a mami és a férjednek is nyelnie kell az anyósnak.
márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Az hogy egy gyerek(egy kisgyerek)az anyja mellett áll-e az nem is kérdés.Én mondjuk sosem neveltem ellenne,sosem.A gyerek pedig gyerek,nem hülye.Rájön ő magától,hogy ki milyen.
márc. 1. 13:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!