Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van az,hogy anyósom...

Miért van az,hogy anyósom sírva könyörgött,hogy lakjunk náluk(a férjem egyke),aztán meg ott tett keresztbe nekem,ahol tudott?

Figyelt kérdés
Azóta elköltözünk és még most is zaklat,hívogat minket,állandóan az ajtóban áll.Most már csak nevetek,mert látom milyen szánalmas.De miért akart minket annyira maga mellett tudni,ha így utál?A szüleimet szintén.2 évig bírtuk sokat nyeltem neki,most már jó életem van.Csupán kíváncsisagból tettem fel a kérdést.

márc. 1. 10:37
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
9%
Feltettél egy kérdést, amiben saját magadat az áldozat szerepében tünteted fel, azt várod, hogy most aztán mindenki hordja le anyósodat a sárga földig, aztán amikor nem azt a választ kapod valakitől, amit vársz, hirtelen már nem is érdekel mások véleménye. Nem tudom, az anyósod milyen, de hogy te nem egy ártatlan bárányka vagy az biztos
márc. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
07:40...te mit gondoltál?Hogy talán idegen emberek sértéseit fogom hallgatni?Én nekem tiszta a lelkiismeretem.Azt hogy mit gondol más,az hidegen hagy.Ítelkezni azt tudtok.Ismeretlenül is.A sors vissza üt,mindenkit utolér.Én nem ítellek el,mivel nincs hozzá jogom.Leírtam min mentem keresztül.Bántottak,megalázták nagyon sokáig.Majd én fogom magamat hibáztatni,nem?Én sem vagyok hibátlan,igen.Bűnös vagyok,kint akárki más.De az anyósomat sosem bántottam.
márc. 2. 09:48
 33/44 A kérdező kommentje:
07:40 Van egy olyan érzésem,hogy te egy ítélkező, ember vagy.Ez csak egy érzés és amint már mondtam ember embert nem ítélhet el.Te se tedd,lehet jobbra fordul az életed.Árad belőled a bizalmatlanság a másik ember felé.Ha képtelen vagy beleélni magad a másik ember helyzetébe, ne alkoss véleményt olyan dologról,amiről semmit sem tudsz.Szép napot.
márc. 2. 10:32
 34/44 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorolj empátiát te, és gondolkozz ezen a mondatodon:"Vagy tisztel engem,vagy elfelejtheti a fiát meg az unokáját is"
márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Ezen nincs mit gondolkodni.Ha nem tiszteli az anyát,mit akar annak gyerekétől?
márc. 2. 12:08
 36/44 A kérdező kommentje:
Olyan mint ha valakit megrugdosnék és elvárnám,hogy jó legyen hozzám,szeressen.
márc. 2. 12:10
 37/44 A kérdező kommentje:
Majd ha lesz gyereked,wldontheted,kiben bízol meg.Ki mellett érzed,hogy biztonságban van.Egy gyerek nagyon védtelen,a szülő feladata,hogy vigyázzon rá,védelmezze,ha szükséges.Megmondta neki apám is,hogy ha ennek a gyereknek sérül a lelke a mocskolódás miatt,kitekeri a nyakát.
márc. 2. 12:13
 38/44 A kérdező kommentje:
Innentől kezdve nem vagyok kíváncsi az irigykedő anyósok védelmezőire.
márc. 2. 12:26
 39/44 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nem tiszteli az anyát,mit akar annak gyerekétől?"

Ezt akár ő is kérdezhetné,nem gondolod? Egy kaptafára készültetek ti az anyóspajtival, az nektek a bajotok. Az plusz jó dolog, hogy apád fenyegeti a férjed anyukáját. Amúgy nekem is van két gyerekem, ne kezd el a kioktatást, hagyd meg azoknak, akiknek nincs. Az álszent szövegedet meg annak, aki még nem vette észre, hogy az egész balhé azért van, mert mindketten birtokolni akarjátok a férjet és a gyereket. Egyik sem a tulajdonotok.

márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem igazán, mi rosszat tett nektek, az a baj, hogy azt mondta - többek között -, hogy ne süssél tortákat. Hát ne is, ha esetleg hízásra hajlamosak vagyok. Csak azt mondja, ami szerinte jó lenne, de te ahelyett, hogy szép,normális modorban vitatkoznál vele, rögtön gyűlölni kezdted, mert úgy látszik, nálatok mindent rád hagytak. Azt hiszed, a férjednek jólesik, hogy a felesége és az anyja nem szereti egymást?
márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!