Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti erre hogy reagálnátok,...

Ti erre hogy reagálnátok, "anyatigris" vagyok, vagy tényleg igazam van?

Figyelt kérdés

A sztori a következő!


Párom testvérének a gyerekei, és az én kislányom a nagymamájuknál aludtak,mivel párom testvérének a legkisebb

gyerekének születésnapja volt,játszottak,mesét néztek,lányom jól érezte magát velük,erősködött,hogy had aludjon ott ő is.

Másnap elmentem a lányért,kérdeztem hogy érezte magát,erre nem válaszolt,én persze nem hagytam annyiban a dolgot,láttam hogy valami nagyon bántja.

Végül elmesélte,hogy ebéd után ettek a tortából,a mama neki vágta a legkisebb szeletet,majd szeretett volna kérni belőle még egyet,miután megette,erre az mondta neki anyósom,hogy ő dagadt,azért kapta a kis szeletet,és ne akarjon még egyet enni,mert akkora lesz mint egy ház,tény és való hogy jó húsban van,de nálunk én visszább vettem

az édességezést,viszont szerintem egy szülinapi buli után simán belefér egy kis torta evés......én ezért a beszólásért nagyon megharagudtam anyósra,mert ha a gyerek tényleg duci is,akkor sem kéne bunkó mód megszégyeníteni a többi gyerek előtt.

Ráadásul nem ez az első,volt már rá példa,hogy náluk ebédeltünk,a gyerek rántott húst evett,és nyúlt hogy ő majd vesz még egy szeletet,erre beszólt előttünk,anyósom neki,úgy hogy több ismerős is jelen volt,hogy "Tündike nem volt még elég,evés helyett mozoghatnál egy kicsit többet,anyukád elvihetne a parkba kicsit ugrálni!"

Na erre én sem bírtam tovább,szépen megkérdeztem tőle,hogy

"Terike néni!Ha sajnálja a gyerektől az ételt,miért tetszett minket meghívni ebédelni?"

Nem válaszolt semmit,mi 5 perc múlva hazamentünk,erre azt hallottam tőle vissza,hogy leégettem az ismerősök előtt,és én voltam bunkó vele.

Párom az anyját védi,szerinte anyatigris vagyok,és a gyerek tényleg fogyhatna......



2013. máj. 20. 20:57
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/129 anonim ***** válasza:
18%

39 Előszőr is ott kezdődik a dolog, hogy anyuka veszi a fáradságot, és megnézeti a gyerek pajzsmirigyét.

Aztán ott folytatódik, hogy megnézi mi az amit a gyerek az ő tudta nélkül nasizik.

Aztán ott folytatódik, hogy a gyerek amit most jelenleg megeszik, annak a felét kapja és este 5 után semmit.

És sorolhatnám.

2013. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/129 A kérdező kommentje:

ma 21:44


Akkor az unokatestvéreire miért nem szólt a mama?

ők is kétszer szedtek.....?


Na de mindegy sem veled,sem a másik hozzászólóval nem szeretnék felesleges vitába bonyolóni......

2013. máj. 20. 21:51
 53/129 anonim ***** válasza:
36%

ó, tényleg, anyukák az erős csontozattal is gyakran takaróznak.

És ezzel többet ártanak a gyereknek, mint a mama a beszólással.


majd ha az osztálytársai szólnak be egy-két év múlva, mikor folyamatosan hízik, aztán a fiúk, akkor majd védheted anyatigrisként :(

2013. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/129 anonim ***** válasza:
71%
49 Ne is haragudj, de mindkét gyerek fotón kövét-még csak nem is telt -gyerek található. Ha neked a gyereked ehhez hasonlit, akkor itt baromira keményen meg kell húznod a gyeplőt. Nem magad miatt, hanem a gyereked érdekében.
2013. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/129 A kérdező kommentje:

"Előszőr is ott kezdődik a dolog, hogy anyuka veszi a fáradságot, és megnézeti a gyerek pajzsmirigyét. "


Eleinte voltunk orvosnál,azt mondta hogy a pajzsmirigyével semmi gond,testmozgást,és egészséges táplálkozást javasolt.....

2013. máj. 20. 21:53
 56/129 anonim ***** válasza:
41%
*kövér
2013. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/129 anonim ***** válasza:
23%

56


Eleinte -most most van.

2013. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/129 anonim ***** válasza:
73%

Jah és ami még iszonyatosan hizlal:


A gabonapelyhek-amit minden gyerek iszonyatosan szeret, és a multi gyerekvitamin, attól is híznak ám..és olyan éhséget és étvágyat okoz, hogy még..

2013. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/129 A kérdező kommentje:

ma 21:54


Rendszeresen járunk orvoshoz egy másik problémával(asztma).

Nem súlyos neki,csak ha futás közben megerőlteti magát,akkor kell használnia a készülékét(pulmicort,ventolin).

Futás alól csak akkor szoktam felmentést kérni,ha időváltozás van,mert előtte való esténként van hogy befullad.....most ezt a Rumba táncot is azért támogatom,hátha megszereti.

2013. máj. 20. 21:58
 60/129 anonim ***** válasza:
43%
futásnál se azért fullad, mert túlsúlyt cipel, á, dehogy...
2013. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!