Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Legszivesebben pofán vágnám a...

Legszivesebben pofán vágnám a barátom anyukáját! Mit képzel ez a nő magáról?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok a barátom 18 lesz nem soká. Tizenegy hónapja vagyunk együtt, elmondhatatlanul szeretjük egymást :)

Viszont van egy drága jó anyja aki nem normális. Bolond.. teljesen hülyén nevelte a barátomat... már amennyire nevezhetjük nevelésnek. Mivel több mint 3évig nevelőotthonba volt, mert nem volt pénze eltartani Őt és inkább elvitette.. most komolyan milyen ember az ilyen?! még az állatok se dobják el a gyereküket.. hanem küzdenek érte.

De nem is ez a legnagyobb baj..

Egy ideig megjátszotta, hogy mennyire szeret.Persze tudtam, hogy nem őszinte szeretett de nem szóltam semmit, mert tekintettel voltam a barátomra. Az én szüleim nagyon szeretik (őszintén) a barátomat.. örülnek, hogy ilyen kedves fiút találtam és az anyukáját se bántottak még soha.. Pedig lenne miért.. de megértik, hogy 55évesen, egyedül nehéz eltartani egy gyereket.. sokszor adtunk is már neki "kölcsön".. de egyszer sem adta vissza.. mert nekünk úgy is sok pénzünk van.. Ja, és még el is mondja a hátam mögött minden k.rvának az anyámat, mert 38évesen felveszi a magas sarkú cipőt.. meg olyanokat mondogat mindenkinek, hogy nekünk azért tellik minden hónapba új cipőre meg új ruhákra mert anyukám az apukám háta mögött összefekszi mindenkivel és azok pénzelik..persze ez nem igaz. Anyu egy közeli nagyobb városba dolgozik egy konyhán.. Nem tudom, hogy képzelte, hogy nem halljuk ezeket vissza mikor egy kisvárosba lakunk.. tegnap betelt az a bizonyos pohár és a szemébe mondtam minden bajomat.. erre majd nem megütött (ha nincs ott a barátom) és megtiltotta, hogy lemenjek hozzájuk, ami nem is baj, mert amugy is utáltam nézni azt az ellenszenves, okoskodó nagyfejét és így legalább nem kell mindig kifogásokon törni a fejem, hogy mért nem megyek.Meg végre a barátom is látja, hogy milyen a drága anyucija.. mondjuk miótta elvitette azóta nem is szereti Ő se.. de nem tud hova menekülni, mert bár mi sokszor mondtuk, hogy hozánk bár mikor jöhet, Ő nem akar, mert még tanul és nem akarja, hogy mások azt higyjék csak kihasznál minket.Pedig az anyja még a kaját is sajnálja tőle(!)..meg van amikor napokig nem is beszélnek.Sokszor sír, amiért ilyen az anyja de az apjára se tud számítani, mert azt se tudja az anyja pontosan, hogy ki az apja..és akkor még az én anyukám a k....-.-

gyűlölöm Őt.. tiszta szívből.


2013. jún. 18. 15:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
70%
Most mit vártál? Hogy majd itt együtt szidjuk a barátod anyját, fröcsögő nyállal, véres szemekkel? :DD Nőj fel, lépj túl. Nem vagy te az anyukád kis őrkutyája, hogy megugasd azt, aki megsértette. Majd ők elintézik egymás között, ha akarják.
2013. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim válasza:
72%
Szerintem hagyd a szüleidre ennek a problémának a megoldását, ill velük beszélgess h hogyan kezelj egy ilyen szituációt. Meg a barátoddal is beszélj h mit vársz el tőle, hogyan álljon ehhez a dologhoz.
2013. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
47%
A te "problémamegoldási" módszered is ugyanolyan primitív, mint anyuka viselkedése. Szépen egymásra találtatok. Marjátok hát egymást, míg el nem múlik a világra szóló nagy szerelem.
2013. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
59%
Ha anyádat ez bántja, akkor többet nem segítenek neki. Egyszerű
2013. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
81%

Ez a két anyuka dolga szerintem ne szólj bele.

Egy kicsit érettebben kellene gondolkoznod és jobban elmagyarázni a dolgokat, hogy mit is kellene neked segíteni.

2013. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
70%
Ebben az egész történetben, csak a barátodat sajnálom. Van egy ostoba, kétszínű anyja, na meg egy hülye, primitív barátnője. Jesszus..!
2013. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
26%
Párod helyében jól pofánb*sználak, mégis csak az anyja!
2013. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem, itt miért estek többen a kérdezőnek, szerintem inkább tiszteletre méltó, hogy kiáll a szülei védelmében egy igaztalanul ócsárló személlyel szemben, és ugyanúgy tiszteletre méltónak vélem azt is, hogy a párja megvédte a saját anyjával szemben.

Mondjuk kérdező, a kérdésed csak addig jó, amíg ott van az, hogy "legszívesebben", ugyanis nyugodtan érezhetsz így, adott esetben akár teljes joggal is, de azt tudnod kell, hogy az erőszak az semmire sem megoldás... jól tetted, hogy a szemébe mondtad a véleményed, jól tette a párod, hogy melletted áll, most viszont "anyóspajtinál" pattog a labda, neki kell elgondolkodnia mindezeken, és visszavenni önmagából. Persze megpróbálja majd a fiát ellened lázítani, de ha a srác is képben van, ez valszeg úgysem fog összejönni neki, legfeljebb önmaga alatt fűrészeli a fát tovább... szóval szerintem most te egy ideig ne foglalkozz vele, elmondtad amit el kellett mondanod, hagyd, hogy lehiggadjon, és adj esélyt neki, hogy elgondolkozzon.

2013. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval én vagyok a primitiv hülye p.icsa.. mert nem tűröm el, hogy szapulják az anyukámat úgy, hogy semmit se tett.. attól, mert 17éves vagyok még szerintem meg van a jogom ahoz, hogy megvédjem azt aki megszült,felnevelt, ételt adott a számba. Főleg, hogy ennek a nőnek sose volt hozzám egy jó szavasa se.. folyton csak a hibát kereste bennem és csak azért mert az irigység és a rossz indulat vezérli.

Igen az anyja.. de még is mien anya az aki maganak megsüti a palacsintát de a fiának csak parizeres kenyeret ad naprol-napra. Persze, én vagyok a szemét..

2013. jún. 18. 16:08
 20/71 anonim ***** válasza:
15%
Anyád talán néha, hogy nem tudja magát megvédeni, meg akkor minek segít neki? Szerencsétlen
2013. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!