Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Legszivesebben pofán vágnám a...

Legszivesebben pofán vágnám a barátom anyukáját! Mit képzel ez a nő magáról?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok a barátom 18 lesz nem soká. Tizenegy hónapja vagyunk együtt, elmondhatatlanul szeretjük egymást :)

Viszont van egy drága jó anyja aki nem normális. Bolond.. teljesen hülyén nevelte a barátomat... már amennyire nevezhetjük nevelésnek. Mivel több mint 3évig nevelőotthonba volt, mert nem volt pénze eltartani Őt és inkább elvitette.. most komolyan milyen ember az ilyen?! még az állatok se dobják el a gyereküket.. hanem küzdenek érte.

De nem is ez a legnagyobb baj..

Egy ideig megjátszotta, hogy mennyire szeret.Persze tudtam, hogy nem őszinte szeretett de nem szóltam semmit, mert tekintettel voltam a barátomra. Az én szüleim nagyon szeretik (őszintén) a barátomat.. örülnek, hogy ilyen kedves fiút találtam és az anyukáját se bántottak még soha.. Pedig lenne miért.. de megértik, hogy 55évesen, egyedül nehéz eltartani egy gyereket.. sokszor adtunk is már neki "kölcsön".. de egyszer sem adta vissza.. mert nekünk úgy is sok pénzünk van.. Ja, és még el is mondja a hátam mögött minden k.rvának az anyámat, mert 38évesen felveszi a magas sarkú cipőt.. meg olyanokat mondogat mindenkinek, hogy nekünk azért tellik minden hónapba új cipőre meg új ruhákra mert anyukám az apukám háta mögött összefekszi mindenkivel és azok pénzelik..persze ez nem igaz. Anyu egy közeli nagyobb városba dolgozik egy konyhán.. Nem tudom, hogy képzelte, hogy nem halljuk ezeket vissza mikor egy kisvárosba lakunk.. tegnap betelt az a bizonyos pohár és a szemébe mondtam minden bajomat.. erre majd nem megütött (ha nincs ott a barátom) és megtiltotta, hogy lemenjek hozzájuk, ami nem is baj, mert amugy is utáltam nézni azt az ellenszenves, okoskodó nagyfejét és így legalább nem kell mindig kifogásokon törni a fejem, hogy mért nem megyek.Meg végre a barátom is látja, hogy milyen a drága anyucija.. mondjuk miótta elvitette azóta nem is szereti Ő se.. de nem tud hova menekülni, mert bár mi sokszor mondtuk, hogy hozánk bár mikor jöhet, Ő nem akar, mert még tanul és nem akarja, hogy mások azt higyjék csak kihasznál minket.Pedig az anyja még a kaját is sajnálja tőle(!)..meg van amikor napokig nem is beszélnek.Sokszor sír, amiért ilyen az anyja de az apjára se tud számítani, mert azt se tudja az anyja pontosan, hogy ki az apja..és akkor még az én anyukám a k....-.-

gyűlölöm Őt.. tiszta szívből.


2013. jún. 18. 15:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
69%

Hát, belőled Kedves Utólsó!? vagy akármelyik válaszolóból?????

Aki megvédi az édesanyját az alaptalan vádaktól 17 évesen az már le van írva??

Hánynom kell az ilyen emberektől.

Persze arra senki se írt egy rossz szót sem, amit az anyóspajti csinàl a fiával.

Ahhh fel se idegesítem magam inkább.

Szerintem jól tette amit tett! Biztos, hogy remek ember lesz belőled 10 év múlva, ha már most ennyire becsülöd a családod!0

2013. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
26%

61: teljesen mindegy, kinek van "igaza", a kérdező ezzel a viselkedéssel akkor is a saját kapcsolatának a sírját ássa. És ezt kéne belátnia, mert neki lesz a legrosszabb, ha folyvást akadályozva lesz, hogy találkozzon a pasijával.


Az ő dolga, de ha valamelyik családtag kibírhatatlan is, ha már az embernek több a sütnivalója, mint az illetőnek, akkor kétszer is meg kell gondolni, mennyire mérgesíti el a viszonyt, mert hosszú távon mégiscsak tarthatatlan lesz, ha nem képesek egy légtérben tölteni semennyi időt.

2013. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
87%
#62, szerintem a két anyuka összeveszése volt műhiba, az az, ami betehet a kapcsolatnak, és nem az, hogy a Kérdező leosztotta a párjának a rosszindulatú pletykákat terjesztő anyját. Bár nyilván a Kérdező tudja, hogy milyen a párja meg az anyjának a viszonya, de itt 18 éves emberről van szó nem 12 évesről, anyuci csak akkor tudja akadályozni a kapcsolatot, ha azt a kérdező párja tűri és hagyja.
2013. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:

Hát igen. De akárhány éves is a fia, pl. eldöntheti anyuka, hog ykit enged be a házába, és kit nem. Ha a kérdeződ nem óhajtja beengedni, akkor nem engedi be.


És hiába állna ki a srác mellette, de ha egyszer fizikailag kb. lehetetlenné válik, hogy pl. együtt legyenek a srácnál, akkor...?

2013. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:

"És hiába állna ki a srác mellette, de ha egyszer fizikailag kb. lehetetlenné válik, hogy pl. együtt legyenek a srácnál, akkor...?"


Akkor majd mennek a lányhoz, írta is, hogy nem is baj, hogy kitiltotta a barátja anyukája mert eddig is csak kényszerből járt oda.

2013. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
18%

Oké meggyőztetek, valóban a leghelyesebb és hosszú távon legélhetőbb megoldást választotta..


Irónia off.

2013. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
62%
Hosszú távon tényleg az a legélhetőbb ha az ilyen "anyóst" az elején leállítja és a későbbiekben távol tartja magát tőle. Amíg külön laknak találkoznak a lánynál vagy elmennek valahova, miután összeköltöztek pedig a srác látogatja amennyiszer akarja, a kérdezőnek nem kötelező. Ha látja évi 3-4 alkalommal pár órára azt meg ki lehet bírni jópofizva. Egy ilyen alattomos sunyi emberre én egyszerűen nem lennék kíváncsi, tehát mért ne mondhatnám meg a véleményemet. Ha meg nem állna ki magáért csak egyre több dolgot engedne meg magának a barátja anyukája.
2013. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim válasza:
0%

Na ezt most komoly 2 dolgon akadtam ki az egyik hogy írta valaki a kérdező korát hogy még nem tud semmit az életről én is 17 vagyok és sok olyan dolgon mentem át sok olyan dolgot láttam amit nem kellet volna és ezek a dolgok miatt elég volt fél év hogy felnőjek nem volt gyermekkorom ha elmondanám részletesen mennyi rossz dolog ért, itt a KÉRDEZŐ IS ÉS A COMMENTELŐK IS elszörnyednének!!!! A másik dolog amin felidegeltem magam (ez a kérdezőhöz megy)

egy ilyen kis dolgon így felidegesítetted magad így nem lesz hosszú életed ha apróságokból csinálsz nagy cirkuszokat (vagy csak szereted a balhét) tény hogy én is megvédeném anyámat volt is rá példa. De "akinek nem inge ne vegye magára" Sőt szerintem ha anyukád megtudta volna nem is foglalkozott volna vele úgy gondolta volna hogy aki hülye az szenvedjen

2013. júl. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
84%
Elolvasva a hozzászólásokat, a sok okostónit megkérdezném, ha az ő anyjukról beszélne így valaki, aki még kölcsön is adott pénzt az illetőnek, akkor hirtelen felindulásból milyen kérdéseket tenne fel itt?
2013. júl. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim válasza:
28%
Őszintén?! Semmilyet... nem másra tartozik a családi és a magánéleti problémák. Ha nagyon szeretnék tanácsot kérni nem egy közösségi oldalon hanem egy jó baráttól, testvértől, egy rokontól, vagy a páromtól kérdezném meg. Most komolyan számít idegenek véleménye?
2013. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!