Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Legszivesebben pofán vágnám a...

Legszivesebben pofán vágnám a barátom anyukáját! Mit képzel ez a nő magáról?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok a barátom 18 lesz nem soká. Tizenegy hónapja vagyunk együtt, elmondhatatlanul szeretjük egymást :)

Viszont van egy drága jó anyja aki nem normális. Bolond.. teljesen hülyén nevelte a barátomat... már amennyire nevezhetjük nevelésnek. Mivel több mint 3évig nevelőotthonba volt, mert nem volt pénze eltartani Őt és inkább elvitette.. most komolyan milyen ember az ilyen?! még az állatok se dobják el a gyereküket.. hanem küzdenek érte.

De nem is ez a legnagyobb baj..

Egy ideig megjátszotta, hogy mennyire szeret.Persze tudtam, hogy nem őszinte szeretett de nem szóltam semmit, mert tekintettel voltam a barátomra. Az én szüleim nagyon szeretik (őszintén) a barátomat.. örülnek, hogy ilyen kedves fiút találtam és az anyukáját se bántottak még soha.. Pedig lenne miért.. de megértik, hogy 55évesen, egyedül nehéz eltartani egy gyereket.. sokszor adtunk is már neki "kölcsön".. de egyszer sem adta vissza.. mert nekünk úgy is sok pénzünk van.. Ja, és még el is mondja a hátam mögött minden k.rvának az anyámat, mert 38évesen felveszi a magas sarkú cipőt.. meg olyanokat mondogat mindenkinek, hogy nekünk azért tellik minden hónapba új cipőre meg új ruhákra mert anyukám az apukám háta mögött összefekszi mindenkivel és azok pénzelik..persze ez nem igaz. Anyu egy közeli nagyobb városba dolgozik egy konyhán.. Nem tudom, hogy képzelte, hogy nem halljuk ezeket vissza mikor egy kisvárosba lakunk.. tegnap betelt az a bizonyos pohár és a szemébe mondtam minden bajomat.. erre majd nem megütött (ha nincs ott a barátom) és megtiltotta, hogy lemenjek hozzájuk, ami nem is baj, mert amugy is utáltam nézni azt az ellenszenves, okoskodó nagyfejét és így legalább nem kell mindig kifogásokon törni a fejem, hogy mért nem megyek.Meg végre a barátom is látja, hogy milyen a drága anyucija.. mondjuk miótta elvitette azóta nem is szereti Ő se.. de nem tud hova menekülni, mert bár mi sokszor mondtuk, hogy hozánk bár mikor jöhet, Ő nem akar, mert még tanul és nem akarja, hogy mások azt higyjék csak kihasznál minket.Pedig az anyja még a kaját is sajnálja tőle(!)..meg van amikor napokig nem is beszélnek.Sokszor sír, amiért ilyen az anyja de az apjára se tud számítani, mert azt se tudja az anyja pontosan, hogy ki az apja..és akkor még az én anyukám a k....-.-

gyűlölöm Őt.. tiszta szívből.


2013. jún. 18. 15:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
64%
#38, hát itt szerintem max a srác anyja járhat rosszul a dolgok jelen állása szerint, ugyanis ha nem állítja le magát, tényleg el fogja veszteni a fiát. Szerintem egyébként pont ettől retteg, és ezért csinálja a feszkót abban reménykedve, hogy így szétmarja őket, és megmarad neki "az egyetlen pici fiacskája akit egyedül is... (szabvány mártírduma)"...
2013. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem írtad volna a korodat az hittem volna egy hisztis 13 éves lányka írogat.
2013. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező (#39), mondom, elmondtad neki a véleményed - szerintem jól tetted, itt mások szerint nem - most tovább ne stresszeld rajta magad, várd, hogy mi fog történni, remélhetőleg lehiggad és elgondolkodik...

Most tök fölöslegesen idegesíted rajta magad, attól már nem változik semmi, csak magadat bünteted az ő ostobasága miatt.


A párodnak az anyjához való viszonyát meg nyilván alapból sokkal jobban ismered, mint itt bármely válaszadó, tehát nyilván azt is tudod, hogy meddig mehetsz el úgy, hogy azzal ne őt bántsd meg. Ez egyébként is tök egyéni, ebben nem is lehet jó tanácsot adni...

2013. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
78%
Érzelmi intelligenciája 0. De neked miért kell rajta felhúzni magad, minden szava őt minősíti, nyilván már senki nem ad hitelt a szavának. Hagyd a fenébe!
2013. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
86%
Tökéletesen igazad van #44. De nem értem akkor se, miért estek itt egyesek ekkora vehemenciával a Kérdezőnek, nem ő a világ első embere - de még csak az egymilliomodikja se - aki leosztja valamiért anyósjelöltet. Mondhatni, ez nem túl ritkán megesik, kb amióta létezik emberi civilizáció...
2013. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
87%
Kedves válaszolók. Ha valaki, akár anyósom, akár más, prostituáltnak nevezné az anyámat, félretenném minden jómodoromat, és én is ilyen véleményt írnék róla, hasonlóan viselkednék vele, pedig pár évvel idősebb vagyok a kérdezőnél. Mégis milyen jogon beszél úgy a kérdező anyjáról, ahogy? Gondolom a vad pletykapartikon nem említette, mennyivel is lóg annak az asszonynak, akit orrba-szájba szid.
2013. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
9%

Én írtam, hogy hülye és primitív vagy! Bocsánat, erős volt, de akkor sem kéne így beszélned, írnod arról a nőről, aki világra hozta a barátod, akit gondolom nagyon szeretsz. Engem ez idegesített fel a legjobban!

Nem vagyok Anyuka, 18 éves vagyok, de nem csináltam volna azt amit Te. Ott hagytam volna a francba már az első rosszindulatú beszólásánál, hagyj főjön csak magába! Sőt mindent kapcsolatot megszakítottam volna vele, és csak max., köszönésre méltattam volna. Ennyi. Egyébként Te írtad, hogy már eleinte sem volt jó a kapcsolatotok, akkor minek kellett neki kölcsön adni? Ezt sem értem, többek között. Amiket összehordott anyukádról, gusztustalan, de szerintem többre mentettek volna mindnyájan, ha közösen megbeszélitek a dolgot a szüleiddel együtt. Mindenkinek jobb lett volna...mint, hogy egymásnak essetek.

2013. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
92%

Kedves utolsó. Anyaként mondom, hogy a GYEREKSZÜLÉSHEZ NEM KELL JOGOSÍTVÁNY.

Ne misztifikáld túl.

A szülés az első lépés egy hosszú és rögös úton.

Elmesélek egy történetet: Apuka délután dolgozott. Anyuka elsunnyogott szórakozni, a két gyereküket otthon hagyva: 3 és 6 évesek voltak. Apuka arra ment haza, hogy a lakásuk tele van tűzoltókkal. A nagyfiú tévézett, a kicsi bedig bevitt egy doboz gyufát a szobájába és véletlenül felgyújtotta az ágyat. Miután nem tudták megfékezni a lángokat, megpróbáltak kijutni a lakásból, ami zárva volt.

Végül az erkélyre menekültek, ahol tűzoltókosárral leemelték őket.

A kisebbik a férjem.

2013. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
34%
Jó azért, a Ti esettetek nem egyenértékű a Kérdezőjével. Értem, mire akartál célozni, de az ÉN értékrendbe akkor sem fér bele, hogy a barátom anyukájáról így beszéljek/ írjak, még, ha rá is szolgál. Sokkal bosszantóbb és idegesítőbb ha inkább le se szarom, szinte halottnak nézem az ilyen embert mint, hogy leálljak vele vitatkozni.
2013. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:

Aki irta,hogy primitiv es hulye vagyok... ertem amit irsz.. de O mondhatja azt arra a nore, aki megszult engem, hogy k.urva.. de en nem mondhatom meg a véleményem?!

Nem tudom Te mit olvasstal de en esstem neki senkinek sem..

Tegnap delutan ultem a megalloba oda jott egy ismerosunk, hogy szerinte jobb ha beszelek az "anyoskammal" mert ilyeneket terjeszt anyukamrol..

elmondtam a baratomnak es egyutt hozzajuk es egyenesen, rizzsazas nelkul rakerdeztem, hogy ez igaz-e.. es nem tagadta. Mert szerinte anyu kihivoan oltozik (mert felvett par napja egy magas sarku cipot) es nem erti mibol tellik nekunk ennyi mindenre.. erre megmondtam neki, hogy igy se hiszi ezt el neki senki.. meg amugy is anyu sose artott neki.. meg segitett is rajta. Erre kezdett ordibalni, hogy tonkre teszem ot meg az eletett, mert neki csak addig volt fia amig nem lettem neki en (en vagyok a baratom elso komoly baratnoje) meg, hogy oda tobbet ne tegyem be a labam.. es ne mondjam meg neki, hogy mirol vagy kirol beszelgessen a "barataival"...

Nem erdekel, hogy mint gondolnak rolam azok itt engem mondanak el minden fele taknyos kis hulyegyereknek.. nekem a szuleim szamitanak a legtobbet, mert csak is nekik koszonhetek mindent.. es SENKINEK se mondhat roluk ilyenek... foleg, hogy szo se igaz az egeszbol!

2013. jún. 18. 23:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!