Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós megőrült?!

Az anyós megőrült?!

Figyelt kérdés
A barátom 24 éves,mivel az anyja hitelekbe rángatta őt és még le is húzza,ezért egyedül külön költözni nem tudna.Most mégis rávettük magunkat,hogy külön költözik mivel az anyja minden on nélkül úgy döntött,hogy én nem mehetek oda,max hétvégén egyik napon.Tényleg semmi előzménye nem volt.A nő alapból kettyós,volt már pszichiátrián és nyugtatókat,altatókat stb.-t szed.Szóval el lehet képzelni milyen.A barátom 50000ft-ot fizet azért,hogy ott lakik.Nálunk nem nagyon tudunk találkozni..vagyis,hogy tudunk csak mivel egy szobában vagyok hugommal nulla magánélet,és beszélgetni sem nagyon tudunk így ahogy szoktunk.Kitudja mikor találunk albérletet (már az összes lehetségeset és árban megfelelőt megkérdeztem,de már mind elkelt)szoval kijelentette a barátom,hogy amig nem tud elkoltozni akkor fogok menni oda amikor ő úgy gondolja.Az anyja csak azt hajtogatta,hogy nem.Mivel a barátom nagykorú és fizet amiért ott lakik (gyakorlatilag ha nem fizetne a szuleinek nem lenne mit enni)ugy gondolom,hogy azt vihet oda akit akar.Szoval este a szulei engedélye nélkül este elvisz magához,és ott alszom.Csak attol félek,hogy nagy vita lesz.Ténnyleg soha egy rossz szót nem mondtam eddig nekik.Ezelött a barátommal minden időnket együtt töltöttük,és így,mivel nem is egy helyen lakunk heti 1x2xtudunk találkozni.A suli miatt akkor is csak 10 perce.Teljesen kezdek idegileg belefáradni,azzóta folyton vitázunk mert feszültek vagyunk és minden nap bőgök össze vissza.Mit a véleményetek?Mit tennétek?Mit mondanátok nekik?

2016. jan. 27. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
94%
Én mondjuk biztos nem mennék oda, ahonnan kitiltottak. Semmit nem mondanék, ha egyszer nem akarnak látni az otthonukban, akkor miért és kellene bármit is mondanod? Biztos hogy nem osonnék be éjszaka, mint valami besurranó tolvaj. Te hány éves vagy?
2016. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
87%

Először is, nem anyós, mert nem vagytok házasok.

Azt enged be a lakásába, akit akart.

Már tegnapelőtt is feltetted a kérdést, és kaptál ott hasznos válaszokat.

2016. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
60%

Kislány, menekülj!!

Egy ilyen anyós kell neked?


Mert ha együtt maradsz a pasival, akkor az lesz belőle. Minden napod és perced meg fogja keseríteni, mert sajnos nem csak azzal kötöd össze az életed, akit választasz, hanem a családjával is. Főleg így, hogy anyagilag is függenek a fiútól a szülei, és nem fogja őket hagyni éhenhalni.


Szép dolog a szerelem, meg csúnya dolog ilyen miatt szakítani, de a helyedben szépen megköszönném az együtt töltött időt, és keresnék olyat, akivel nem jár együtt a pokoli anyós.


Akinek van anyósa, vagy volt, az mind ezt fogja tanácsolni.

2016. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
88%
3-as: Mondjuk csak a lány oldaláról ismerjük a történetet! Nem igazán értem, hogy 24 évesen hogy tudtak belerángatni valakit hitelfelvételbe, biztos, hogy van oka annak, hogy nem akarják a kérdezőt az otthonukban látni...stb....Szóval ez a menekülj, meg pokoli anyós jelző nem biztos, hogy megállja a helyét. Mondjuk ha én kitiltanám a fiam barátnőjét a házamból, de az beosonna titokban biztos elővenném mindkettőjüket. (mindegy hogy mennyi idős a fiam)
2016. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
Mint mondtam máshol nem tudunk találkozni.Nem,soha nem mondtam neki semmit,nem tettem semmit.Teljesen felesleges ide kérdést feltenni,főleg ilyen témában.Csak mert senki nem látja át az ilyen helyzetet.Valamint sokan nem segiteni hanem osztani járnak fel ide.Ekkora baj,hogy nem akarom ,hogy tönkre tegyék a kapcsolatunkat,és azt akarom,hogy kiálljanak értem?
2016. jan. 27. 13:36
 6/66 anonim ***** válasza:
82%

"ugy gondolom,hogy azt vihet oda akit akar"


Rosszul gondolod.


Amugy meg nem ertem, komolyan felmerult benned hogy az anyis tiltasa ellenere te csak azert is odamesz? Ennyire hianyzik neked a konfliktus?

2016. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Nekem a barátom hiányzik,nem a konfligtus.
2016. jan. 27. 13:40
 8/66 anonim ***** válasza:
87%

"soha nem mondtam neki semmit,nem tettem semmit."


Tok mindegy. Nem akarja hogy ott legyel, ennyi. Nem kell megindokolnia.


Ha a baratod 24 evesen ott tart, hogy az anyjaval, akkor szamoljon a kovetkezmenyekkel. Ez az egyik.

2016. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
79%
Ebben mi volt az osztás? Az, hogy csak egy oldalról ismerjük a történetet, és hogy nem szidta mindenki a barátod édesanyját? Ha csak az a jó, ha szidjuk akkor ne kérdezd idegen emberek véleményét, hanem csak a barátnőkét, gondolom ők igazat adnak neked. Vagy nem? Arra egyébként nem válaszoltál, hogy hány éves vagy!
2016. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
95%

"Nekem a barátom hiányzik"


Szerinted mi fog tortenni ha ennek ellenere odamesz? Oszinten.

2016. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!