Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós megőrült?!

Az anyós megőrült?!

Figyelt kérdés
A barátom 24 éves,mivel az anyja hitelekbe rángatta őt és még le is húzza,ezért egyedül külön költözni nem tudna.Most mégis rávettük magunkat,hogy külön költözik mivel az anyja minden on nélkül úgy döntött,hogy én nem mehetek oda,max hétvégén egyik napon.Tényleg semmi előzménye nem volt.A nő alapból kettyós,volt már pszichiátrián és nyugtatókat,altatókat stb.-t szed.Szóval el lehet képzelni milyen.A barátom 50000ft-ot fizet azért,hogy ott lakik.Nálunk nem nagyon tudunk találkozni..vagyis,hogy tudunk csak mivel egy szobában vagyok hugommal nulla magánélet,és beszélgetni sem nagyon tudunk így ahogy szoktunk.Kitudja mikor találunk albérletet (már az összes lehetségeset és árban megfelelőt megkérdeztem,de már mind elkelt)szoval kijelentette a barátom,hogy amig nem tud elkoltozni akkor fogok menni oda amikor ő úgy gondolja.Az anyja csak azt hajtogatta,hogy nem.Mivel a barátom nagykorú és fizet amiért ott lakik (gyakorlatilag ha nem fizetne a szuleinek nem lenne mit enni)ugy gondolom,hogy azt vihet oda akit akar.Szoval este a szulei engedélye nélkül este elvisz magához,és ott alszom.Csak attol félek,hogy nagy vita lesz.Ténnyleg soha egy rossz szót nem mondtam eddig nekik.Ezelött a barátommal minden időnket együtt töltöttük,és így,mivel nem is egy helyen lakunk heti 1x2xtudunk találkozni.A suli miatt akkor is csak 10 perce.Teljesen kezdek idegileg belefáradni,azzóta folyton vitázunk mert feszültek vagyunk és minden nap bőgök össze vissza.Mit a véleményetek?Mit tennétek?Mit mondanátok nekik?

2016. jan. 27. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
98%
Tehát akkor te egy naiv kis gimnazista vagy, nulla jövedelemmel, aki a teszetosza pasiját albérletbe kényszeríti, hogy tudjon hol szexelni és elhiszi ezt a "hitelekbe rángatta őt és még le is húzza" dumát. Mondjuk az anyagi dolgokhoz, amíg nem teszel semmit a párod jövedelméhez addig aztán semmi közöd!
2016. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
96%

"Szerintetek ha nincs gond velük"


Senki nem mondott ilyet. Lehet hogy tenyleg kibirhatatlan a baratod anyja, lehet hogy tenyleg psziches beteg (amirol egyebkent nem tehet) lehetnek ok a vilag legszemetebb emberei, de ez az egesz egyaltalan nem lenyeges, mert a sajat ingatlanjukban teljesen jogosan mondhatjak meg hogy kit latnak szivesen es kit nem.


Gondolkodj mar egy kicsit, milyen vilag lenne ha az ember a sajat hazaban sem mondhatna meg hogy ki megy oda aludni es ki nem?


Akit 24 evesen ki tudnak hasznalni, az nem teljesen szazas. Kicsit nezd mar kritikusabban a baratod is...

2016. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
Nektek annyi a magánélet,hogy szex?mert nekünk nem erről szól.A barátom szeret engem és én is szeretem őt.esetleg aki minden nap folyamatosan együtt aludt hosszú ideig barátjával,barátnőjével...és egyszer csak heti 1x 2x találkozhat vele,akkor is csak az utcán sétálva..az legyen szives oktatni 😊 Ha pedig jol viselte mindkét fél,akkor talán lehet nem volt olyan nagy a szerelem.
2016. jan. 27. 14:17
 34/66 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem a szexről szól, akkor nálatok is tudtok találkozni!
2016. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:
Nem a saját ingatlanuk,albérlet..mivel elvették a házukat.Az albérlet túlnyomó részét pedig a barátom fizeti.
2016. jan. 27. 14:19
 36/66 anonim ***** válasza:
97%

mondjuk érdekes szüleid vannak hogy suliidőben folyamatosan a pasidnál alszol.

és sztem ez zavarja az anyját, mivel az ő háza.

most is zavarna, ha mindig kerülgetni kell vkit!

2016. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
Mint emlitettem nem az ő házuk.Csak azért aludhatok ott minden nap,mert nem rontok a suliban..es azert mivel a barátom abba a városban lakik,ahol suliba járok.Viszont én nem ott lakom,így nem kell hajnalok hajnalán buszozgatnom.
2016. jan. 27. 14:21
 38/66 A kérdező kommentje:
Kerulgetni pedig nem kell,mivel pisilni is csak akkor megyek ki a szobabol ha tuti nincs kint senki.
2016. jan. 27. 14:22
 39/66 A kérdező kommentje:
Szerintem az előző válaszban megválaszoltam,hogy éppen miért nincs rá pénz.Persze a sorok között olvasni már tudomány
2016. jan. 27. 14:28
 40/66 A kérdező kommentje:
Ja és sajnálom,hogy neked a magánélet egyenlő a szexel.Már ha volt valaha hosszútávú kapcsolatod
2016. jan. 27. 14:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!