Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós megőrült?!

Az anyós megőrült?!

Figyelt kérdés
A barátom 24 éves,mivel az anyja hitelekbe rángatta őt és még le is húzza,ezért egyedül külön költözni nem tudna.Most mégis rávettük magunkat,hogy külön költözik mivel az anyja minden on nélkül úgy döntött,hogy én nem mehetek oda,max hétvégén egyik napon.Tényleg semmi előzménye nem volt.A nő alapból kettyós,volt már pszichiátrián és nyugtatókat,altatókat stb.-t szed.Szóval el lehet képzelni milyen.A barátom 50000ft-ot fizet azért,hogy ott lakik.Nálunk nem nagyon tudunk találkozni..vagyis,hogy tudunk csak mivel egy szobában vagyok hugommal nulla magánélet,és beszélgetni sem nagyon tudunk így ahogy szoktunk.Kitudja mikor találunk albérletet (már az összes lehetségeset és árban megfelelőt megkérdeztem,de már mind elkelt)szoval kijelentette a barátom,hogy amig nem tud elkoltozni akkor fogok menni oda amikor ő úgy gondolja.Az anyja csak azt hajtogatta,hogy nem.Mivel a barátom nagykorú és fizet amiért ott lakik (gyakorlatilag ha nem fizetne a szuleinek nem lenne mit enni)ugy gondolom,hogy azt vihet oda akit akar.Szoval este a szulei engedélye nélkül este elvisz magához,és ott alszom.Csak attol félek,hogy nagy vita lesz.Ténnyleg soha egy rossz szót nem mondtam eddig nekik.Ezelött a barátommal minden időnket együtt töltöttük,és így,mivel nem is egy helyen lakunk heti 1x2xtudunk találkozni.A suli miatt akkor is csak 10 perce.Teljesen kezdek idegileg belefáradni,azzóta folyton vitázunk mert feszültek vagyunk és minden nap bőgök össze vissza.Mit a véleményetek?Mit tennétek?Mit mondanátok nekik?

2016. jan. 27. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
96%
konfligtus????
2016. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:
Épp a szülei miatt tart ott ahol,mivel anyagilag kihasználják.
2016. jan. 27. 13:42
 13/66 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve elég sok időt töltök ott.Szerintetek ha nincs gond velük,miért nem megy hozzájuk egy rokonuk sem,még karácsonykor sem?Miért utálja oket mindhárom gyereke,és miért nem tartják vele a kapcsolatot?Azért mert ők időben meg tudtak szabadulni tőlük...És amikor megkérdezte a barátom,hogy mivel ártottam nekik..ő csak elkezdett nyökögni,és azt mondta,hogy zavarja,hogy a barátom boxerben mászkál a házban...Ahhoz nekem mi közöm?Ez így volt már akkor is amikor én még nem voltam vele.Ha valami baja van velem miért nem tudja megmondani..lehet azért mert nem tud mit mondani.Mindig tisztelettudo voltam.Nekem bőgött és én vígasztaltam..
2016. jan. 27. 13:49
 14/66 anonim ***** válasza:
96%

Kicsi lány, csak azt lehet kihasznáélni, aki hagyja. A barátod nem menekül fejvesztve egy ilyen anya elől, nem keres szaksegítséget (mint oly sokan teszik), nem megy külföldöre, hanem odadob téged anyunak.


Azt ugye tudod, hogy ilyen anyóshoz milyen meny szokott járni? Olyan, mint ő, vagy a szöges ellentéte (csak ebben az esteben a pasid jóval okosabb volna és már régen elhúzott volna anyuskától a vérbe).


Ennyit erről.

2016. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
96%

A barátodnak leereszkedhetnének végre a tökei.

Költözzetek össze közös albérletbe.

2016. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:
Igen,rajta van azon,hogy menjen,csak éppen egyenlőre nincs hova
2016. jan. 27. 13:52
 17/66 anonim ***** válasza:
96%

konfligtus? AJJJAJAJ!


minek mész oda ahol nem látlak szívesen?

keressetek albit, addig kibírjátok!

2016. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
81%

50ezerert barhol berelhet egy szobat (merthogy azt berel otthon is, nem lakast), es azt visz oda akit akar. Szoval ez nagyon rossz bolt.

En nem mennek bele hogy eszkozkent hasznaljon fel csaladi vitaban, megmondanam neki hogy ezt neki kell megoldani.

2016. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
Nem,sajnos nem bírjuk ki,mert az nem olyan könnyű.Nem 1-2 hét egy albérletet keresni.Már jó ideje csak azokat nézem.írtam már az összesnek,egyik sem jön össze.
2016. jan. 27. 14:00
 20/66 anonim ***** válasza:
45%
50ezerert komplett alberletet nem fog talalni (mar ha Bp, vagy Gyor, nem tudom hol vagytok), de egy kiado szobat siman. Es ha belegondolsz otthon is egy kiado szobaert fizet, nem egy komplett lakasert.
2016. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!