Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós megőrült?!

Az anyós megőrült?!

Figyelt kérdés
A barátom 24 éves,mivel az anyja hitelekbe rángatta őt és még le is húzza,ezért egyedül külön költözni nem tudna.Most mégis rávettük magunkat,hogy külön költözik mivel az anyja minden on nélkül úgy döntött,hogy én nem mehetek oda,max hétvégén egyik napon.Tényleg semmi előzménye nem volt.A nő alapból kettyós,volt már pszichiátrián és nyugtatókat,altatókat stb.-t szed.Szóval el lehet képzelni milyen.A barátom 50000ft-ot fizet azért,hogy ott lakik.Nálunk nem nagyon tudunk találkozni..vagyis,hogy tudunk csak mivel egy szobában vagyok hugommal nulla magánélet,és beszélgetni sem nagyon tudunk így ahogy szoktunk.Kitudja mikor találunk albérletet (már az összes lehetségeset és árban megfelelőt megkérdeztem,de már mind elkelt)szoval kijelentette a barátom,hogy amig nem tud elkoltozni akkor fogok menni oda amikor ő úgy gondolja.Az anyja csak azt hajtogatta,hogy nem.Mivel a barátom nagykorú és fizet amiért ott lakik (gyakorlatilag ha nem fizetne a szuleinek nem lenne mit enni)ugy gondolom,hogy azt vihet oda akit akar.Szoval este a szulei engedélye nélkül este elvisz magához,és ott alszom.Csak attol félek,hogy nagy vita lesz.Ténnyleg soha egy rossz szót nem mondtam eddig nekik.Ezelött a barátommal minden időnket együtt töltöttük,és így,mivel nem is egy helyen lakunk heti 1x2xtudunk találkozni.A suli miatt akkor is csak 10 perce.Teljesen kezdek idegileg belefáradni,azzóta folyton vitázunk mert feszültek vagyunk és minden nap bőgök össze vissza.Mit a véleményetek?Mit tennétek?Mit mondanátok nekik?

2016. jan. 27. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%
Te nem félsz, hogy az az "alapból kettyós" nő rádhívja a rendőrséget? Az ő házában neked semmi keresnivalód. Roma vagy?
2016. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, megragadom a lényeget: ha napokig folyamatosan náluk vagy, hogy lehet hogy még lényegében sosem fürödtél ott? Akkor napokig nem fürdesz?
2016. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%

ja meg nem is eszik/iszik semmit sem!

nekem sem tetszene ha a felnőtt gyerekem tini kis párja ott lebzselne állandóan

2016. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
36%
2016. jan. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 selflike válasza:
Az anyós mindig megőrül. Papírforma. Sajnálom.
2016. febr. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves segítségeteket és a sok bátorító szót.Lényegében senki nem tanácsolta azt,hogy menjek oda és beszéljem meg..mégis rávettem magam és a sok kedves szó ellenére odamentem,és megkrdeztem mi a baja velem,persze csak udvariasan.Sok semmitmondó mondat után kinyőgte,hogy lehetnék nyitottabb és kijöhetnék vele beszélgetni többet.Megértette,hogy nekem fontos a fia,és hogy ezzel árt a kapcsolatunknak.Nyitottabb nem lettem ,de hetente néhányszor átmegyek hozzá és meghallgatom szíve bánatát.Az utolsó válaszolóknak..nem fogjátok elhinni,de suli után minden nap hazamegyek és megfürdök otthon,majd úgy megyek hozzájuk.Az evésnél pedig inkább az szokott a gondja lenni,hogy mirt nem eszek.Szóval nagyon köszönöm a hasznos válaszokat.😊:Kérdező.Mostmát biztos,hogy itt több kérdést nem teszek fel,hiszen képtelenek vagytok korrekt választ adni.A fősulit illetően pedig ez az én dolgom.
2016. márc. 9. 22:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!