Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós megőrült?!

Az anyós megőrült?!

Figyelt kérdés
A barátom 24 éves,mivel az anyja hitelekbe rángatta őt és még le is húzza,ezért egyedül külön költözni nem tudna.Most mégis rávettük magunkat,hogy külön költözik mivel az anyja minden on nélkül úgy döntött,hogy én nem mehetek oda,max hétvégén egyik napon.Tényleg semmi előzménye nem volt.A nő alapból kettyós,volt már pszichiátrián és nyugtatókat,altatókat stb.-t szed.Szóval el lehet képzelni milyen.A barátom 50000ft-ot fizet azért,hogy ott lakik.Nálunk nem nagyon tudunk találkozni..vagyis,hogy tudunk csak mivel egy szobában vagyok hugommal nulla magánélet,és beszélgetni sem nagyon tudunk így ahogy szoktunk.Kitudja mikor találunk albérletet (már az összes lehetségeset és árban megfelelőt megkérdeztem,de már mind elkelt)szoval kijelentette a barátom,hogy amig nem tud elkoltozni akkor fogok menni oda amikor ő úgy gondolja.Az anyja csak azt hajtogatta,hogy nem.Mivel a barátom nagykorú és fizet amiért ott lakik (gyakorlatilag ha nem fizetne a szuleinek nem lenne mit enni)ugy gondolom,hogy azt vihet oda akit akar.Szoval este a szulei engedélye nélkül este elvisz magához,és ott alszom.Csak attol félek,hogy nagy vita lesz.Ténnyleg soha egy rossz szót nem mondtam eddig nekik.Ezelött a barátommal minden időnket együtt töltöttük,és így,mivel nem is egy helyen lakunk heti 1x2xtudunk találkozni.A suli miatt akkor is csak 10 perce.Teljesen kezdek idegileg belefáradni,azzóta folyton vitázunk mert feszültek vagyunk és minden nap bőgök össze vissza.Mit a véleményetek?Mit tennétek?Mit mondanátok nekik?

2016. jan. 27. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
94%

Ja, hát így már érthető.

Heti hét napot ott vagy, gyakorlatilag a pasid szüleinél laksz, és gondolom ez ba.ssza a csőrüket. Képzeld, nekem se tetszene, ha a fiam a nyakamra költöztetné a barátnőjét, aki még csak nem is dolgozik.

Az nem mentség, hogy tanulsz, mert addig elég sokan kibírják, hogy aludjanak együtt naponta, amíg a sulit elvégzik.

Gondolom fürdesz, használod a wc-t, eszel, iszol náluk, és bármilyen hihetetlen: ez sincs ingyen!


A stílusod meg bicskanyitogató, nem csodálom, ha nem kedvelnek a szülei.


Nálatok is nagy lehet a szerelem, ha nem tudtok minden este kufircolni, és állandó a veszekedés és feszültség. A párkapcsolat pont arról szól, hogy akkor tartunk össze legjobban, mikor legnagyobb a baj, és nem tetézzük még a másik baját azzal is, hogy szívjuk a vérét a hisztivel.


Te kezdesz idegileg belefáradni?? Mibe, hogy nyúzod a pasidat??


Empátiáról hallottál már?

Neki kell fizetni a szüleinek egy csomót, félretenni nem tud, az anyja mentális beteg, nem tud külön költözni, mellette még megy dolgozni, és a barátnője meg az anyja gyűlöli egymást, és megy a hiszti minden nap.

Szerinted mennyire lehet ki idegileg??

2016. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
97%
igen van, ketten fizetjük és amíg otthon laktunk nem lógtunk egymáson folyton, és nem zavartuk a másik családját azzal hogy 0-24-ben ott voltunk és képzeld, túléltük. aztán lett munkánk, pénzünk, elköltöztünk. ezt így illik.
2016. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
97%
Tehát az természetes, hogy nálatok nem lehettek, de azon felháborodsz, hogy a barátodéknál sem. Na, ez a kettős mérce.
2016. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a férjem volt az egyetlen akinek megengedték a szüleim, hogy nálunk aludjon.

Majd ha felnősz megérted.

2016. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
Fürödni eddig talán kétszer fürödtem ott,nyáron.A kaja pl kenyét általában a barátom veszi,vagy az o kajajegyebol van.Bár pisilni valóban szoktam.Ebédelni direkt úgy csinálom,hogy ne ott kelljek.Amikor nálunk ebédelünk,felháborodik,hogy miért.A barátom pedig ugyan annyira utálja az anyját mint én. A stílusom nem lenne bicskanyitó,ha nem támadna mindenki.De ha mások tiszteletlenek velem és is az vagyok.Bár igazábol az életben általában nyelek egy nagyot és magamban tartom a véleményem,de itt nem fogom.
2016. jan. 27. 14:40
 46/66 anonim ***** válasza:
78%

szóval te kimented a pasid?

ő elméletileg egy felnőtt (nem vagyok ebben biztos!)?! ha akart volna, elcuccolt volna, de majd most egy iskolás kislány majd megmondja a tutit, hogy legyen hol szétdugni? komolyan???

dolgozzál és akkor dumálj!

2016. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:
Soha nem buliztam,nem iszom,nem cigizem,hosszútávú kapcsolatom van.Soha nem csaltam meg senkit.Nem volt egyéjszakás kalandom.Nem gondolom,hogy rosszabb lennek egy átlagos 17-18 évesnél.És valószínűnek az anyjának csak egyetlen baja van,hogy engem jobban szeret mint őt.
2016. jan. 27. 14:44
 48/66 A kérdező kommentje:
De ötödszörre írom le,hogy itt nem a szexről van szó.Itt arról van szó,hogy ha nem alszom vele összebújva egyszerűen nem tudok aludni.4-5 órákat alszom nélküle.És ő is ugyan így van vele.Általában 10 körül lefekszünk aludni külön,majd fél 12-kor telefonálunk mert nem megy.
2016. jan. 27. 14:47
 49/66 anonim válasza:
100%
Én nem mennék oda mivel nem látnak szívesen. Várd ki türelemmel amíg lesz "saját" kuckótok.
2016. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
92%

és akkor szted mindig tini eret vág ha nem tud a pasijával aludni? segítek: nem!

sőt van hogy házasok sem alszanak épp együtt pl üzeleti út miatt, mégsem válnak el.


ha ennyit nem bírtok ki, akkor bazi éretlenek vagytok.

de akkor hagyd a sulit, dolgozz, és költözzetek össze. ja az nem pálya ugye??

2016. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!