Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Ez már nem mehet...

Mit tegyek? Ez már nem mehet így tovább.

Figyelt kérdés
Sziasztok.Adott anyós, párom és én hárman élünk a saját párommal közös lakásban immár 3 éve költözött be anyós.A baj az, hogy kevés a nyugdíja, kb.1-2 hétig elég neki. Mi semmit nem veszúnk el tőle, a számlákat kifizetjük.A baj az, hogy mindig panaszkodik más rokonoknak, hogy ő éhezik, meg nincs otthon kaja.Sajnos én sem keresek csak minimálbért, néha tudok főzni, néha nem.Van, hogy 1000 Ft-unk van 1 napra, rendelek 990-ért pizzát, hogy mégse mindig kenyeret meg felvágottat együnk, és abból 1 szeletet eszek én párom meg a többit.De ha van, akkor természetesen úgy főzök/rendelek/hozok menüt haza hogy neki is, külön.Csak hát volt amikor mindennap hoztam haza a menüt, és ott penészedett meg, mert neki nem ízlett. Vagy a rengeteg kenyér, amit kidobtam, mert ránkszáradt.Ha főzök, megesszük,szerencsére párom majdnem mindent megeszik, anyós meg kijön, mit kotyvasztasz? Na kösz.Ebből is vita volt, hogy ő nem úgy értette.Ha van itthon a hűtőben kaja, sokszor előfordult hogy én este 10-ig dolgoztam addig nem evett, "mert ő nem nyúl a máséhoz".Persze, mert meg kell főzni!!! Egy lusta disznó. Nekem elegem van ebből,nem érzem jogosnak eltartani valakit aki amúgy egyáltalán nem mozgásképtelen, cukorbeteg ugyan, de az én szüleim meg apu 2 agyi infarktuson van túl, anyut méhnyrákkal műtötték, idősebbek anyósomtól mindketten, és mégis dolgoznak.Mit tegyek? Már el akartam költözni.Párom sajnos már megmondta, hogy ő nem tud mit tenni,ő semtud többet adni, mert alig keres,nem mondd semmit.
2017. febr. 23. 17:29
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

párod, anyósod egy here.

tudod mit tennék?

válnék,lakást elad, igen nbuksz X millát, de lesz esélyed egy normális életre.

na idegesíts, hogy nem talál munkát? közmunkás többet kap! estin tegye le az érettségit, vagy tanuljon szakmát, azokkal szépen lehet keresni! vagy sz.gép vagy vmi.


ebből gyerek? legyen eszed,és add el a kecót!

2017. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
Igen anyósom cukorbeteg és 3 cukorral plusz tejjel iszik kávét.Kakaóba fintorog, ha nem teszek cukrot.Ha főzök, mindent látványosan marékszámra utánasóz.Süteményt, ha sütök, soha nem elég édes!!! Ebből van elegem, nekem már szűk a gyomrom a sok idegtől.Nekem pszichológus kéne, hogy ki tudjak lépni ebből és elhúzni innen és meg is tenném, de mihelyst van 5.000 Ft dugipénzem, mááár megint kell valami...
2017. febr. 23. 18:43
 23/58 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy tanácsom van: menekülj onnan..
2017. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
Szépen eldugod a pénzed. Összeszeded magad, eladod a házat, elhúzol onnan egy értelmesebb helyre és keresel egy normális férfit akivel lehet egy szép közös kis családod. Nyugodtan cukrozza és sózza... az ő baja, sz@rd le nem a te anyád
2017. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
Nem akarok már még ha milliókat keresnék jövő hónaptól akkor se együtt élni vele. Anyagi okok miatt viszont nem tudok lépni.Patthelyzet.Kis szobát tudnék bérelni, csak magamnak, 20ezer körül.Meg kell emésszem még a lakásom elvesztését is, de már ott tartok, hogy az sem érdekel.Nem vagyunk házasok, így nem kényszeríthetem eladásra, és amúgy se mennének bele, a válasz az volt, hogy csak nem raknám ki az utcára...én ezért mondtam hogy befejeztem a háztartás vezetését! Egy petákot sem, egy fél kiló kenyeret sem!!!Tartsa el a fia vagy a lánya! Mert a lányának sem kell, azzal takaróznak hogy nekik ott a két gyerek.Ez igaz, csakhogy ott is megy a bagó, napi két dobozzal, a gyerekeknek meg nincs normális cipőjük!!!Az iskolába esznek meg hozzánk jártak át enni...
2017. febr. 23. 18:53
 26/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, anyámnak is nyolc osztálya van, és gyári munkával százon felül keres.

A kérdésedben nem írtad, hogy tulajdonképpen te tartod őket, ők meg csak élősködnek rajtad. Sajnos ezt még meg fogod bánni, miért kellett közös névre venni?

2017. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon buta dolog volt a fél lakást ráíratni.

A ~22ezer gondolom segély.

Basszus gondolkozz!! Nehogy vállalj gyereket!

2017. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
És igen, mert egy menü 690 Ft! De ha főzök, vegyek már üdìtőt is, mert anélkül nem tudja megenni. Meg befőttet meg a kávéba tejszínhabot meg süteményt mert az neki jólesne! Sajnos a volt férje volt olyan balek hogy kiszolgálta én most untam meg.Nem csoda hogy a volt férje is alkoholista lett inkább.Egyébként meg pumpolná inkább őt, hiszen úgyis szokott hozzánk járni,nincsenek nagy haragban.
2017. febr. 23. 18:59
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

leülsz kedves pároddal és lebontjátok a költségeket:

X a rezsi, jó háromfele osztani

X a kaja, háromfele

és ami marad, azt tedd magadnak félre!

ügyvédet keress meg, hogy tudnád a lakást eladni, abból lenne pár milla, és tudnál új életet kezdeni!

2017. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
Üdítő, tejszínhab meg ilyenek? B@sszus ezek jóformán luxuscikkek a fizetésedhez. Többet nehogy vegyél neki!! Magadnak vásárolj és kész. Ezek totál kihasználnak téged!! Menj el otthonról enni. Este mielőtt haza érsz egyél valamit. Tök mind1 mit. Ne vigyél ezeknek semmit haza! Meg sem érdemlik.
2017. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!