Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Ez már nem mehet...

Mit tegyek? Ez már nem mehet így tovább.

Figyelt kérdés
Sziasztok.Adott anyós, párom és én hárman élünk a saját párommal közös lakásban immár 3 éve költözött be anyós.A baj az, hogy kevés a nyugdíja, kb.1-2 hétig elég neki. Mi semmit nem veszúnk el tőle, a számlákat kifizetjük.A baj az, hogy mindig panaszkodik más rokonoknak, hogy ő éhezik, meg nincs otthon kaja.Sajnos én sem keresek csak minimálbért, néha tudok főzni, néha nem.Van, hogy 1000 Ft-unk van 1 napra, rendelek 990-ért pizzát, hogy mégse mindig kenyeret meg felvágottat együnk, és abból 1 szeletet eszek én párom meg a többit.De ha van, akkor természetesen úgy főzök/rendelek/hozok menüt haza hogy neki is, külön.Csak hát volt amikor mindennap hoztam haza a menüt, és ott penészedett meg, mert neki nem ízlett. Vagy a rengeteg kenyér, amit kidobtam, mert ránkszáradt.Ha főzök, megesszük,szerencsére párom majdnem mindent megeszik, anyós meg kijön, mit kotyvasztasz? Na kösz.Ebből is vita volt, hogy ő nem úgy értette.Ha van itthon a hűtőben kaja, sokszor előfordult hogy én este 10-ig dolgoztam addig nem evett, "mert ő nem nyúl a máséhoz".Persze, mert meg kell főzni!!! Egy lusta disznó. Nekem elegem van ebből,nem érzem jogosnak eltartani valakit aki amúgy egyáltalán nem mozgásképtelen, cukorbeteg ugyan, de az én szüleim meg apu 2 agyi infarktuson van túl, anyut méhnyrákkal műtötték, idősebbek anyósomtól mindketten, és mégis dolgoznak.Mit tegyek? Már el akartam költözni.Párom sajnos már megmondta, hogy ő nem tud mit tenni,ő semtud többet adni, mert alig keres,nem mondd semmit.
2017. febr. 23. 17:29
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt azóta hogy kitetted a kérdést? Én komolyan kíváncsi vagyok a sorsodra!
2017. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
Én is! Mi van veled azóta?
2017. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező,te aztán jól ki vagy használva a férjed és anyós által, de a legnagyobb probléma te vagy,te aki a saját házadat közös névre tetetted. Mi az,hogy 22ezret keres? Az szociális segély összege. Még közmunkán is keresne havi 70ezret, ha van érettségije,ha nincs akkor is többet. Egy szegény vidéki városban élek, de ennyit 70-80 ezret még itt is azért meg lehet keresni,sőt két műszakos gyári munkával ami nem is olyan megerőltető 90 ezret. Ugye nem mondod nekem, hogy erre képtelen lenne a párod. Te tiszta hülye vagy, életképtelenek mind. Jól megtaláltátok magatokat, pedig az elején még sajnáltalak.
2017. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező mind a mai napig együtt van és eltartja a naplopó pasiját és annak az anyját.
2017. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Angliában vagyok egy ismerős által.Itt próbálok új életet kezdeni.Köszönöm mindenkinek a biztatást kellett ebben a nehéz időszakban.Most már hogy van munkám lefoglalom magam, talán nem fáj annyira...
2017. márc. 5. 21:42
 56/58 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, de ugye a lakásod nem hagytad ott nekik?
2017. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
67%

Vagyis eltartod anyut, meg a fiacskáját, akik közben cigiznek, meg anyós még fitymálja is a kajádat...:D

Azt már meg sem említem, hogy alig van mit ennetek, de pizzát rendelsz.

Egymáshoz valókvagytok: ő kihasznál téged, te meg nem vagy normális.

2017. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Örömmel olvastam hogy máshol vagy és új életet kezdtél! :) további szép életet és sok szerencsét!
2017. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!