Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fiunk nyakán? Szerintetek...

Fiunk nyakán? Szerintetek mennyire "normális" az, hogy egy 37 éves férfihoz (és testvéreihez) majdnem kéthetente feljárogatnak több száz kilométerről a szülők, vagy csak az anyuka?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok az elvadult, mert teljesen leváltam már a családomról. Csak tudni szeretném, kinél mi az elfogadott? Vajon anyuka bele fog szólni a kapcsolatunkba? A másik fia feleségével is nemrég összeveszett...mindig "kavarnak" valami drámát. Hagyjam a párom, éljen, ahogy akar, fogadja őt/őket a lakásába. Hisz sokat köszönhet nekik -de ez a módja, hogy a szülők nem engedik leválni a gyereküket? Vagy a fiuk is akaratlanul ragaszkodik? Mit tegyek? Figyeljek és várjak csendben, vagy akciózzak?

2017. nov. 10. 11:40
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
69%
Tudod, attol, hogy felno valaki es mar nincs "szuksege" a szuleire, altalaban az emberek tobbsege szereti oket es nem felejti el. Attol a csaladod meg a csaladod marad, akarhany eves vagy... ha valaki bele merne szolni, hogy en mikor talalkozzak anyammal, szerintem akkor szolt volna hozzam utoljara
2017. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Válasz a 10-esnek: még nem élünk együtt és szerintem lassan fog kialakulni. Én nem fogom erőltetni, az biztos.


***

Nem szóltam bele, hogy mikor találkozik az anyjával. Az ő dolga.

2017. nov. 10. 12:44
 13/45 anonim ***** válasza:
80%

Akkor mit aggódsz?

Együtt sem éltek! Ez így még csak randizgatás.

Amúgy ha te cuccolsz oda, akkor nincs beleszólásod, hogy ki megy hozzá és mikor.

2017. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Csak a kételyeim miatt írtam ki a kérdést, hogy lássam, mi a felfogás ebben a témában.
2017. nov. 10. 12:46
 15/45 anonim ***** válasza:
77%
mi kéthetente közösen megyünk a szülőkhöz. mit kéne akcióznom? vagy a páromnak?
2017. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Azért valamennyi beleszólása minden barátnőnek van, hogy ha életvitelszerűen együtt él egy férfival. Nem?

Kb annyi, hogy pl meg kell beszélniük egymással, hogy a szülők három napot ott akarnak lenni, akkor mit szól a nő ehhez. Vagy mi ez, teljes balkáni férfiuralom?

2017. nov. 10. 12:54
 17/45 A kérdező kommentje:
Mint korábban írtam, nem, mi még nem élünk együtt. Sha így haladunk, előbb fog anyukával élni, mint velem.... :D :D ezt félig viccnek szánom.
2017. nov. 10. 12:57
 18/45 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező én teljesen megértem az aggodalmadat. Azért tegyünk már különbséget aközött, hogy találkozik a szülő a gyermekével naponta, hetente, kéthetente, egészséges kapcsolatban, vagy pedig kéthetente felutaznak a szülők és ott alszanak a gyereknél 3 napot... Hááát nem tudom, ha nálunk lenne ilyen, azért nekem ez sok(k) lenne. Mondom úgy, hogy imádom a szüleimet, naponta beszélek velük telefonon, és látogatom őket rendszeresen. De azért egy 37 éves férfinél 3 napot ott alszanak a szülei kéthetente, nekem ez elég furi...
2017. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
27%
majd TE megmondod, hogy ő mennyi találkozhat a SAJÁT ANYJÁVAL :D el vagy tévedve
2017. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
64%

Sztem a tobbseg figyelmet elkerulte a tobb szaz km utazas kethetente...nos ez valoban nem normalis 37 eves ffinal.

7/5 nap dolgozik az ember a heten jo esetben, marad 2 nap a bnore kethetente. (Hisz nem elnek egyutt).

En sokkot kapnek nem szolnek bele ugyan de akkor rendszeresen szerveznek mas programot a barataimmal.

2017. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!