Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fiunk nyakán? Szerintetek...

Fiunk nyakán? Szerintetek mennyire "normális" az, hogy egy 37 éves férfihoz (és testvéreihez) majdnem kéthetente feljárogatnak több száz kilométerről a szülők, vagy csak az anyuka?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok az elvadult, mert teljesen leváltam már a családomról. Csak tudni szeretném, kinél mi az elfogadott? Vajon anyuka bele fog szólni a kapcsolatunkba? A másik fia feleségével is nemrég összeveszett...mindig "kavarnak" valami drámát. Hagyjam a párom, éljen, ahogy akar, fogadja őt/őket a lakásába. Hisz sokat köszönhet nekik -de ez a módja, hogy a szülők nem engedik leválni a gyereküket? Vagy a fiuk is akaratlanul ragaszkodik? Mit tegyek? Figyeljek és várjak csendben, vagy akciózzak?

2017. nov. 10. 11:40
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
69%
Kedves Kérdező! A magad érdekében, minél előbb szabadulj meg ettől a kapcsolattól, ne merülj el jobban benne! A srác nem fog megváltozni. 37 éves! Nektek minden hétvégén kirándulnotok kellene, megváltani a világot. Anyuka még mindig irányít, a fia az egyetlen kikapcsolódása és jaj neked, ha valami mást tervezel a mama pici fiával.
2017. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Sokat kirándultunk mi is. Csak ő is kiköveteli magának a figyelmet, az anyja. Ha két hétig nem látja, megőrül... Lehet, nem lesz jó így.
2017. nov. 10. 19:28
 33/45 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is nagyon sok lenne, ha a férjem szülei feljárnának 2 hetente, de pedig az anyósomat nagyon szeretem, de nálunk más a helyzet, mert mi már a kezdetektől együtt élünk, és ők soha nem nyomakodtak. De ha így lenne, a férjem megmondaná, hogy nem, és kész, mert dolgozunk, programunk van, pihenni szeretnénk. Pedig ő még csak 27 éves. Nem tudom, én csak a saját véleményemet tudom neked leírni, hogy én tuti kikészülnék, ha egy hónapban kétszer itt lennének napokig.
2017. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem fog megváltozni sajnos, hacsak a párd le nem állítja. És most képzeld el ezt a sztori úgy, ha még lenne egy gyermeketek...
2017. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek, szerintetek? Ultimátumozgassak 3 hónapos kapcsolatban?!
2017. nov. 10. 20:35
 36/45 anonim ***** válasza:
51%
Nem! Szerencse még nem vagy teljesen benne, így könnyű az elválás.
2017. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
S miért kellene ezért elhagynom?!
2017. nov. 10. 22:48
 38/45 anonim ***** válasza:
86%

Az úgy van, hogy anyuci pici fiaiból lesznek az ideális feleség pici férjei.


Úgy is választanak a nők, aztán különböző módszerekkel, "akciókkal" megszabadulnak az anyucitól és azután az övék a terep.

2017. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
48%

"A másik fia feleségével is nemrég összeveszett...mindig "kavarnak" valami drámát. Hagyjam a párom, éljen, ahogy akar, fogadja őt/őket a lakásába. Hisz sokat köszönhet nekik -de ez a módja, hogy a szülők nem engedik leválni a gyereküket? Vagy a fiuk is akaratlanul ragaszkodik? Mit tegyek?"


Már ne is haragudj, de nem emlékszel, hogy mit írtál? Erre kaptál mindenkitől egy sajátos egyéni választ! Te tudod, hogy mit csinálsz! Mindenki magából indul ki és nálam nem életcél, hogy az anyóssal hadakozzak a fiáért, vagy taktikázzak, inkább egy jó könyvvel fekszem le. Ezért csak magamból indulhattam ki és írtam, hogy még nem vagy benne nyakig a kapcsolatban, elvégre a 3 hónap az semmi, könnyebb a szakítás. De hát azt csinálsz amit akarsz. Figyelhetsz lesben állva, vagy ülve, ha neked ilyen férfi kell, akit az anyja vezet és akit majd te is vezethetsz, akkor hajrá, vagy akár már most robbantgathatsz/akciózhatsz, próbára teheted. Legalább hamarabb kiderül mennyire érett személyiség. Mi itt csak írogatunk, ne vedd komolyan, elvégre felnőtt nő vagy!

2017. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
A felnőtt nők is lehetnek bizonytalanok. A vélemények vegyesek,ott vagyok,hogy nekem kell döntenem.
2017. nov. 11. 23:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!