Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tapintatlan kérés ez anyósom...

Tapintatlan kérés ez anyósom felé?

Figyelt kérdés

A tortákról van szó.

Mindkettőnk családjában (nekem ugye a régiben) megvolt a kialakult szokás. Nálunk az, hogy a tortát nekem csakis az anyukám sütötte a két kezével. Én ezt mindig nagyon imádtam, és így akartam csinálni.

Anyósom pedig minden szülinapra, alkalomra tortával megy, amit vesz. Így sokszor két torta lesz.

A kislányunk keresztelőjére is szervezett a hátunk mögött, és megbántódott, mikor lemondattuk vele.

Egyrészt azért, mert nagypapámról, aki elég édesszájú, épp kiderült, hogy cukorbeteg, és a búslakodós szakaszban volt még akkor, rá tekintettel akartunk lenni.

Másrészt meg, én a mi rokonságunk szokását szeretném követni, a párom pedig ebben egyetért velem.

Most már mindig meg fog sértődni, hogy nem hozhat tortát? Nálunk (új család) ez különleges dolog, hiszen a gyereknek a szülinap ilyen, és megvan a varázsa.

Komolyan ilyen hülyeség miatt meg kell bántódni? Hisz rettentő finoman süt, egy piskótatekercset is össze tudna csapni.

Mit csináljak, hogy ne nehezteljen már? Csak lehet ennyi kérésem.



2018. aug. 30. 06:52
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként meg: rugalmatlan, az érzelmi intelligenciája sem túl magas a kérdéséből kiindulva... Hát, nem irigylem az anyósát, de a többi családtagját sem.
2018. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? Minden tortát fogadj el, egy telefon vagy sms, s már repülök is megszabadítani tőle 😉😊🤗
2018. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!