Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szervizbe van az autónk, várandós vagyok, orvoshoz kértem volna el az anyósomék kocsiját, nagy pocakkal nem akartam buszozni, meg sokat sétálni. Nem szoktam elkérni sosem az autójukat, de most tényleg szükség lett volna rá, azt mondták odaadják. De közben már megígérték a sógornőmnek is, aki ugyanúgy a menyük. Mivel babát várok, nekem akarták odaadni, de ez nő olyan hisztit lecsapott, hogy miért nem tudok elmenni busszal, mert neki kell az autó pont akkor.. És végül az lett, hogy én buszozhattam, ő meg mehetett kedvére ide-oda.. Jogosan vagyok most felháborodva?

2019. márc. 12. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen mindegy, hogy körmöshöz megy vagy kocsikázni a városban unalmában. Ő kérte el előbb, jogosan akadt ki, hogy utána te keresztbe teszel neki.

A te hisztid viszont nem jogos. Nem gondolkodtàl időben, egyrészt, másrészt meg terhes vagy, nem halálos beteg. Nem jàr emiatt különleges bánasmód.

2019. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
50%

Neki ígérte előbb és ennyi!

Terhes voltam en is buszoztam és sétáltam, amikor nem bírtam akkor hívtam taxit. Ennyi.

2019. márc. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
22%
Látod körmöske fontosabb,ezért nem kell szülni ebbe a putri országba itt lenéznek ha gyereket vársz és dögölj meg inkább,de persze szüljön mindenki,minek,h lelegyünk érte döngölve,ezért szültem külföldre...
2019. márc. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
48%
A taxi erre van kitalálva. Bármikor lehet hívni, bárhová elvisz. Igaz, fizetni kell érte, az egyértelmű, de ugye nyilván nem a semmire vállaltál gyereket, így pár ezer forint egy taxi útra csak nem vág földhöz
2019. márc. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 A kérdező kommentje:
Erre nincs taxi, vidéki vagyok..
2019. márc. 13. 07:55
 16/71 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy ő kérte előbb, meg a "terhesség nem betegség" stb. De azért egy jó érzésű ember nem megy el csak úgy a várandós rokona mellett ezekkel az indokokkal. Nyilván az empátia nem állampolgári kötelesség, de innentől te is tudod legalább, hogy a sógórnődre ennyire számíthatsz. Anyósodékra ne haragudj, ők megígérték neki az autót ezért odaadták. Valószínű, hogy ők is némi belátásra számítottak a sógornőd részéről, ezért mondtak igent neked is. Remélem nem keserítenek el a rosszindulatú válaszok. Ha csak az vállalna gyereket, aki soha nem szorul semmilyen szívességre a fogantatástól a diplomáig, akkor már holnap bezárhatnánk az összes szülészetet. További kellemes babavárást és sok boldogságot! :)
2019. márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
23%
Jaja, videken nincs taxi. Ne röhögtess már.
2019. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
63%
Én sosem adok kölcsön autót. De nem is kérnék kölcsön ilyesmit, az az igazság.
2019. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
37%

És ha már alig tudsz menni jobb is ha nem vezetsz! Taxi mindenhova van! Nem áll meg annak se az élet akinek nincs kocsija!

Nekem sem volt anno megis bejutottam.

2019. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
16%

Mi van azzal, akinek nincs 5 10 ezer forintja taxira? E sautoja sincs?

En is buszoztam, villamosoztam, at szalltam 2x 3x is, mire a korhazba ertem vizsgalatra... Es volt, hogy at se adtak a helyet (bar foleg idosek adtak at). Fajt alul a hasam, kozben meg alig kaptam levegot, es ajulos is voltam, figyelni kellett, ha jottek a jelek, es plusz cukros is, tehat a szolocukor mellozve is kellett legyen... Megis eljutottam A pontbol B pontba, sokszor egyedul... A hoban.


Ugyhogy engem most az boritott ki, hogy mas is buszozik...

Ettol fuggetlenul a sogornod egy patkany, mar csak azert is, mert egy rohadt kormoshoz ment csak, mig te babasan fontosabb helyre keszultel...

2019. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!