Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szervizbe van az autónk, várandós vagyok, orvoshoz kértem volna el az anyósomék kocsiját, nagy pocakkal nem akartam buszozni, meg sokat sétálni. Nem szoktam elkérni sosem az autójukat, de most tényleg szükség lett volna rá, azt mondták odaadják. De közben már megígérték a sógornőmnek is, aki ugyanúgy a menyük. Mivel babát várok, nekem akarták odaadni, de ez nő olyan hisztit lecsapott, hogy miért nem tudok elmenni busszal, mert neki kell az autó pont akkor.. És végül az lett, hogy én buszozhattam, ő meg mehetett kedvére ide-oda.. Jogosan vagyok most felháborodva?

2019. márc. 12. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
31%

Miért bántjuk a kismamát?

Én igenis az Ő pártján állok. Családon belül van prioritás,anyósék ezt tudták is,de a műkörmös szuka kirinyálta ,hogy ő vigye az autót. Lehetett volna annyi esze,hogy érett felnőttként azt mondja"oké,vigyél el kérlek és menj a dokihoz ,vagy pedig vidd az autót,én megyek gyalog. De nem tette,semmi kompromisszum készség és emberség sincs benne. Tipikus pitsa,műköröm,póthaj,napszemcsi,10dkg-os kutya az ölembe,csücsörítés és így villogni autóval mert gyalog nagyon gáz. Mit gondol aki látja,hogy ő sétál valahova (úristen ezeken akkorát szoktam röhögni,főleg ha kiszáll az autóból és amit addig láttál ,hogy hűű,abbol húú lesz,mert a lustasága miatt akkora segg van alatta mint egy lónak 😀😀😀 )

Nyugodtan pontozzatok le,de a kismamának adok igazat,valóban nem betegség a várandósság ,de kiba..fárasztó amikor már nagy a pocak. És egy kis sétába nem hal bele a kismama sem,mint ahogy én sem haltam bele a dokihoz oda-vissza sétába (kb.5km) csak a méhlepényem 50%-a vált le 16 hetesen és ömlött a vér belőlem. A hátralevő időben már nem kellett felkelnem az ágybol csak a wc és tusolás miatt.

2019. ápr. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!