Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szervizbe van az autónk, várandós vagyok, orvoshoz kértem volna el az anyósomék kocsiját, nagy pocakkal nem akartam buszozni, meg sokat sétálni. Nem szoktam elkérni sosem az autójukat, de most tényleg szükség lett volna rá, azt mondták odaadják. De közben már megígérték a sógornőmnek is, aki ugyanúgy a menyük. Mivel babát várok, nekem akarták odaadni, de ez nő olyan hisztit lecsapott, hogy miért nem tudok elmenni busszal, mert neki kell az autó pont akkor.. És végül az lett, hogy én buszozhattam, ő meg mehetett kedvére ide-oda.. Jogosan vagyok most felháborodva?

2019. márc. 12. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
47%
Azért lennék megkeseredett, mert nem hat meg ha valaki ramosolyog vagy előre enged a pénztárnál? 🤦‍♀️😂
2019. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
41%
Én örülök h meddő vagyok ebbe az országba ezek közé az emberek közé ha tudnék se szülnék,az teszi jol aki külföldre szül,emberek közé..
2019. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
43%
Az a vicc, hogy olyanok szólalnak meg akik soha nem voltak terhesek és fingjuk sincs róla! Ne keseredj el kérdező!
2019. márc. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
59%
63-as. Érdekes én voltam terhes mégsem nyekeregtem meg nyavogtam ha buszoznom kellett vagy épp nem engedtek előre a pénztárnál.
2019. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
55%
Utolso lehet megszoktad már h bunk.k közt élsz azért nem zavarnak az alap illem dolgok.
2019. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
57%
61-es! Pontosan! Bár rólad, a leírásod alapján inkább a lelketlen jut eszembe.
2019. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
50%

Az, hogy valaki örül annak, ha előre engedik, vagy áradnak a helyet, mert terhes nem azonos azzal, hogy elvárj a a különleges bánásmódot, mert terhes. Pl átadni egy terhes nőnek az ülőhelyet kedves és udvarias gesztus, de nem kellene elvárni, mert nem tudhatod, miért ül a másik. A kasszánál szinten, lehet hogy az előtted álló a 10 perc és ebedidejeben rohant át valami ennivalot venni és fegyelmit kap, ha késik, míg a terhes nő otthon van, táppénzen, ráér egész nap is akar sorba állni.

A kérdés lényege itt pedig még mindig az, hogy minden normális ember tartja ag adott szavát, kivéve ha veszhelyzet van és itt bizony nem volt veszhelyzet, csupán egy nyafogós, kényelmes kismama

2019. márc. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
52%
Igy jartal.Terhesen a kutyat sem erdekeltem.Ha a sogornodnek volt odaigerve akkor ez van.Azert mert terhes vagy es megszoktad a luxust hogy furikazol ide oda ferjecsked autojaval nem halsz beke ha buszoznod kell.Nekem terhesen kilometereket kellett gyalog me
2019. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
Lemaradt; kilometereket kellett gyalogolnom.Nalunk meg busz sincs.A legkozelebbi buszmegallo a szomszed faluban 2 es fel kilometerre van tolunk.Ha orvoshoz akartam menni igy kellett megoldanom mert a parom sem mindig tudott engem furikazni
2019. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy az a férjem autója, a közös autónk, a kettőnk keresetéből. Bár gondolom te már megszoktad, hogy midnent a férjed vesz.. Na mindegy
2019. márc. 25. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!