Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szervizbe van az autónk, várandós vagyok, orvoshoz kértem volna el az anyósomék kocsiját, nagy pocakkal nem akartam buszozni, meg sokat sétálni. Nem szoktam elkérni sosem az autójukat, de most tényleg szükség lett volna rá, azt mondták odaadják. De közben már megígérték a sógornőmnek is, aki ugyanúgy a menyük. Mivel babát várok, nekem akarták odaadni, de ez nő olyan hisztit lecsapott, hogy miért nem tudok elmenni busszal, mert neki kell az autó pont akkor.. És végül az lett, hogy én buszozhattam, ő meg mehetett kedvére ide-oda.. Jogosan vagyok most felháborodva?

2019. márc. 12. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
85%

Persze, mindenhova lehet taxit hívni. Szóval akkor, ha én Piripócson élek és ott nincs taxi, rendeljek Kukutyinból 6-7ezer ft-ért legalább? Majd várjon rám a taxi, amíg végzek? Ami persze megint nem ingyenes. Vagy ha elküldöm, akkor utána megint jöjjön el Kukutyinból értem a taxi? :D

Amúgy értem én, adott szó, ezt anyósék be is tartották. Na de azért csak egy kismamáról van szó. Aki szerint rutinvizsgálatból nem lehet semmi mert ha igen akkor az mentőt hív, nekik itt van 1 sztori. Tesóm bement rutin vizsgálatra, és haza sem jöhetett, egyből hívták a mentőt mert valami baj volt a babával, 2 hét kórházban fekvés lett a dolog véve. Bár egyébként nekem sántít a sztori, ott, hogy milyen körmös az akihez nem kell bejelentkezni pláne vidéken? :D

2019. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
39%
Nyugi kérdező, csak merem remélni, hogy az az átlag, akik melléd álltak, és nem azok akik a "ő kérte el előbb" "terhes vagy, mit képzelsz magadról menj buszozzál" dumát nyomatják. Azok kamu troll profilok, unatkozó gyerekek, vagy pontozó bajnokok, akik ilyen egyértelmű kérdés alá idejonnek, és direkt az ellenkezőjét állítják izig vérig, aztán átlogolnak másik accountra felpontozzak saját magukat ésatöbbi :) csak merem remélni, hogy így van, és a világ még egyelőre nem érett meg a pusztulásra.
2019. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
68%
Hát sogornődben valóban lehetne egy kis empátia, de te is felfújod kicsit. Én is voltam kismama, de szerintem nem kéne ennyire kiváltságosként viselkedni. Én szinte csak busszal jártam gondozásra (nincs jogsim se), ahogy sokan mások, nem lett semmi bajom.
2019. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
82%

51!


Kecskemetrol fel jön a taxi Budapestre, a repülőtérre és levisz Kecskemétre 21e forintért. Var is, ha kell. Gondolom a kérdező nem 80kmrre jár orvoshoz. Ha 5e akkora összeg, tan nem kellett volna gyereket vallalni

2019. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagy összeg de nem biztos hogy felelős dolog taxizni akkor is ha nem muszáj.
2019. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
30%
Nincs időpont körmösnél? Persze, majd pont akkor ér oda, amikor a körmös elkezd egy építést, laza 2 óra, és a drága sógornőd majd kivárja a sorát?
2019. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
18%
Vezetni sem felelős dolog!
2019. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
25%
Körmös nem létfontosággu csak a magyar csajok a lo tul oldalára estek műköröm műszempilla stb.. Kise látnak ebből..
2019. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

55!


Nem felelős dolog taxizni, ha nem muszáj? Mi nem felelős benne? Mitől rosszabb, mint vezetőnk, vagy buszozni? Max drágább, de ha valaki gyeereket vállal, nem a semmire teszi ugye, hanem anyagilag stabil helyzetbe, így egy x ezer forintos taxi útnak nem kellene földhöz vágnia. Az a gyerek lesz ám beteg is, amikor orvoshoz kell vinni, akkor is, ha nincs kocsi és nem olyan súlyos, hogy mentőt hívjanak, gyógyszer is kell majd és még mennyi minden.

2019. márc. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudjatok meg, a várandós nő igenis nagy dolog! Legalábbis a szűk családi körben annak kéne lennie, öröm boldogság!

Akik azt írják, hogy nem körülötte forog a világ, az gondolom terhesség alatt nem örült, ha pl a boltban előre engedte a sorban valaki, vagy átadták a helyüket bárhol, vagy annak sem örült ha egy kedves néni rájuk mosolygott... Aki ezeket az apró figyelmességet nem tudja értékelni, az egy megsavanyodott házi asszony! A kérdező is örült volna, ha egy pillanatra ő lenne középpontban, és esetleg ő miatta történnek máshogy a dolgok.

Rengeteg rosszindulatú megkeseredett asszony van itt.

2019. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!