Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szervizbe van az autónk, várandós vagyok, orvoshoz kértem volna el az anyósomék kocsiját, nagy pocakkal nem akartam buszozni, meg sokat sétálni. Nem szoktam elkérni sosem az autójukat, de most tényleg szükség lett volna rá, azt mondták odaadják. De közben már megígérték a sógornőmnek is, aki ugyanúgy a menyük. Mivel babát várok, nekem akarták odaadni, de ez nő olyan hisztit lecsapott, hogy miért nem tudok elmenni busszal, mert neki kell az autó pont akkor.. És végül az lett, hogy én buszozhattam, ő meg mehetett kedvére ide-oda.. Jogosan vagyok most felháborodva?

2019. márc. 12. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
45%

40!


Bárhová hívhatsz taxit. De ezek szerint ezt is tanítani kellene az iskolában.

Nem volt fontosabb a kérdező esete, csak ő erezte annak. Majd mindenki maga dönti el, hogy kinek mi a fontos. Megegyszer: a sogorno kerte el előbb, evidens, hogy neki adjak oda, ha már megígértek. Ott a busz, ott a mentő, meg mindig ott a taxi, ami Budapestrol is elmegy érted videkre jó pénzért, a terhesség nem betegség és nem kell az egész világnak egy terhes no korul forognia

2019. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
53%
Van egy enyhe gyanúm, hogy nem csak körmöshöz ment a sogórnő, hanem máshova is, amit te szándékosan kihagysz, vagy nem is tudsz róla. Mivel nem tudjuk a másik fél sztoriját, tök felesleges a kérdés.
2019. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
10%
Persze.. Azért fizessen egy vagyont..
2019. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 A kérdező kommentje:
Tényleg csak oda ment. Ha ismernétek nem védenétek az tuti, mindig minden róla szól, azt hiszi a nap is körülötte forog
2019. márc. 13. 18:15
 45/71 A kérdező kommentje:
Ráadásul a mi kocsinkat is elszokta kunyerálni, de ezek után biztos nem kapja meg!
2019. márc. 13. 18:16
 46/71 anonim ***** válasza:
75%
De ilyen kapcsolatba vagytok, hogy nem tudtátok ezt megbeszélni? Kell mindkettőtöknek a kocsi, akkor az egyik elviszi a másikat, aztán érte megy. Mi olyan nehéz ebben?
2019. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:
Elment, mielőtt én oda értem, utána a buszt is alig értem el
2019. márc. 13. 18:31
 48/71 anonim ***** válasza:
43%

Ekkora ügyet se kell ebből csinálni!

Taxi meg mindenhova megy!

2019. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
23%

"Persze.. Azért fizessen egy vagyont.."


Ñe, ne fizessen egy vagyont. Menjen busszal, ha nincs rá keret. Majd a beteg gyereket is azzal viszi, ha nem lesz kocsi.

2019. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
71%
67%os álljál már le ezzel az adott szavam a fontos dumával, unalmas,és csak saját magadat ásod alá vele. Munkahelyen talán elfogadható hozzaallas. Igenis egy CSALÁDBAN fontossági sorrendnek kellene lennie egy műkörmös és egy terhesgondozas között, és utóbbi fontosabb. Te valszeg nem családban nőttél fel, és neked sincs családod. Ha meg igen, hát az se család. Ha nálatok így mennek a dolgok, aki előbb kérte azé', mint valami munkahelyen, vagy mint valami autó kölcsönzőben. Úristen. Egy CSALÁDBAN nem így kellene működnie a dolgoknak. Ismétlem CSALÁDBAN. De úgy látszik az itt kommentelok nagy része még tvben sem látott igazi osszetarto családot. Nem, nem ki kérte el hamarabb alapon kellene működnie. Tudod mikor lehetne? Ha mondjuk mindketten nyaralni kérnék el a kocsit. Vagy mindketten boltba mennének. Vagy mindketten műkörmöshöz. Akkor igen, azé aki hamarabb kérte. De istenem, itt nem ez a szitu, így fontosaggi sorrendnek kellene érvénybe lépnie. Ennyi szociálisan analfabéta nyomorultat, mint akik ide kommentelnek. És ezeknek szavazati joguk van. Pedig emberségből nullák vagytok.
2019. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!