Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyosom kikeszitt honapok...

Az anyosom kikeszitt honapok ota mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig nm foztem kulon,egy ideje ugy dontottem hogy azt teszem mivel veszekedes volt amiatt h nm eszek a foztjebol de volt olyan amit nm szeretek es nem mondtam meg azert h ne sertsem meg. De most hogy mindenem "kulon van"(egy konyhank van) nem tetszik neki semmi sem csak nez cauful vagy beszel csuful de mindig olyankor mikor jegyesem nincs itthon en mar kezedem megelegelni es nem tudok mit tenni...Segitség!!!
2019. jún. 1. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
90%
Ha a párod tényleg, igazán, szívből szeretne, akkor TE fontosabb lennél neki annál, mint hogy az anyjával éljen még felnőtt férfiként is. Ne haragudj, hogy kiábrándítalak, de te örök második leszel az anyja mögött. A másik ok, amiért nem költözik veled külön háztartásba, az az, hogy nem tart olyan jó asszonynak, mint az anyját. Nem hiszi, hogy úgy tudnál róla gondoskodni, mint az anyja. Most jó dolga van, mert két nő pattogja körbe a királyfit.
2019. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
84%
Ez a legjobb döntés, de ne hagyd, hogy kimagyarázza meg távoli ígéretekkel kábítson. Meg fog döbbenni és értetlenségét fogja kifejezni. "Dehát miért? Anyukám szeret téged!" Határidőt kell szabni, még ma elkezdeni nézegetni az albérleteket (a bevételetek elég lesz rá? )és mondjuk július 1-i határidővel vagy együtt költöztök vagy te egyedül, gondolom, ez utóbbi esetben vissza anyukádhoz. Merthogy egy fizetésből az albérlet tényleg lehetetlen, kettőből is nadrágszíj-összehúzós. Anyukád persze elő fog állni az "Ugye megmondtam"-mal, de az majd hamar elfelejtődik.
2019. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 A kérdező kommentje:
En inkabb mostohaapamtol felek nem pedig attol hogy anyam megmondja hogy megmondta
2019. jún. 1. 16:56
 44/78 anonim ***** válasza:
80%
Mért, mit csinál veled a mostohaapád? Nem lehet, hogy előle menekültél ennek a fiúnak a karjaiba?
2019. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 A kérdező kommentje:
Nem miatta tenyleg amiatt mert szeretem de elviselhetetlen o is es olyasmit mondott ram ami nagyon megalazo volt es az anyam elhalgatta. Attol felek hogy nem engedne vissza a hazba...
2019. jún. 1. 17:19
 46/78 anonim ***** válasza:
65%
Anyukád mióta él vele? Neki se kéne olyannal élnie, aki téged utál! Mennyit keresel?
2019. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 A kérdező kommentje:
Hat forintban nem tudom mennyi a lej de itt eleg keves.. hat 14 eve talan mar nm tudom pontosan
2019. jún. 1. 17:47
 48/78 anonim ***** válasza:
54%

Magyarul sehová se tudsz menni. Se albiba, se haza. Az anyósod befogadott. Szerintem azt nem kellene várni, hogy kinyalja a feneked, bájologjon 7/24-ben, mert kegyeskedtél a nyakára költözni. Neki se könnyű, elhiheted.

Egyébként milyen segítséget vársz tőlünk? Dobbjunk össze egy albira?

Vagy költözöl vagy tűrsz. Nincs más megoldás.

2019. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
65%

"csak annyi hogy nehez lesz tultenni magam rajta..."

Nyilván. De ha a hosszú távú boldogság lehetőségének ez az ára, akkor megéri meglépni. Gondold át.

2019. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
63%
Fogod magad es elkoltozol.Nem tizeneves vagy.Eddig miert is nem foztel? Egyaltalan te csinaltal valamit ott? Egy tanyert megmostal? Egy agyat bevetettel? Valamit csinaltal vagy csak ugralsz hogy anyosod merges?Dolgozol,parod dolgozik,valahogy ugz jon le hogy gyerek nincs,tehat? Vagy jobb ott lakni,anyos mindent megcsinal,anyos-apos fizet mindent,nektek csak a kajat kell meg stb? A masik, nem vedem ne aggodj de ha ok nelkul pofazna szajon vagnam egy ido utan az biztos.De nagyon sok olyannal talalkoztam mint te ,csakhogy egyik sem mozditotta a kosujjat sem es meg fel volt haborodva ha az anyosa szova tette ha nem evett a foztjebol,nem tette el a tanyerjat maga utan stb
2019. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!