Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyosom kikeszitt honapok...

Az anyosom kikeszitt honapok ota mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig nm foztem kulon,egy ideje ugy dontottem hogy azt teszem mivel veszekedes volt amiatt h nm eszek a foztjebol de volt olyan amit nm szeretek es nem mondtam meg azert h ne sertsem meg. De most hogy mindenem "kulon van"(egy konyhank van) nem tetszik neki semmi sem csak nez cauful vagy beszel csuful de mindig olyankor mikor jegyesem nincs itthon en mar kezedem megelegelni es nem tudok mit tenni...Segitség!!!
2019. jún. 1. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
56%

ne haragudj, de két hónapja még azt írtad,egy éve éltek együtt, itt már kettő... itt szereted a párod, csak benne tudsz megbízni, egy hónapja azon nyafogtál, már semmi se jó, nem is szex https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



Legalább olvasd vissza a korábbi kérdéseidet, mielőtt újat írsz ki.

2019. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 A kérdező kommentje:
Mar bocs de majdnem mindent en csinalok elejetol fogva mosogattam neki es a mosogepet is megtanultam hasznalni szoval nincs olyan hogy a kisujjam sem mozdittom. Majdnem en takarittok az egesz hazba kiveve az o szobajukat. Fizetjuk mindennek felet. Akkor hol fizetnek ok mindent most komolyan irtam fennebb az ilyen valaszoloktol csak jobban felhaborodok. Haho mindent en csinalok es csak o haragszik akkor most ki a rossz en vagy o utolso valaszolo?
2019. jún. 1. 21:22
 53/78 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem akartok költözni, nem akarsz anyóstól tűrni és semmilyen felsorolt lehetőség nem felel meg, akkor azt tanácsolom, járj pszichológushoz, hogy megtanítson, hogyan ne készítsenek ki mások.
2019. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
39%

Annyira könnyű osztani azt, h koltozzenek el meg albi... Az ilyen együtt élesek nagy százaléka nem azért van, mert hudejo otthon lenni egymas hegyenhatan, hanem mert a NINCS PÉNZ saját albira.

Írta a kérdező is, h elég keveset keres. Gondolom a párja se keresi magát halálra....

2019. jún. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
Az 51-es honnan a francból gondolja, hogy ez ugyanaz a kérdező, mikor még véletlenül sincs semmi hasonlóság bennük!
2019. jún. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
58%

"Mindig is buta tyúk voltál édes lányom, az is maradtál. Kár volt rád ennyi időt poccsékolni!"


Lehet tippelni, honnan vettem ezt a találó idézetet!

2019. jún. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
84%
Onnan, hogy kint volt a neve. Csak most, hogy lebukott, levette.
2019. jún. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
100%
Bizony kint volt a neve. Diana1990 plusz valami szám még. Gondolom a szülinapja.
2019. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
Ezen kinn volt a neve, de a belinkelt másikon akkor se volt név, amikor itt még igen. Márpedig a név megjelentetése nem kérdésenként változó.
2019. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, én is és a férjem is, még a kapcsolatunk elején, minimálbért kerestünk... Amikor úgy döntöttünk, hogy összeköltözünk albérletbe, mindketten vállalatunk másodállást, sőt! Délelőttös műszakjaim után volt, hogy besegítettem ruhát árulni, vagy egy gyorsétterembe négy órára.... Persze nem keressük halálra magunknak, nyaralni is pár napra tudunk elmenni, de legalább nem kell az anyósom megaláztatásait elviselni...
2019. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!