Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyosom kikeszitt honapok...

Az anyosom kikeszitt honapok ota mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig nm foztem kulon,egy ideje ugy dontottem hogy azt teszem mivel veszekedes volt amiatt h nm eszek a foztjebol de volt olyan amit nm szeretek es nem mondtam meg azert h ne sertsem meg. De most hogy mindenem "kulon van"(egy konyhank van) nem tetszik neki semmi sem csak nez cauful vagy beszel csuful de mindig olyankor mikor jegyesem nincs itthon en mar kezedem megelegelni es nem tudok mit tenni...Segitség!!!
2019. jún. 1. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo igazad van az elejen az enyem is jofejnek tunt de mostanra mar egy igazi boszorka es elviselhetetlen. Es nem csak en viselkedek rosszul de o se a legjobb anyos hogyha szereti a fiat akkor el kellene fogadnia es nem kellene szamittania hogy kit teszek es mit nem. Szeretnek kulon menni de nem olyan konnyu hazat vasarolni meg ujittani meg stb... Csak boldog szeretnek lenni azzal az emberrel akit szeretek es aki szeret
2019. jún. 1. 13:32
 12/78 lilla64 ***** válasza:
100%
Költözzetek külön,ha máshogy nem megy,albérletbe.Nem jó egy fedél alatt se anyóssal se anyával.
2019. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 A kérdező kommentje:
Anyammal meg plane nem koltoznek ossze jol megvagyok vele de nem kedvelete elejetol paromat es ellenezte is kapcsolatunkat de idovel megszokta
2019. jún. 1. 13:34
 14/78 anonim ***** válasza:
83%
Én a helyében már rég kiraktalak volna! :D
2019. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem az "anyósod" akarta, hogy odaköltözz, hanem a párod. Ő pedig nem örül neki. Legfeljebb elviseli a helyzetet, hiszen a fiát nem akarja elveszíteni.

Nem mindenki lelkes, ha új taggal szaporodik a család,akivel ráadásul együtt is kell élni. Képzeld csak el, a ha párodnak volna felnőtt testvére és jövő héttől hozzá is odaköltözne a párja. Te örülnél még egy idegennek?

Az én fiam csak 14 múlt, és pont ma morfondíroztam rajta, hogy viselném, ha pár év múlva megjelenne itt egy "bentlakós" barátnő. Vajon heti vagy havi hány napon tudnám jó szívvel elviselni? Pedig helyünk van...

2019. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem. Csak írod, írod a sok rizsát, ami senkit nem érdekel, de hogy miért nem költöztök el, arra nem válaszolsz. Amíg ott laktatok szinte ingyen, nyilván szép összeget le lehetett tenni, amiből egy albérlet kauciója bőven kitelik. Nemcsak venni lehet ám. A nyugalom sok pénzt megér. Ha pedig nem, akkor nem kell pattogni, örülj, hogy megtűr.
2019. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:
Jaj persze en kell orzlhek hogy megtur de arrol nincs szo h en vajon hogy erzem magam mikor csak parom tamogat...a masik meg odairtam mar hogy azert nem koltozunk mert parom nem akar mivel jo nagy a haz es van kisebb tesoja aki ferjnel van ok mikor idejonnek akkor a vejet szivesen fogadja akkor velem miert nem banik igy? Paromat megcsak kihasznaljak es o nem veszi eszre hogy csak ugraltassak...
2019. jún. 1. 13:59
 18/78 anonim ***** válasza:
100%
Most te komolyan ott akarsz maradni egész életedben? A párod nem akar elköltözni, te meg nem bírsz ott élni, mert egy idegen, aki téged nem szeret, akinek púp vagy a hatán. Akkor szerinted mi a megoldás? Az anyósjelöltet megnevelni nem fogod, az biztos. Vagyis nincs megoldás. Szakítani kell. Ne gondold, hogy nem találnál olyan fickót, aki jobb nála. Hát magad se vagy vele elégedett!
2019. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 A kérdező kommentje:
Elegedett vagyok a parommal es nem akarom elveszitteni itt nem arrol van szo hogy nincs nalla jobb de nekem o a legjobb az egesz kozul es masban nem tudnek bizni mert voltam atverve elegszer nem kerek az uj megbantasokbol es csalodasokbol na meg plane a megcsalasokbol. Es az anyosomnak orulnie kellene hogy a fiaval vagyok es hogy szeretem mert a volt parja akit nagyon szeretett csunyan atverte es megalazta es mar majdnem osszehazasodtak engem nem fog eluzni a fia meloll mert o nm szeret az az o baja en nem hagytam az anyamnak hogy eluzze melollem azt akit szeretek akkor masnak sem fogom megengedni.Csak mar kezdem nem viselni a helyzetet es mar mingyart 2 eve itt lakok...
2019. jún. 1. 14:14
 20/78 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom, ez egyre gázabb. Megérdemled a sorsod. Tanulatlan, buta nő vagy, persze, hogy nem találnál jobbat.
2019. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!