Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyosom kikeszitt honapok...

Az anyosom kikeszitt honapok ota mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig nm foztem kulon,egy ideje ugy dontottem hogy azt teszem mivel veszekedes volt amiatt h nm eszek a foztjebol de volt olyan amit nm szeretek es nem mondtam meg azert h ne sertsem meg. De most hogy mindenem "kulon van"(egy konyhank van) nem tetszik neki semmi sem csak nez cauful vagy beszel csuful de mindig olyankor mikor jegyesem nincs itthon en mar kezedem megelegelni es nem tudok mit tenni...Segitség!!!
2019. jún. 1. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
100%
Külön kell költözni az anyósodéktól. Ha a kedves párod ebbe nem partner veled, akkor neked kell menni onnan. Viszont ha maradsz, akkor tűrjél szépen. Te jó szagú Szűz Mária, mi lesz ott veletek egy rakáson, ha még ne adja Isten bekapod a legyet is? Ajjajj...
2019. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
77%
Ha olyan nagy az a hàz, miért nincs külön konyhàtok?
2019. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 A kérdező kommentje:
Mert nincs epitve kulon konyha de inkabb kulon haz mint kulon konyha
2019. jún. 2. 15:07
 64/78 Gabóca Kabóca ***** válasza:
100%
Ez a helyzet senkinek nem jó.Párodnak kényelmes egy szalmaszálat nem kell odább tennie érted.Abban a házban neked soha nem lehet igazad.Nagyobb balhénál szemedbe mondják majd hogy "az én házamban","nem otthon vagy" stb.Saját tapasztalat.Nem lehet meghúzódva,sunyitva elvesztegetni éveket.Vagy évtizedeket.Arra várni hogy jobb lesz.Inkább elmérgesedik még jobban a viszony.Arra várni hogy majdcsak meghalnak az "öregek"badarság.Közben eltelik pár év és jön valaki más,egy másik nő.Téged meg simán kitesznek"az én házam"...Gyerekek születése sem számit...Egyedülálló anyaként albérletet keresgélni meg dolgozni semmi segitséggel nehéz feladat.Ha szeret a párod külön költöztök anyósodéktól.Ha nem hajlandó akkor nem szeret eléggé.
2019. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 A kérdező kommentje:
Minden veszekedesben mellettem all es nem hagyja hogy csuful beszeljenek velem akkor van problema mikor nincs otthon es en egyedup vagyok az anyjaval...a masik meg minden ferfi munkat o csinal olyan nincs hogy nem kell megmozdittania semmit...
2019. jún. 3. 07:35
 66/78 anonim ***** válasza:
100%
Megtehetné, hogy helyreteszi az anyját (már persze ehhez abból kell kiindulni, hogy neked van igazad) a te elmondásod után is, nem kötelező otthon lennie a veszekedéskor. Szemlátomást csak hárítod a helyzetet (pedig egyszer már megfogadtad, hogy ultimátum elé állítod), de akkor miért kérdezel. Az az egy biztos, hogy az anyja nem lesz a jövőben sem kenyérre kenhető, ő se élvezi, hogy idős korára együtt kell élnie egy idegennel. Csak a költözés a megoldás.
2019. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 A kérdező kommentje:
Persze h ultimatum ele allitottam egy honapot kapott es az o baja h ha el akar veszitteni akkor igy jart csak annyi hogy nagyon szeretem ot...
2019. jún. 3. 16:32
 68/78 anonim ***** válasza:
79%

"csak annyi hogy nagyon szeretem ot..."


Jó, hát majd elmúlik ám!

2019. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 A kérdező kommentje:
Nem minden szerelem mulik olyan konnyen van ami nem mulik soha es amit soha nem tud elfelejteni az ember
2019. jún. 3. 17:45
 70/78 realrapneverdie válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam, másfél évig anyósomékkal laktunk, az elején egész rendes volt, aztán már semmi se volt jó neki..párom sokat dolgozott, szóval egésznap anyósommal voltam,gondolhatod..szó szerint mindenbe bele kötött miért így fogom a seprűt,miért nem úgy stb..volt hogy torkaszakadtából ordibált mint egy nemnormális..a vége fele már a szobából ki se mentem,nehogy talàlkozzak vele,kezdtem magamba fordulni mindennap sirtam stb..elég messze laktam az otthonomtól és sok cuccom volt náluk.

Végül hiába voltam szerelmes, párom nem akart külön költözni szóval egy kis táskával elindultam haza amikor nem volt otthon ,anyós meg mondta nehogy az legyen hogy miatta mentem el, aztán szépen megmondtam a véleményem és örökké otthagytam mindent:) egy cseppet sem banom

2019. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!