Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyosom kikeszitt honapok...

Az anyosom kikeszitt honapok ota mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig nm foztem kulon,egy ideje ugy dontottem hogy azt teszem mivel veszekedes volt amiatt h nm eszek a foztjebol de volt olyan amit nm szeretek es nem mondtam meg azert h ne sertsem meg. De most hogy mindenem "kulon van"(egy konyhank van) nem tetszik neki semmi sem csak nez cauful vagy beszel csuful de mindig olyankor mikor jegyesem nincs itthon en mar kezedem megelegelni es nem tudok mit tenni...Segitség!!!
2019. jún. 1. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 A kérdező kommentje:
Nm tudom ha bannam vagy nem de nem adom meg azt az oromit az anyosomnak h eluz mint ahogy tette a parom volt baratnojevel 6 evig voltak egyutt es valahogy kiturta en ezt nm engedem meg neki semmikepp sot harcolok mig megunja de a tavolsag tolle jo lesz mivel kulon megyunk csak ujittodjon fel a lakas amit berlunk...
2019. jún. 23. 00:30
 72/78 anonim ***** válasza:
Vettetek ki lakást? Milyen felújítási munkálatok vannak folyamatban?
2019. jún. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 A kérdező kommentje:
Igen vettunk hat ki kellet festeni a szobakat es a furdoszobat
2019. jún. 23. 11:05
 74/78 A kérdező kommentje:
A heten remelem sikerul teljesen atkoltozni
2019. jún. 23. 11:06
 75/78 anonim ***** válasza:
Akkor bízzunk benne, hogy sikerül elköltöznötök és normalizálódik a kapcsolatotok.
2019. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
De ugye nincs olyan közelségben az új lakás, hogy az anyósjelölt akár papucsban is átszaladhasson akármikor? ;-)
2019. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 A kérdező kommentje:
Nem semikepp ket faluval arrebb van tolluk szoval nagyon orulnek h ha nm latogatna el hozzank gyakran mert akkor eskuszom h kioaztom es nm fog erdekelni h mit mond
2019. jún. 23. 20:37
 78/78 realrapneverdie válasza:
Na mi a helyzet azóta?
2019. nov. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!