Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért furcsa az emberek...

Miért furcsa az emberek számára hogyha valakinek nincs fürdőszobája? Talán szégyelnem kellene hogy nekünk nincs? 18/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell szégyellned! Csak egyszerűen anyaként én fel nem foghatom, hogy a mai világban miért szül valaki ilyen körülmények közé gyereket?! Ugyanígy nem értem, hogy egy penészes, majd összedőlő házba miért vállalnak gyereket vagy aki nem tudja megfelelően etetni, az miért szül? Egyszerűen szörnyűnek találom, hogy ilyen körülmények között élnek gyerekek. :(
2010. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes az én szüleimnek fontos volt már 40 évvel ezelőtt is,hogy legyen fürdőszobájuk,(pedig nem voltak gazdagok.) már én is 42 vagyok.Vidéki kisvárosban éltünk,és gondolom, egy helyiségből lett kialakítva. Volt benne WC,és fatüzeléses fürdőkályha,mosdó. Viszont volt kinti wc is hátul a kertben.Mi amikor 14 éve ideköltöztünk, a spajzot alakítottuk át fürdővé.A padlásfeljáró is innen volt,azt is meg kellett oldani. De addig nem költöztünk be,amíg nem lett kész a fürdő. Minket se vet fel a pénz pedig. De összespóroltam az árát. Igaz,hogy viszont nincs spajzom,de inkább az ne legyen,mint fürdő.Ennek ellenére nem nézem le azt,akinek nincs,mindenki maga tudja. csak tiszta legyen az illető.
2010. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
63%
Ne haragudj, nekem is nagyon furcsa, nem is ismerek olyat, akinek nincs. Nem kell szégyellned, hiszen az anyagi helyzetetekről nem tehetsz. Viszont őszintén megmondom, soha nem használnék ilyen udvari wc-t, félnék a fertőzésektől, hiszen azt nem lehet úgy fertőtleníteni. Nektek nyilván ez természetes, de értsd meg, az emberek többségének ez igenis furcsa és nem biztos, hogy használnák.
2010. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
74%

Aki a pottyantós wc-t nem "meri" használni, az mit csinál a bevásárló központokban, plázákban, étteremben, stb...

Ott sem hipózzák minden ember után... Nem ülsz rá? ja, de azért a kilincset, csapot csak megfogod valahogy...

Régen nem volt annyi gombás nő, mint mostanában ebben a veszett nagy higiéniában. Egyszerűen felbomlik a hüvely természetes védekező képessége. Civilizációs ártalom...

2010. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
39%
Már lepontoztatok, nem érdekel, de szerintem akkor is alapvető a fürdőszoba. Akinek erre nincs igénye, netre ellenben mindenek előtt van (érdekes és le is diplomáztam net nélkül, nem kellett a tanulmányaimhoz, jártam könyvtárba) az igenis furcsa. (de leginkább a szülőt nézném meg, hogy szegény gyereket miért kellett ennek kitenni)
2010. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
73%

T. 23:28 -as!

Nemhinném,hogy ittunk együtt egy pertut vagy bármi mást ,hogy "Édes szivemezz" engem!

Igen ő találta ki azt a mutatványt,hogy miután egy orvosvolt jópár falura s a boncolást is az végezte ne egyből a hulla után a szülő nőbe nyulkáljon így meszes vízben mosott kezet fertőtlenítés gyanánt.Én arra céloztam,hogy sok volt a gyermek betegség mint ma is ezek megvannak csak van rályuk már védőoltás amit beadnak nekik 3-6 hónaposan s még párévesen is.

Helyesírásomról meg csak annyit,hogy miután egy közösségi oldal így nem azt nézegetem ,hogy épp melyik bill-re nyomok még sikeresen rá,hanem írok!De ha idézgetni tudsz tőlem akkor ezekszerint olvasni is tudsz!Akkor nem lrtem mi itt a probléma?

19/N

2010. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
26%
El sem tudom képzelni hogy lehet lavorban fürdeni, abban maximum a lábam áztatnám pedikűrözés előtt. Egy fárasztó hideg nap után nincs is jobb mint elfeküdni egy kád forró habos vízben.Éjjel nappal dolgoznék akár, hogy összehozzam a fürdőre a pénzt, nem tudom elhinni, hogy vannak emberek akiknek erre nincs igénye.
2010. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
73%

nekem nem furcsa.

Van ismerős,akik jurtába laknak(pedig nem oszobák,vagy akármi)

van olyan,akinek van fürdőszobája,de nem használja(környezettudatos-nem akar vizet pazarolni feleslegesen angol wc-re,meg egy fürdéshez 80 l vizet)

Ezek a dolgok az ő választásuk,nem kevessebbek tőle,mint más emberek...

Még annyi nemsokára a folyóvíz,villany luxus lesz...egyszerűen sokaknál ki fogják kötni.Ők meg majd megtanulnak élni nélkülük,mint ahogy sok ezer éven keresztül éltek az őseink...

2010. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
81%
Még annyi:egyre több ismerősnél romlott el a mosógép és nem tudtak másikat venni helyette.Elmondásuk szerint megszokták a kézimosást,csökkent a víz,villanyszámla-teljesen kibékültek a helyzettel.-Ja és a gyerekek is beálltak mosni-közbe lehet beszélgetni,nem kell a tv-t bámulni.
2010. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
86%

A pottyantós wc szerintem nem gáz, nem kell ráülni és kész. Én a plazákban meg az egyetemen, de még a rokonoknál és barátoknál sem ülök rá más wcjére, legyen az akármilyen tiszta. Az más kérdés, hogy én minden éjszaka felkelek pisilni, van hogy 2szer 3szor is, és a fene akarna kimászni az udvarra.

A fürdőszoba az már kényesebb dolog, nem gáz, csak én nem tudom elképzelni anélkül az életemet. Sokat sportolok, izzadok mint az állat, és nem érezném magam jól, ha egy lavór vízben kellene tisztálkodnom. Vagy ha éppen megvan, akkor is nagyon kellemetlen lenne nekem. Nyilván megoldható, de akkor sem ugyanolyan! Ha én lennék ilyen helyzetben, azt hiszem mindent megtennék, hogy lehessen fürdőszobám!

2010. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!