Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért furcsa az emberek...

Miért furcsa az emberek számára hogyha valakinek nincs fürdőszobája? Talán szégyelnem kellene hogy nekünk nincs? 18/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
96%

Furcsa annak, aki azt szokta meg, hogy mindenhol van. Panelben nőttem fel, itt ugye alap, hogy van mindenhol, de amúgy sem jártam még sose olyan házban, ahol ne lett volna. De ha azt veszem, 50 éve még nem volt ebben semmi szokatlan volt, pl. ha valaki akkoriban árulta a lakását, külön megemlítette, hogy van benne fürdőszoba is.

Mondjuk én nem tudnám elkézelni, hogy olyan helyen élnék, ahol nincs fürdőszoba, persze nyilván meg lehet szokni, vagy beleszületni, de nekem a fürdőszoba épp olyan alap része a lakásnak, mint a konyha.

2010. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
41%
oO
2010. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
87%
Én laktam olyan lakásban, ahol nem volt fürdőszoba, csak egy zuhanyzófülke. Nem volt vészes, kezdetben furcsa volt, hogy nincs mosdókagylóm, de aztán halál nyugodtan megmostam a fogam a mosogatónál.
2010. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
90%
Őszinte legyek, nekem is furcsa így elsőre. De egyáltalán nem szégyen. Sajnos nem mindenki engedheti meg magának, hogy összkomfortos házban éljen, illetve valahol nem is adottak a feltételek (nincs vezetékes víz). A lényeg, hogy az alapvető tisztálkodási lehetőségek biztosítva legyenek. A másik amin meglepődtem, az, hogy nincsenek olyan válaszok, hogy bezzeg számítógépre és internetre futja. Örülök, hogy még van egy kis együttérzés az emberekben. :)
2010. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
59%

Neked nincs min szégyenkezned, de csak úgy megkérdezem, hogy a szüleid annyit nem tudtak összehozni, hogy egy zuhanykabint beépítsenek az egyik sarokba?

Nekem inkább az az érdekes, hogy egy lakásban internet van, de fürdőszoba nincs...

(Ha nem otthonról netezel, bocs, meg nem is akarom a szüleidet ismeretlenül bántani vagy elítélni, csak nekem furcsa, és ez volt az első gondolatom.)

2010. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim válasza:
59%

Elég fura.. Főleg, hogy internet meg van..

Ez kb olyan mint mikor végig megyek kis borsodi falvakon. A kis putri majd összedől, de a parabola mindegyiken ott van..

2010. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
52%

Hát nekem elképzelhetetlen,hogy ne legyen fürdőszoba,főleg WC.Ez manapság már alap dolog,tuti erre gyüjtenék,ha nem lenne pénzem rá...És ha megy valaki hozzátok vendégségbe,és el akar menni a mosdóba,kikülditek a pottyantósra az udvarra?Ez a ciki benne szerintem,és nem tudom mennyire lehet megmosni mindened egy lavor vizben...

18/L

2010. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
58%
Kövezzetek meg, de szerintem igenis ciki. Nem lehet fürdőszoba nélkül olyan higiéniai állapotot fenntartani, mint fürdőszobával. Hol mostok pl?
2010. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
71%
Számítógépet használtan már 15-20ezer forintért lehet kapni, az internet havonta párezer forint, egy fürdőszoba kialakítását meg nem lehet megúszni párszázezer forint alatt. Kell hozzá egy helyiség, be kell vinni a vezetékeket, csatornát, meg kell vásárolni a szanitert, csempézni, vízmelegítést (bojler) megoldani stb... Szóval a "ha internet van, akkor fürdőszoba miért nincs" érv eléggé sántít.
2010. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
99%

22:29

Nálunk van fürdőszoba, a mosógép mégis a konyhában van bekötve. Nem csak fürdőszobában lehet mosni.

2010. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!