Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért furcsa az emberek...

Miért furcsa az emberek számára hogyha valakinek nincs fürdőszobája? Talán szégyelnem kellene hogy nekünk nincs? 18/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
80%

00:28as 17-L vagyok


Pár hete egy olyan ismerősnél voltunk, akik feltettek két nagy fekete hordót egy emelvényre, rá zuhanycső és -fej. A nem megmelegítette, ugyanúgy tudtunk zuhanyozni, mint egy fürdőszobában. Persze gondolom, télen ők is lavóroznak.



Nálunk is van az udvaron ilyen "lajt" szerűség, és ugyanolyan mint a zuhany.

2010. júl. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem ciki, csak furcsa. foleg akik varosban laknak. regen biza igy tisztalkodtak az emberek, ideertve nagymamamamekat is, es felnottek nem lett semmi bajuk. csakhat ma mar minden elment mas iranyba. pl en kulfoldon lakom es az egy furdos hazat ma mar itt meg sem veszik. itt a trendi a 400-500m2-es dupla emeletes hazak, min ket furdovel ugy h kulon van a kad es kulon a zuhany, nem egyben!!! mind a ket furdoben, de van olyan haz ahol 3 van, es min 2-3 WC nem a furdoszobaban, sot nekunk mosogatokonyha is kulon van. es az egyikben spa bath van.

az itteni emberek el sem tudjak kepzelni milyen lehet egy lakotelepi 50m2es hazban lakni, amikor nekik a 150m2es kicsinek es ciposdoboznak hivjak.

ezt nem felvagaskeppen irtam le, csak minden nezopont kerdese, az h ki mit szokott meg. aki meg felvag h huha van egy furdoszobaja mond meg neki vannak olyan orszagok ahol min 2 van.

es sose erezd magad emiatt rosszul, aki meg nem fogad el igy sosem volt igaz barat. Hidd el tapasztalatbol mondom, mielott kikoltoztem azt hittem van egy csomo baratom, mert korbe vettek, sajnaltam oket otthagyni, de igy lassan mar 10 ev tavlataban mind elmaradoztak es talan abbol 2 maradt meg igaz baratnak, akikek erdekel h mi van velem itt a vilag masik oldalan, es nem felteenyek es nem hasznot szeretnenek belolem huzni. az igaz barat sosem nez le vagy sosem hasznal ki. elfogad olyannak amiliyen vagy es kiall mellette akarmi is legyen.

2010. júl. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
73%
mosokonyhat akartam irni.
2010. júl. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
38%
sógornőméknél sincs fürdőszoba. lavorban fürdenek és pottyantós budira járnak. ez 20 évvel ezelőtt nem volt szokatlan dolog. de könyörgöm, ma már 2010-et írunk! én nem tudnék ilyen körülmények közt élni... vagy legalábbis nem érezném jól magam..
2010. júl. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
91%

Hm. Én is írtam, hogy nincs fürdő, sőt kinti pottyantós van. Albérletben lakunk, örülünk, hogy pénzünk van, szóval nem a miénk. Költözni ugye nem lehet, mert apám nem akar, egyedül nulla pénzből meg nem tudok. Barátiam simán kimentek eddig, ha kellett, ez van.

Ja igen, a netem, havi 5 ezer, amit árvaságiból hozok össze, szükséges a tanulmányaimhoz!

20/L

2010. júl. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó vagyok: van párom is, 4 és fél éve.
2010. júl. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
79%

Szimplán el vannak kényelmesedve az emberek, hozzá vannak szokva a jóhoz, ennyi. Mindent meg lehet oldani leleményesen, és valószínűleg jobban az életre vannak teremtve, és erősebbek azok, akik nem komfortosan élnek, és nyavalygás nélkül meg tudnak fürödni lavorban vagy tudnak kézzel mosni. Nekik nem fog gondot okozni, ha beüt a krach, mert meg vannak edzve, bezzeg a tv előtt punnyadók, akik még a a szuper wc-jükre is autóval járnak, mert képtelenek a saját lábukon megtenni 2 lépést.


Amúgy meg már szerencsére többen leírták, hogy nem attól lesz valaki tiszta, mert van fürdőszobája. És régen a patakban, szappannal mosott ruhák is patyolatfehérek voltak.

2010. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
17%

dédimnél csak pottyantós van...inkább nem iszok meg csak 4-5 órát vagyok ott,be nem megyek oda....brrrr....

már attol is rosszul vagyok ha pároméknál nem melegitett kádban kell fürdeni... (panel előnye: a radiátor vezeték a kád alatt fut,meleg a kád tőle)

2010. júl. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
73%

Hogy konkrétan a kérdésedre válaszoljak:

Azért furcsa, hogy valakinek nincs fürdőszobája, mert 2010-et írunk. Ne te szégyelld magad.

Írtad, hogy anyagilag nem álltok túl jól, de azért ilyen szempontból mégiscsak megoldható.

Helykérdés: Ugyan látatlanban könnyű okosnak lenni, de amikor én lakást kerestem kevés pénzzel, rengeteg picike kis garzont megnéztem. Legtöbbje régi építésű, eredetileg se fürdőszoba, se WC. A leglehetetlenebb helyekre "szúrtak" be egy zuhanyozót, wc-t. Volt, ahol csak egy függöny választotta el a konyhától, ill. annak része volt. (A wc ilyen szempontból nem túl praktikus, de egy 60x60-as zuhanytálca függönnyel lekerítve még mindig jobb, mint a lavóros megoldás).

Biztos lavór-szappan-víz mellett is tiszta lehet valaki, bár nyáron a nagy melegben nem tudom, hogy lehet rendesen "lefürödni", mikor szakad az emberről az izzadság...

Kívánom neked, hogy valamilyen módon mégiscsak sikerüljön jobb körülményeket teremteni a szüleidnek (ha te tanulsz, akkor mostanában még nem fogsz tudni segíteni nekik).

2010. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
91%

"nem ciki csak ne csodálkozz ha majd lesz vmi nőgyógyászati bajod aztán nem lehet majd babád! "


B...ki de h..ülye vagy !!!!

Édesanyám tanyán nőtt fel és mégis egészségesen megszülettem, és mind a három tesóm.

Eszeden vagy te ????? Szégyelld magad egész életedben, hogy így leszóltad azt, akinél nincs fürdőszoba. Rettentően buta, ostoba lélek vagy, és fogalmad sincs a higiéniáról. Ezt bebizonyítottad.

2010. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!