Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért furcsa az emberek...

Miért furcsa az emberek számára hogyha valakinek nincs fürdőszobája? Talán szégyelnem kellene hogy nekünk nincs? 18/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
75%

Előző, de akkor is be van kötve hozzátok a víz (én is laktam konyhai mosógépes lakásban :))

ha meg be van kötve a víz, akkor már jobban megéri összekuporgatni egy zuhanytálcára, mint netre..

2010. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
90%
Barátnőméknél sincs.Lavorba mosakodnak és tárcsás mosogépben mosnak.mégis tisztábbak,mint sok ember akinek van,csak éppen nem használja
2010. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
53%
Hát szerintem simán ki lehet hozni egy olcsó fürdőszobát,50-60000 forintból,az kb. 10 havi internetpénz.Inkább a fürdőszobát választanám,de aki igy nőtt fel,az nem is igényli gondolom...
2010. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
80%

Lehet,hogy kis putri de legalább az övék és megdolgoztak érte.Főleg a kis par*szt néni-bácsika.

Lgvonalban anyámtól 30 m re lakok ott még be sincs vezetve a víz,mert lusták voltak a víművesek!Itt meg van .S minek építsen fürdőt ha nincs vezetékes víz?Furt kúttal meg ugyanott tart ,hogy francia pancsi a'la lavoar.Netet meg lótrutyi beszerezni.

NEM CIKI!EZ VAN!Van akinek van összkomfortos kecó s mégis úgy bűzlik,hogy kihányom magam.

2010. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
74%

22:34 es vagyok.Kimaradt--->

19/N

2010. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet elítélni valakit azért, mert nem engedheti meg magának a fürdőszobát. Viszont azért én nem lennék rá büszke, hogy netre van pénz, de fürdőszobára nincs... Valahogy az jut eszembe, mikor a csövesek piálnak, cigiznek, de ételre ugye nincs pénz.
2010. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
48%

A lepontozásom után akkor válaszoljatok erre is,kedves válaszolók:


Minden szégyen nélkül kiküldenétek pl. egy barátotokat a pottyantósra az udvarra?

2010. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem tudom, hogy lehet fürdőszobát csinálni 50ezer forintból, nekünk már régóta van, tavaly csak felújíttattuk, és az is benne volt majdnem félmillióban, pedig semmi extrát nem vettünk bele.
2010. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
92%
Én 26 vagyok, 18 éves koromig nem volt fürdőszobánk. Lavórban fürödtünk, pottyantós vécénk volt, anyám tárcsás gépben mosott a konyhában, ha hideg volt az udvaron, ha meleg volt. Aztán 8 évvel ezelőtt - 400 ezer forint volt már akkor - a kamrát átalakítottuk, bevezettük a vizet...stb. Most az anyósoméknál lakom már két éve, és itt hiába van fürdőszoba, nem használom, csak a vécét - de arra sem ülök rá - és a szobában fürdök egy rózsaszín gyerekkádban, mert anyósom nem takarít, mindenhol csótányok vannak...stb. Munka mellett nekem meg nincs időm takarítgatni állandóan, plusz nem a csicskása vagyok, ráadásul ha meg is csináltam akármikor is, hogy na akkor most kisúrolom a kádat, öt percig tartott, mert beleöntötték a zsíros mosogatóvizet és úgy hagyták...estébé, estébé. Tehát most hiába van fürdőszoba fürdőkáddal nem használom. Nem ciki ez, sőt az sem ciki, hogy a vendéget a kinti vécére külditek ki. Az a ciki, ha valaki ezért megszól. Túl kényelmes világot élünk, az a baj.
2010. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:

Na egyébként, nem azért nincs fürdő szoba mert nem lenne rá pénz!HANEM: Mert a ház régi, és nem mostanában épült.Nem lehet hozzá toldani semmit!

Na és van 2szoba az anyáéké, és az enyém ami egy kamrából lett megcsinálva.középen pedig a konyha ami nem túl nagy ott van viszont mosógép, és van mosogatónk is, nem tálban mosogatunk!Internet pedig, attól mert fürdőszoba nincs, attól nem hiszem hogy elítélendő lennék, mert ennyi kis szórakozás járhat nekem is.

Sajnos nincs, de nekünk sem kényelmes ez a megoldás.És igen és is feszélyezve érzem magam, ha vendég van nálunk.

Köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 27. 22:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!