Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, ha a...

Normális dolog az, ha a páromat zavarja, ha itthon vagyunk a 3 hónapos lányunkkal? Mit tegyek, hogy ez a feszültség oldódjon?

Figyelt kérdés

Eddig is éreztem rajta, hogy feszült, néha olyan zavart. De most délután ki is mondta, hogy idegesíti, hogy mi itthon vagyunk, mert tőlünk semmit nem bír csinálni rendesen, mert frusztrálja (!) a jelenlétünk és nem tud koncentrálni. Úgy, hogy nem is egy emeleten, vagy egy légtérben vagyunk, mert én ébredés után leköltözök a picivel a nappaliba, ha jön valaki, akkor az étkezőben vagyunk, a párom meg fent van vagy a hálószobánkban, vagy a dolgozó szobában.


Tegnap is azért kapott idegrohamot, mert keresett szövegkiemelőt, én adtam neki lentről, majd lehozza, hogy az egy sz__r és nem fog, ki van száradva, nézzem meg. Majd hozzávágta a falhoz, hogy nem igaz, hogy nem tudok figyelni, hogy jót adjak oda, azzal ment el 10 perce, hogy szerencsétlenkedett azzal. Utána elment futni, hazajött, kérdezem, hogy milyen volt, sikerült-e kiengednie a gőzt, erre hogy hagyjam már békén, mit kérdezgetek egyfolytában?!


Ezzel a viselkedéssel az én kedvemre is rányomja a bélyeget.


2021. márc. 2. 17:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy férfi ideges és agressziv látszólag ok nélkül, akkor titkol valamit.Majd rájössz és összeáll a kép,van valakije,vagy nem akarta a gyereket.
2021. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
31%

Persze, hogy nem akarta, ezért is nem válaszol a kínos kérdésekre.


Fix., hogy nője van....

2021. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
64%
Ezzel most lehet bunkó leszek, nem az a célom, hogy elkeserítselek, de sajnos sok kapcsolat válik ilyenné gyerekvállalás után. Reménykedjünk benne, hogy a dolgok visszatérnek a normális kerékvágásba.
2021. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!