Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, ha a...

Normális dolog az, ha a páromat zavarja, ha itthon vagyunk a 3 hónapos lányunkkal? Mit tegyek, hogy ez a feszültség oldódjon?

Figyelt kérdés

Eddig is éreztem rajta, hogy feszült, néha olyan zavart. De most délután ki is mondta, hogy idegesíti, hogy mi itthon vagyunk, mert tőlünk semmit nem bír csinálni rendesen, mert frusztrálja (!) a jelenlétünk és nem tud koncentrálni. Úgy, hogy nem is egy emeleten, vagy egy légtérben vagyunk, mert én ébredés után leköltözök a picivel a nappaliba, ha jön valaki, akkor az étkezőben vagyunk, a párom meg fent van vagy a hálószobánkban, vagy a dolgozó szobában.


Tegnap is azért kapott idegrohamot, mert keresett szövegkiemelőt, én adtam neki lentről, majd lehozza, hogy az egy sz__r és nem fog, ki van száradva, nézzem meg. Majd hozzávágta a falhoz, hogy nem igaz, hogy nem tudok figyelni, hogy jót adjak oda, azzal ment el 10 perce, hogy szerencsétlenkedett azzal. Utána elment futni, hazajött, kérdezem, hogy milyen volt, sikerült-e kiengednie a gőzt, erre hogy hagyjam már békén, mit kérdezgetek egyfolytában?!


Ezzel a viselkedéssel az én kedvemre is rányomja a bélyeget.


2021. márc. 2. 17:18
 81/93 anonim ***** válasza:
91%
Micsoda egy egoista barom lehet..gondolom, semmiben nem segít az ilyen,de mindent elvár, mert neki az jár. Na persze.
2021. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi itt max találgathatunk. Minden esetre bármi is a baja, elvárható, hogy normálisan beszélje meg a feleségével. Ezt a beszlegetest neked kell kezdeményezni a fentiek alapján, de ha bunkózna vagy le akarna rázni azt semmiképp se hagyd.
2021. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg van valakije..
2021. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is van valakije. A home offic miatt nem látja, nem tud vele találkozni. A család a nyakában minden nap, persze hogy idegbeteg!
2021. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
41%
Jól felszívódott a kérdező, ilyenkor van, hogy ha visszajön, jól ledorongolja a hozzászólókat, hogy mért írnak ilyeneket az ő férjéről, mikor nem is veri meg mindennap.
2021. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
33%
#85-Igazad van! 😀
2021. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
81%
Én 100% borítékolom, hogy nő van a dologban.
2021. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
97%
Írta itt valaki, hogy legközelebb ha hisztizik pakold össze a dolgaidat és menj a gyerekkel a szüleidhez. Szerintem is csináld ezt. Hagyd magára. Ha napok múlva se érdeklitek őt akkor meg válj el a francba, ha nem kelletek neki akkor ne erőltesd.
2021. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
86%
Hová tűnt a kérdező?
2021. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
19%

Nem mer válaszolni, mert kínos lenne, ha kiderülne, hogy hónapok óta nem volt kamaty és a gyerek se tervezett.


Akkor mindenki nekiesne, mint szódás a lovának 😂

2021. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!