Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, ha a...

Normális dolog az, ha a páromat zavarja, ha itthon vagyunk a 3 hónapos lányunkkal? Mit tegyek, hogy ez a feszültség oldódjon?

Figyelt kérdés

Eddig is éreztem rajta, hogy feszült, néha olyan zavart. De most délután ki is mondta, hogy idegesíti, hogy mi itthon vagyunk, mert tőlünk semmit nem bír csinálni rendesen, mert frusztrálja (!) a jelenlétünk és nem tud koncentrálni. Úgy, hogy nem is egy emeleten, vagy egy légtérben vagyunk, mert én ébredés után leköltözök a picivel a nappaliba, ha jön valaki, akkor az étkezőben vagyunk, a párom meg fent van vagy a hálószobánkban, vagy a dolgozó szobában.


Tegnap is azért kapott idegrohamot, mert keresett szövegkiemelőt, én adtam neki lentről, majd lehozza, hogy az egy sz__r és nem fog, ki van száradva, nézzem meg. Majd hozzávágta a falhoz, hogy nem igaz, hogy nem tudok figyelni, hogy jót adjak oda, azzal ment el 10 perce, hogy szerencsétlenkedett azzal. Utána elment futni, hazajött, kérdezem, hogy milyen volt, sikerült-e kiengednie a gőzt, erre hogy hagyjam már békén, mit kérdezgetek egyfolytában?!


Ezzel a viselkedéssel az én kedvemre is rányomja a bélyeget.


2021. márc. 2. 17:18
 61/93 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező azt írja, két hónapja ez megy, vagyis nem egyszeri eset az agresszió, a másik lelki bántalmazása. HÓNAPOK óta ez megy, vagyis baromira nem egyszeri esetről van szó.
2021. márc. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk én meg attól kapok agyfaszt, hogy egyesek alap: a nőnek tűrni kell a nőnek lapítani kell, és a nő, mint bántalmazott legyen megértő szegény hapsival, mert az csak "feszült" meg gondjai vannak. Mielőtt ezzel jön bárki, nézze már mennyivel ugrott meg a nők és gyerekek elleni erőszak a karantén óta, mikor szerencsétlenek nem tudnak kitérni férfi útjából. De gondolom egyik se volt "elég türelmes és megértő" az agresszorral. A kismamák különösen veszélyeztetettek.
2021. márc. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
86%
De komolyan egy szövegkiemelőn képes így hisztizni? Meg falhoz vágni? Kérdező, mit mondtál neki erre? Jézusom. Lehet magyarázgatni, hogy karantén így meg úgy, de a többség csak kicsit bágyadt lesz a bezártságtól, nem egy agresszív idióta. Ráadásul övé az emelet, bakker, ahelyett, hogy megbecsülné magát. Az én férjem is full ho-ban van itthon, öt hónapos a gyerek, 2 szobánk van, és általwban együtt vagyunk az egyikben. Imádja. Szóval nem, nem ez a természetes...
2021. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
25%

Elmondaná valaki, hogy ki hekkeli szét az értékelést? Ha zöldet nyomsz lefele viszia százalékot ha pirosat fölfelé! Vagy van hogy akármit nyomsz lefele / fölfele viszi!


Ez mi???

2021. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
84%

Munkahelyi stressz es bezartsag. De kerdezo te is hibas vagy, hogy nem allsz ki magadert. Nem is ertem, hogy kepes dobalozni valaki egy sz*ros szovegkiemelo miatt. Menjen el, aztan vegyen maganak egy ujat.


Kerdezz ra mi a baja, oszinten. Es te is oszinten mond el neki, hogy nem normalis a viselkedese. Nem kell neki egy legterbe veletek lenni. Nyugodtan menj el par napra a szuleidhez, hagyj neki beket, aztan megnezheti magat. Lehet olyan jo lesz nelkule, hogy nem is akarsz majd visszamenni. Egy kisbaba mar 3 honaposan is erzi, ha otthon sz*r a legkor. A gyerek es a sajat erdekedben gondolkozz el.

2021. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
94%
Senki se mondta, hogy a férfinak nem lehetnek problémái, érzelmei, de 2 hónapja irritálja a saját gyereke úgy, hogy szegény 3 hónapos... megvan az emeleten a saját tere, a kérdező lemegy a földszintre, hogy ne zavarják. Ennél többet mit tegyen? Menjen ki a gyerekkel az udvarra? Hátha ott majd nem idegesíti a férjét? 🤷‍♀️ Ha vannak is munkahelyi gondok, akkor sem indokolt ez. Gyanítom, hogy a gyerek nevelésből sem veszi ki a részét hisz idegesíti a saját babája. Normális ez? 🤷‍♀️🤷‍♀️
2021. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
98%
Ráadásul nem gondolom, hogy egy 3 hónapos baba mellett még a hisztis férjet is tutujgatni kéne, főleg, hogy úgyse lesz jó, amit csinál a kérdező. Segített neki szövegkiemelőt keresni de ez se volt jó. Nem pincsikutya a nő, hogy rohangáljon a férfi után, hogy mi a baj, mit szeretne. Így meg, hogy a férfi így áll hozzájuk, így pláne nem. Amúgy én értem, hogy covid van, de kirándulni, kimozdulni el lehet menni így is ide-oda. 🤷‍♀️ csak hát egyszerűbb a virusra és a home officera fogni, hogy miért vagyunk belekényelmesedve egy kapcsolatba úgy, hogy valójában az is idegesít, ha a másik levegőt vesz.
2021. márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
98%

Mit szeretne a férjed? Megmondta legalább, vagy csak hisztizik?? Azt szeretné, hogy menj el a gyerekkel otthonról, amíg ő dolgozik? Vagy ő akar elmenni?

Addig nincs megoldás, ha még ő sem tudja, hogy mit akar.


Ha meg ennyire nem bírja elviselni a családját, akkor béreljen egy másik lakást, és ott nyugodtan ellehet a szövegkiemelőivel.

De akárhogy is nézzük, ez nem normális viselkedés.

2021. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
93%

Persze hogy lehet érzelmi gondja egy férfinek is, de attól normálisan viselkedjen.

Hirtelen felindulásból eldobta a szövegkiemelőt amit egyébként puszta jófejségből vittek neki? Na itt kellett volna megallni. Elment futni, volt ideje hogy lenyugodjon, és a ritka türelmes felesége normalisan várta otthon, de továbbra is paraszt volt. Tehat csinált valamit hirtelen felindulásból, oké, nem kell a fejét venni, de ez a pasas folyamatosan bunkó.

Ja, hogy be van zarva szegényke? Az anya talán nincs és nem is lesz még évekig? Mindjárt megsajnálom. Más apa még örülne hogy így többet látja a gyerekét...

Kérdező állj a sarkadra ne turd ezt a stílust, és probald meg tisztázni a helyzetet.

2021. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg munkahelyi baja van nyissa ki a száját, és az illetekesekkel legyen ilyen nagy legény ne a családjával.
2021. márc. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!