Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, ha a...

Normális dolog az, ha a páromat zavarja, ha itthon vagyunk a 3 hónapos lányunkkal? Mit tegyek, hogy ez a feszültség oldódjon?

Figyelt kérdés

Eddig is éreztem rajta, hogy feszült, néha olyan zavart. De most délután ki is mondta, hogy idegesíti, hogy mi itthon vagyunk, mert tőlünk semmit nem bír csinálni rendesen, mert frusztrálja (!) a jelenlétünk és nem tud koncentrálni. Úgy, hogy nem is egy emeleten, vagy egy légtérben vagyunk, mert én ébredés után leköltözök a picivel a nappaliba, ha jön valaki, akkor az étkezőben vagyunk, a párom meg fent van vagy a hálószobánkban, vagy a dolgozó szobában.


Tegnap is azért kapott idegrohamot, mert keresett szövegkiemelőt, én adtam neki lentről, majd lehozza, hogy az egy sz__r és nem fog, ki van száradva, nézzem meg. Majd hozzávágta a falhoz, hogy nem igaz, hogy nem tudok figyelni, hogy jót adjak oda, azzal ment el 10 perce, hogy szerencsétlenkedett azzal. Utána elment futni, hazajött, kérdezem, hogy milyen volt, sikerült-e kiengednie a gőzt, erre hogy hagyjam már békén, mit kérdezgetek egyfolytában?!


Ezzel a viselkedéssel az én kedvemre is rányomja a bélyeget.


2021. márc. 2. 17:18
 41/93 anonim ***** válasza:
15%

43.-nak.


Havi 500 és legalább 2 naponta 1 cumi.


Ha ennyit kapna minden pasi, 1000-ből 999 összetenné a két kezét, és egy boldog országban élnénk.


Hmmm...indulnom kéne elnöknek!?

2021. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk ha velem hisztizett volna egy qrva szövegkiemelő miatt meg falhoz vágja, biztos jól pofán öntöm egy pohár hideg vízzel, másrészről megmondom neki, nem a csicskája vagyok, hogy egy ilyen apróság miatt így pattogjon.
2021. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy gyanús, hogy van valakije. Milyen férfi és apa az akit irritál a 3 hónapos gyereke?? Meg az asszony, aki szült neki? Én biztos nem tolerálnám tovább ezt a viselkedést, ideje a sarkadra állni! Legközelebb majd téged ken a falra, mert nem lett elég sós a leves?
2021. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
95%
jaja..akkor ilyen idegesek, türelmetlenek, kötözködőek a pasik a párjukkal, mikor más is van nekik a képben. Akkor akarnak a régi párjukban valami hibát találni (keresik is rendületlenül) hogy megindokolják meguk előtt, hogy igenis jogosan újtottak be, mert ez a régebbi kapcsolat szar már.Ekkor hibéztatják a párjukat minden hülyeségért , belekötnek valós ok nélkül.
2021. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
100%
Meg vagy csalva.
2021. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
16%
Vagy csak már túl kanos apuci.
2021. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
38%

Nem lehet a munkahelyén valami gond? Esetleg elveszítheti a munkáját és azért próbál teperni/ideges? Vagy aggódik az anyagi helyzetetek miatt?

Volt időszak mikor az én párom is sokszor felkapta a vizet minden ok nélkül, folyton mogorván szólt vissza, türelmetlen volt, megbántott egy-egy ilyen beszólással stb. De megbeszéltük. Gondok voltak a munkahelyén, nagyon sokat dolgozott, fáradt volt. Többet is ivott a kelleténél feszültséglevezetés gyanánt. Be is látta hogy megváltozott, mert előtte türelmes volt, jó kedélyű, kedves. Ő is jobban odafigyelt utána hogy hogyan szól hozzám, ha valami volt, elmondta, átbeszéltük. Én is türelmesebb voltam vele ebben az időszakban, és átvészeltük. Ugyanígy nekem is volt rossz időszakom munkahelyen, azon is átmentünk együtt.

2021. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
97%

De a gyerekkel foglalkozik rendesen?

Amikor nekem volt ilyen kicsi, részt vettem mindenben, nem home office volt, de kb kötetlen munkaidőm.

2021. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
90%
Én lehet, el kezdenék pakolni, hogy amikor legközelebb kiveri a balhét, csak felkapjátok a cuccokat és mentek is egy időre.
2021. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
85%
Segít a gyerek körül? Tehermentesit téged? Neked mikor jut idő magadra? Vagy mindent egyedül csinálsz? Szép egy kapcsolat.
2021. márc. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!