Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, ha a...

Normális dolog az, ha a páromat zavarja, ha itthon vagyunk a 3 hónapos lányunkkal? Mit tegyek, hogy ez a feszültség oldódjon?

Figyelt kérdés

Eddig is éreztem rajta, hogy feszült, néha olyan zavart. De most délután ki is mondta, hogy idegesíti, hogy mi itthon vagyunk, mert tőlünk semmit nem bír csinálni rendesen, mert frusztrálja (!) a jelenlétünk és nem tud koncentrálni. Úgy, hogy nem is egy emeleten, vagy egy légtérben vagyunk, mert én ébredés után leköltözök a picivel a nappaliba, ha jön valaki, akkor az étkezőben vagyunk, a párom meg fent van vagy a hálószobánkban, vagy a dolgozó szobában.


Tegnap is azért kapott idegrohamot, mert keresett szövegkiemelőt, én adtam neki lentről, majd lehozza, hogy az egy sz__r és nem fog, ki van száradva, nézzem meg. Majd hozzávágta a falhoz, hogy nem igaz, hogy nem tudok figyelni, hogy jót adjak oda, azzal ment el 10 perce, hogy szerencsétlenkedett azzal. Utána elment futni, hazajött, kérdezem, hogy milyen volt, sikerült-e kiengednie a gőzt, erre hogy hagyjam már békén, mit kérdezgetek egyfolytában?!


Ezzel a viselkedéssel az én kedvemre is rányomja a bélyeget.


2021. márc. 2. 17:18
 11/93 anonim ***** válasza:
92%
Az van, hogy a párod-mint sok férfi a hisztis korszakát éli, hogy miért nem ő az első. Akart gyereket , és most húzza a száját hogy van gyerek. Tanács: ha ilyen szinten egoista. a lehető legrövidebb úton meg kell szabadulni tőle , mert értéktelen mint társ, és értéktelen mint apa.
2021. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:
94%
#9 ekkora marhaságot még nem hallottam. 27F
2021. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
7%

"Tanács: ha ilyen szinten egoista. a lehető legrövidebb úton meg kell szabadulni tőle , mert értéktelen mint társ, és értéktelen mint apa."


Ja a gyerek meg nőjön fel apanélkül mi? Vagy pótapákkal mi? De előtte, meg a 9 hónap alatt jóvolt a palimadár a háznál mi?


Te maratoni feminista gyász!

2021. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
94%

Es te ezt tűröd tőle? Mi a reakciod?

Mikor valtozott meg a viselkedese? Egyik naprol a madikra, vagy inkabb fokozatos folyamat volt? Valami biztos van a hatterben.

Vagy meg az, ha nem tud aludni rendesen, sokat sír a pici? Ejszaka, napkozben? Mert en akkor tudok befeszulni es mindenert kikelni magambol, ha huzamosabb ideig nem pihenem ki magam.

De maga a bezartsag is feszultte tehet sok ember, gondolom homeoffice van neki, nrm lehet menni semerre... Nem veletlenul 2020ban volt rekord a valasok szama.

2021. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim válasza:
44%
Nagy probléma van vele. Szerintem ezt te is sejted. Helyi Családsegítőben van pszichológiai tanácsadás ingyenesen. Vedd igénybe.
2021. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 A kérdező kommentje:

Kicsit itt pár emberrel elszaladt a ló, úgy látom...


Újkeletű ez a viselkedés, kb 2 hónapja látom rajta, hogy feszült itthon, hevesebben reagál dolgokra, hamarabb lesz ideges, vagy semmiségeken kapja fel a vizet.


Nem sír sokat a lányunk, igazából szinte alig sír.

Este leteszem 8-kor, másnap reggel 9-ig alszik ébredés nélkül. A kipihentséggel nincs gond, mert van itthonra segítségünk is.


Nem teljesen dolgozik home office-ban, ráadásul minden nap megy valahová egyedül is.

2021. márc. 2. 18:02
 17/93 anonim válasza:
92%

9-es, attól, hogy te nem akarsz gyereket, vagy épp te vagy a nő, és nagy csalódás ért, még nem kell általánosítani.

Mi különbség van egy örökbefogadott és egy vérszerinti gyerek között? Semmi. Ugyanúgy a gyerekem, ugyanúgy, ugyanannyit foglalkozni kell vele, ugyanazokat a dolgokat kell csinálni vele.

2021. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
62%
Tervezett gyerek volt?
2021. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
64%

""Vagy meg az, ha nem tud aludni rendesen, sokat sír a pici? Ejszaka, napkozben? Mert en akkor tudok befeszulni es mindenert kikelni magambol, ha huzamosabb ideig nem pihenem ki magam.""


Közelít az igazsághoz szerintem, ezzel én is egyetértek.


Kérdező én azt tanácsolom neked, ami minden nő legjobb fegyvere, és én sem tudok ellene védekezni mint pasi.


Omolj össze és sírj előtte..


Meglátod mit reagál rá, az lesz az őszinte helyzet.


Kitartást!

2021. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. márc. 2. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!