Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, ha a...

Normális dolog az, ha a páromat zavarja, ha itthon vagyunk a 3 hónapos lányunkkal? Mit tegyek, hogy ez a feszültség oldódjon?

Figyelt kérdés

Eddig is éreztem rajta, hogy feszült, néha olyan zavart. De most délután ki is mondta, hogy idegesíti, hogy mi itthon vagyunk, mert tőlünk semmit nem bír csinálni rendesen, mert frusztrálja (!) a jelenlétünk és nem tud koncentrálni. Úgy, hogy nem is egy emeleten, vagy egy légtérben vagyunk, mert én ébredés után leköltözök a picivel a nappaliba, ha jön valaki, akkor az étkezőben vagyunk, a párom meg fent van vagy a hálószobánkban, vagy a dolgozó szobában.


Tegnap is azért kapott idegrohamot, mert keresett szövegkiemelőt, én adtam neki lentről, majd lehozza, hogy az egy sz__r és nem fog, ki van száradva, nézzem meg. Majd hozzávágta a falhoz, hogy nem igaz, hogy nem tudok figyelni, hogy jót adjak oda, azzal ment el 10 perce, hogy szerencsétlenkedett azzal. Utána elment futni, hazajött, kérdezem, hogy milyen volt, sikerült-e kiengednie a gőzt, erre hogy hagyjam már békén, mit kérdezgetek egyfolytában?!


Ezzel a viselkedéssel az én kedvemre is rányomja a bélyeget.


2021. márc. 2. 17:18
 21/93 alletta ***** válasza:
90%

"ráadásul minden nap megy valahová egyedül is." közli veled, hogy hova megy? tudod úgy általában a napirendjét?

na, úgyis tudod, hogy arra akarok kilyukadni, hogy nem lehet, hogy beújított egy barátnőt?

2021. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
88%
"Ja a gyerek meg nőjön fel apanélkül mi?" Így is apa nélkül nő fel, már ha apának nevezhető az, akinek útban a három hónapos gyereke....
2021. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 alletta ***** válasza:
15%

nem vagyok leszbi!:) hogy itt egyesek miket vizionálnak? !

simán kevésnek találom az információkat. hisztis apuka, aki saját családját sem viseli el.

2021. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
58%
Szexuális életetek rendben van???
2021. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
91%

Lehet érzéketlen vagyok, de nincs egy harmadik fél? Vagy a munkájával van probléma?

Nekem is pici babám van, a férjem itthonròl dolgozik, ráadásul egy kicsi lakásban lakunk. A férjem sokat segít magától is, ha tehetné a nap nagy részét velünk töltené. Próbál rólam terhet levenni stb..

Szóval nem tudom, hogy hogy viselkedhet így egy apuka, hiszen elvileg közösen vállaltatok babát és még csak 3hónap telt el. Jön majd még a neheze, fogzás, mozgásfejlődés, nem alvás..mi lesz akkor?

2021. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
90%
Úgy fogja fel, hogy rá vagy utalva, nélküle nem éltek meg, a közös házból hova mennél, többé nem kell finomkodnia. Kiszolgáltatott zsákmányállatként bánik veled.
2021. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
5%

Attól, mert anya lettem, nem szűntem meg nőnek lenni. Ugyanúgy eljárok fodrászhoz, kozmetikushoz, manikűröshöz és a 6 hét letelte után visszatért a sport is az életembe. Ezekkel csak arra célzok, hogy adok magamra és igényes vagyok, nem egy babakaki szagú, nonstop pizsamában/melegítőben lévő anyuka lettem, akin 0-24 rajta van a gyerek.


Jaj, de tudtam már a kérdésnél, hogy ide fogsz kilyukadni. Minden benne van, egyetlen mondatban, ami itt a gyk-n bele kell írni ahhoz, hogy jó sok hsz legyen.

2021. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
91%
Uradat jol arcon kellene b@szni, hogy megtanulja egyreszt hogy banunk egy novel aki raadasul a gyerekunk anyja, masreszt hogy nem azokon vezetjuk le a feszultseget akik szeretnek minket. Jobb helyeken ezt az anyja megtanitja minden fiunak.
2021. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ráutalva egyáltalán. A közös ház sem köt össze minket, a közös tulajdont is fel lehet bontani és még sorolhatnám. Nem függök tőle anyagilag.
2021. márc. 2. 18:40
 30/93 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a karantén/home office teszi, valószínűleg úgy viselkedik, ahogy a munkahelyén szokott.
2021. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!