Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak felfújom a dolgot?

Tényleg csak felfújom a dolgot?

Figyelt kérdés

7 éves korom óta osztozkodom egy szobán a kistesómmal, az ajtót sosem zárjuk, szüleink (inkább anyukámra jellemző) szabadon be/kijönnek ha akarnak.

Most érkeztem el abba a korba, hogy igénylem egy kicsit az egyedüllétet, de a közös szoba és az, hogy a szüleim bármikor bejöhetnek, kicsit feszélyez.(nem lehet bezárni az ajtót, mert akkor megkérik hogy nyissam ki, ellenkezni meg nem akarok)


A minap beszélgettem édesanyámmal, hogy lassan 18 évesként mennyire nehezen érint hogy nincs privát szférám, de ő csak kinevetett és kamasz-hisztinek tartja ezt az egészet.


Tényleg csak én fújom fel a dolgot, vagy jogosan érzem magam kényelmetlenül?


17/l



2021. jún. 25. 23:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
91%
#19 igen, felnőtt egy szobában egy generációnyi alkoholista, szorongó, megfelelési kényszeres ember, akik mégtöbb alkoholista, szorongó, megfelelési kényszeres embert neveltek. Nem gondolod, hogy meg kéne szakítani ezt a kört?
2021. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem kezdj el masztizni, ha anyud rád nyit, akkor meg mondd meg neki, hogy ő nem engedi, hogy bezárd az ajtót... Néha sajnos csak a "durva" módszerek működnek.
2021. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:

Sikerült beszélnem vele!


Mostmár igyekszik ő is kopogni meg szól, mielőtt bejön!


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és tanácsokat! :)

2021. jún. 28. 17:35
 64/66 anonim ***** válasza:
94%
Örülünk neki, gratula :)
2021. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
83%
Melyik mondat hatott amúgy? :) Érdekelne, hogy milyen érv az , amivel hathatósan meg lehet győzni:) (Amúgy szerencsére nekem nincs ilyen problémám, itt mi hárman alszunk, de ide csak este 10 után jönnek be a többiek, itt nyugalom van; meg egyébként ha valakit épp nem kéne zavarni, az itt tiszteletben van tartva.:))
2021. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
64%
#65 szerintem a "ha nem zárhatom az ajtót, akkor kurvákat kell hoznom" amúgy nem csak viccelek xD
2021. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!