Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokat veszít egy férfi...

Nagyon sokat veszít egy férfi ha nem alapít családot sohasem? Vagy lehet élni nélküle?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és egyáltalán nem értek a nőkhöz soha nem is volt kapcsolatom se. Nagyon nem megy a dolog. Így valószínűleg nem lesz család. Sokat veszítek ezzel? Mondjuk semmiben sem vagyok sikeres sajnos ilyen vagyok akkor lehet jobb is mert a gyerek is valószínűleg ilyen lenne szóval rossz lenne neki. Jól gondolom?

2021. júl. 19. 11:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
56%
A környezetem példájából ítélve inkább a legtöbbet nyered.
2021. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
55%
Csak nyerhetsz
2021. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy látom: a férfiak nyernek a családdal,a nők meg veszítenek. Nem ok nélkül van az hogy a házas férfiak tíz évvel tovább élnek mit a nőtlen társaik, míg a házas nők átlagban tíz évvel hamarabb halnak meg mint a család nélküliek...
2021. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
68%
40 fölött valószínűleg halálra fogod unni magad, a barátaid a saját családjaikkal lesznek elfoglalva.
2021. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Most is halálra unom magam. Nincsenek barátaim se.
2021. júl. 19. 11:37
 6/63 A kérdező kommentje:
De ha valami csoda történne és lenne is gyerek annak mi lenne az értelme hogy olyan legyen mint én?? Nagy az esélye hogy rám hasonlítana nagyon
2021. júl. 19. 11:39
 7/63 anonim ***** válasza:
92%

Nem feltétlen, mi van, ha a barátai is olyanok, akik nem alapítanak családot?


Kérdező, ez attól függ. Vágysz rá? Ha igen, akkor veszteségként éled majd meg, ha viszont alapból sem érdekel, akkor nem. Én nem zárkózom el a gondolatától bőszen de túlzott szükségességét sem érzem. Egyszerűen az én életem kiteljesedése nem egy család, és amúgy sem vagyok egy családcentrikus ember.

2021. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
58%
Le lehet pontozni, de ettől tény: a házas nőket kihasználják, kizsigerelik a férjeik meg a gyerekeik...
2021. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
57%
3-as nem kell mártírkodni egyszerűen. Minek vállalta, ha nyűg neki a család? Nem kell a szomszédra meg a kéretlen rokoni tanácsokra hallgatni! Erről a kizsigerelésről is tudnék azért mit mesélni, amikor a nő abszolút nincs kényszerítve semmire, állandóan mondják neki, hogy pihenjen, de ő nem, és nagyon nem trehány se a gyerek, se a férj de ő csak hajtja magát kényszeresen...
2021. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
28%
Pontozom is lefele, rengeteg Goldigger nő van, a sógórnőm lassan 20 éve nem dolgozik, levédte magát egy gyerekkel.
2021. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!