Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokat veszít egy férfi...

Nagyon sokat veszít egy férfi ha nem alapít családot sohasem? Vagy lehet élni nélküle?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és egyáltalán nem értek a nőkhöz soha nem is volt kapcsolatom se. Nagyon nem megy a dolog. Így valószínűleg nem lesz család. Sokat veszítek ezzel? Mondjuk semmiben sem vagyok sikeres sajnos ilyen vagyok akkor lehet jobb is mert a gyerek is valószínűleg ilyen lenne szóval rossz lenne neki. Jól gondolom?

2021. júl. 19. 11:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
85%
31. Szerinted nincs olyan, hogy valakinek rossz minták hatására elmenjen a kedve? Mindenki családból jön, ergo de, mindenki látott már házasságot közelről (de minimum kapcsolatot), abból pedig le tudta magának vonni a következtetéseket.
2021. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
87%
Tedd rendbe magadat testileg, lelkileg és ugy eldöntheted, hogy mit szeretnél a jövõben.Mégis mi az ami ennyire gátol,hogy semminek érzed önmagad?
2021. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
11%
Lehet élni csak nem érdemes
2021. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim válasza:
77%
32: hogyne lenne ilyen, de szerintem hatalmas hülyeség leírni az egészet rossz példák alapján. Ha nem vágysz tartós társra és gyerekekre, senki nem kényszerít, tényleg nem kötelező így élned. Én spec a szüleim borzalmas (ez alatt hardcore borzalmast értünk) házasságán szocializálódtam, volt is feldolgozni valóm bőven. De ez nem befolyásolta a saját igényemet egy szerető társra hálistennek. Legalább tudom, miket szeretnék mindenáron elkerülni.
2021. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne lenne érdemes? Kiteljesedik önmaga. Szerintem meg annak nem érdemes, akinek egy másik személy kell ahhoz, hogy ő teljesnek érezze magát. Milyen szánalmas ez már.
2021. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
42%
Lehet élni nélküle, csak sok jóból kimaradsz.
2021. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
70%
Jah, balhékból, megcsalásból, válásból, visítozó, idegbeteg gyerekekből akiknek semmi sem jó, kotnyeles anyósból és apósból, tényleg, nagyon sok jóból kimarad, aki nem megy bele...
2021. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
25%

En is gondolkoztam mar ezen, csak en no/lany vagyok. De mindig arra jutok hogy a csalad az általános cél az emberek életében, ha ez nalam kiesik, akkor miert éljek? Persze, gondolom mindenkinek vannak meg egyeb céljai, de ez a legnagyobb, ami az egesz életünkre kihatna. Ha nem lenne férjem,gyerekem, valoszinu 35-40 eves korom fölött annyibol állna az eletem hogy munka, alvás, eves. Baratkozni is nehez mar olyan idősen, ha van gyerek akkor meg adjak magukat ezek a kapcsolatok. Unatkoznek, semmi ertelme nem lenne bemennem dolgozni, mivel nincs kire koltsem, nem lenne semmi öröm az eletemben. Semmi bajom nincs azzal aki nem vállal gyereket, biztos van, aki mashogy is ki tud teljesedni. De en ezzel igy vayok, nem latok semmi ertelmet ugy az eletemben ha nekem nem lesz családom, unokám, csak egymagam lennék.

19l

2021. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
85%

#31-nek

Nem feltétlenül olyanok írnak itt, akiknek "nem volt köze házassághoz". 42 évig éltem házasságban, nagyon szerettem a férjemet, ma is őt választanám. Ezzel együtt, ha vele nem találkoztam volna, és egyedül maradok, az sem lett volna rossz, mert nem vagyok társfüggő, és szeretek egyedül lenni. A családos, gyerekes életforma gondolatától meg végképp kiráz a hideg.

2021. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
73%

39,

Mi az hogy nem lenne kire költeni?

Saját magunkra érdemes költeni,mindent megérdemlünk!

Család,társ és kölyök csak anyagi és idő veszteség

2021. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!