Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokat veszít egy férfi...

Nagyon sokat veszít egy férfi ha nem alapít családot sohasem? Vagy lehet élni nélküle?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és egyáltalán nem értek a nőkhöz soha nem is volt kapcsolatom se. Nagyon nem megy a dolog. Így valószínűleg nem lesz család. Sokat veszítek ezzel? Mondjuk semmiben sem vagyok sikeres sajnos ilyen vagyok akkor lehet jobb is mert a gyerek is valószínűleg ilyen lenne szóval rossz lenne neki. Jól gondolom?

2021. júl. 19. 11:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
70%

#10: El lehet vállni.


Mellesleg rengeteg férfi is kihasználja a párját anyagilag.

2021. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
63%
Amennyiben így érzel, jobban teszed, ha nem alapítasz családot, mint ha tönkreteszed a saját életedet és legalább még egy emberét. Ez nem kötelező.
2021. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
62%

Az én véleményem az hogy sokat veszitesz

Nem is próbálkozol nőknél vagy próbálkozol de nem jön össze ?

Úgy gondolom nálad súlyos önbizalom hiány van,próbálj ismerkedni,ne éld le egyedül az életed

Nincs annál jobb mikor reggel felkelsz valaki mellett akit szeretsz

Nem biztos h a gyermeked is olyan lenne

Unoka tesom volt ilyen mint amit te leírsz,aztán összejött anyukával ( mindketten 27 évesek voltak )

Most várják első közös babájukat

Sok sikert kívánok neked 🙂

2021. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
52%

Egy nagy talányt el tudsz kerülni.

-Ugyan tőlem van ez a gyerek! :)

2021. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy veszítene... Van, akinek a legrosszabb rémálom gyerekre kelni. Találja meg önmagát, nem kell ész nélkül tukmálni a családot mindenkire.
2021. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
53%

Miért mindenki azzal van elfoglalva hogy mit veszít, a mit nyer rész már sokkal kevésbé van kihangsúlyozva.

Például független életet.

2021. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
62%
Nem vesztesz semmit, kiamardsz egy csomó drámából, arra meg ép embernek nincs szüksége.
2021. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
82%

Semmit nem vesztesz.


Nekem párom van, az tök jó, szeretjük egymást, de pl. gyerek nincs, nem is lesz. Nem kell.

2021. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha te mindenáron családot akarsz, akkor igen. Ha nincs igényed rá, akkor nem. Meg lehet tölteni az életet máshogy is tartalommal
2021. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
78%
Apai nagyanyám állandóan azt bánta, hogy nem élheti az életét le másodjára is, mindent másképp csinált volna (igen, ezt a családosdira is értette), anyám egyik nagy tanácsa pedig az volt a három gyerekének, hogy ne legyen egy gyerekünk se, neki is ezt mondta az anyja, de nem fogadta meg, bánta is.
2021. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!