Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokat veszít egy férfi...

Nagyon sokat veszít egy férfi ha nem alapít családot sohasem? Vagy lehet élni nélküle?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és egyáltalán nem értek a nőkhöz soha nem is volt kapcsolatom se. Nagyon nem megy a dolog. Így valószínűleg nem lesz család. Sokat veszítek ezzel? Mondjuk semmiben sem vagyok sikeres sajnos ilyen vagyok akkor lehet jobb is mert a gyerek is valószínűleg ilyen lenne szóval rossz lenne neki. Jól gondolom?

2021. júl. 19. 11:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
34%
15-ös én meg a 9-es vagyok és engem is lepontoztak ész nélkül, pedig csak annyit írtam, hogy nem kell mártírkodni (mert ilyen is van). Hagyjuk már ezt a kényszeredett nő-férfi ellenségeskedést már, írom ezt nőként! Nem kell mártír komplexusban szenvedni.
2021. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem neked férfiként Kérdező semmit nem kell sürgetni!

Az idő mindent megold!

A mostani kapcsolatok 70-80%-a felbomlik, eddig kapcsolatban élő nők lesznek magányosak. És mivel érte őket többszörösen csalódás, a párkeresésük sem kizárólag külsőségeken alapul, hanem inkább az emberi értékeken.

Egy férfi 50-60 évesen is alapíthat családot, ha akkor lesz igénye rá.

Kezdd el szeretni magad, élj a mának, érezd jól magad a bőrödben és semmilyen társadalmi nyomás, vagy sztereotípia miatt ne érezd magad rosszul!

2021. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
46%
22-es miért, egy nő sürgesse magát akkor is, ha a háta közepére se kíván egy porontyot? XD
2021. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
65%
20. Te mire reagáltál? Goldmund73-nak (13. hsz.) írtam vissza, hogy aki nem akar gyereket eleve, mert nem szereti őket, az nem marad le semmiről. Nem tudom, mit kotnyeleskedsz bele értetlenül...
2021. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
9%
Jó dolog,majd akkor fogod igazából bánni és átérezni mikor megöregszel.
2021. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
88%
Miért bánná meg? Te kiszolgálószemélyzetnek vállalsz gyereket? Anyámnak három gyereke van, egy se lakik a közelébe, egyikünk sem tud segíteni neki semmit... Ennyit erről.
2021. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
65%

#23

22-es vagyok

Te ugye kötözködni jársz ide?

Ki a franc beszélt itt a nőkről, a Kérdező férfi, neki válaszoltam!


És hogy te se menj el üres kézzel:

Senki ne sürgesse magát, ha a háta közepére se kíván egy porontyot, nemtől függetlenül!

Viszont ha még bizonytalan a döntésében egy nő, annak a biológiai lehetőségei behatároltak.

(Eszembe nem jutott volna, hogy van olyan ütődött, akinek ezt a szájába kell rágni!)

2021. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
98%

Csak akkor veszítesz, ha vágysz rá. Ha nem vagy családcentrikus, akkor nem veszítesz semmit. Nyugodt életed lesz, nem lóg a nyakadon senki, azt csinálsz, amit akarsz. Nem kell egy követelőző feleséget meg 2-3 üvöltöző kölyköt elviselned. Keress magadnak valamilyen hobbit, sportolj, kirándulj, éld az életed. Fiatal vagy, még bármi történhet.

N

2021. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
77%

Én 32/f vagyok,barátok család nélkül.

Nekem így jó.

Család sosem kellene

2021. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim válasza:
48%

Figyi, itt főleg azok írják neked bőszen, hogy semmit nem veszítesz család nélkül, akiknek a saját életükben közük nem volt soha házassághoz vagy gyerekhez (de természetesen maguk körül kizárólag borzalmas példákat látnak, hogyne). A véleményüket súlyozd belátásod szerint.

Biztos vagyok benne, hogy nem mindenkinek való a családi lét, és abban is, hogy egyedül is lehet nagyon tartalmas, boldog életet élni más célokkal és fókusszal. DE ha te alapvetően vágysz társra és saját gyerekekre, akkor ez bizony hatalmas veszteség lesz a te saját életedben. Én nem tudom elképzelni az életemet a feleségem és a két kisfiunk nélkül.

2021. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!