Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokat veszít egy férfi...

Nagyon sokat veszít egy férfi ha nem alapít családot sohasem? Vagy lehet élni nélküle?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és egyáltalán nem értek a nőkhöz soha nem is volt kapcsolatom se. Nagyon nem megy a dolog. Így valószínűleg nem lesz család. Sokat veszítek ezzel? Mondjuk semmiben sem vagyok sikeres sajnos ilyen vagyok akkor lehet jobb is mert a gyerek is valószínűleg ilyen lenne szóval rossz lenne neki. Jól gondolom?

2021. júl. 19. 11:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 1Léna ***** válasza:
34%

Ha olyan ember vagy akinek a hobbija a munkája és ez minden idejét leköti, nem is tudná elképzelni az életét másképp annak nehezebb a munkáját összehangolni a családdal de nem lehetetlen.

Más szemszögből megvizsgálva a kérdést, az embernek szeretetre van szüksége. Amíg ezt megkapja a szüleitől, barátoktól, vagy munkatátsaktól addig lehet, hogy nem vágyik családra. Ha az előbb felsotolt szeretetkapcsolatok hiányoznak akkor elkezdjük keresni azt hogyan juthatnánk napi szeretet adagunkhoz. Ebben az esetben elkezdünk vágyni egy társra akivel közösen járjuk életünk útját, Közösen állunk helyt az élet megpróbàltatásaiban. Szeretetet úgy kaphatunk, ha adunk is, ez pedig időt, fáradságot, pénzt is igényel, amivel boldoggá tehetjük azt akit szeretünk.

Mindent meg tudunk valósítani amit el tudunk képzelni! Családot alapítani az egy új életszakasz, egy új kihívás, ami akkor valósul meg ha hozunk erről egy döntést. A családalapítást a génjeinkbe kódolták, te is képes vagy rá. A kérdés csak az, hogy te akarod -e? Akarsz-e változást az életedbe?

Nagyon érdekes, értékes elfoglaltság az utódaink felnevelése. Vannak benne nehézségek, kihívások, de sok-sok közös élménnyel lehetsz általa gazdagabb.

2021. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
36%
A legfontosabbat kihagytam: A házasságot kihagyhatod, de azért nőzni tanulj meg. Csak egy pici stílust kell magadra szedni. Ha jól jön a segítség szólj. Megyünk csajozni.
2021. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
83%

Rengeteg vélemény és teória van erről, hiteles válasz még nem lehet.

Az tudná megmondani, aki két párhuzamos életben végignyomná mind a két verziót.

2021. júl. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!