Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokat veszít egy férfi...

Nagyon sokat veszít egy férfi ha nem alapít családot sohasem? Vagy lehet élni nélküle?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és egyáltalán nem értek a nőkhöz soha nem is volt kapcsolatom se. Nagyon nem megy a dolog. Így valószínűleg nem lesz család. Sokat veszítek ezzel? Mondjuk semmiben sem vagyok sikeres sajnos ilyen vagyok akkor lehet jobb is mert a gyerek is valószínűleg ilyen lenne szóval rossz lenne neki. Jól gondolom?

2021. júl. 19. 11:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
70%

Mikor apámat megkérdeztem, hogy mire jó a gyerek csak annyit tudod válaszolni, hogy gyerek kell, de megmagyarázni hogy miért már nem tudta...

Nekem is van gyerekem (mondjuk nem akartam), de azon kívül, hogy tud aranyos lenni más értelme nincs

Inkább veszíteni lehet vele, mint nyerni

N

2021. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
61%

"Le lehet pontozni, de ettől tény: a házas nőket kihasználják, kizsigerelik a férjeik meg a gyerekeik..."


És még mennyi nő van aki megteszi ugyanezt, vagy gyerekkel odaláncolja magát valakihez.

2021. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
77%

Sok pirosat fogok kapni.


Negyvenkét éves vagyok. Húszas éveimben szétdugtam az egész várost, gusztustalan macsó-sportot csináltam belőle, hogy minél több partnerem legyen. Harmincas éveim elejére lehiggadtam, lett egy hosszú évekig tartó párkapcsolat, egy hozzám hasonlóan tanult, értékes, finom nővel. Zátonyra futott. Után volt még két rövidebb, aztán egyszer csak azt mondtam, hogy nekem ebből elegem van. Mint egy verseny, folyamatosan bsztatott a környezetem, hogy "Barátnő kell, barátnő kell!". Minél inkább mondogatták, annál inkább nem akartam már. Most ott vagyok, hogy a fejem tetejére nem hiányzik egy párkapcsolat. Alkalmazkodni hozzá, meg ő is hozzám, sok kötöttség, stb. Ennyi idősen csak olyat találnék, akinek gyereke van, én más gyerekét nem nevelem, nálam 15-20 évvel fiatalabbakkal meg nem lenne közös témám, más generáció. Szépen elkezdtem magammal foglalkozni, egy rakás pénzt költök a hobbijaimra. Egy dolog nagyon hiányzik, a közös tengerparti nyaralások, de alapvetően kibírható a dolog. A magam ura lettem.

2021. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó,találhatnál közös témát.

De ha testi igényed nincs felesleges,legyél magad ura

2021. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
90%
Körülöttem is egyedül vannak a gyerekkel,szültek,egy olyannak,akinek nem kellett volna.És senki ne mondja,hogy évek alatt derül ki milyen az igazi énje.Meg kell válogatni,hogy kinek szül az ember,nem utólag sírni,hogy egyedül maradt a gyerekkel.Ha a pasi nem akar gyereket nem úgy szülni,hogy majd megszereti,majd apa lesz belőle.A nők is tudnak ostobák lenni,írom ezt nőként.
2021. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
78%

De olyan is van, aki jobban akarja a gyereket, mint a nő, mert látja a kollégái körében, meg mindenhonnan ömlesztik hogy gyerekkel teljes az élet, és a reklámokban is csak a rózsaszín pillanatokat mutatják...

Aztán amikor megszületik a hasfájós baba, amikor rájön, hogy nincs többé random elugrom a haverokhoz este, hogy a gyerek nem magát fogja felnevelni, hanem fáradhatatlanul tanítani kell, foglalkozni vele, munka után is ott van, rákölteni rengeteg sok pénzt... na akkor lép le hogy ez neki nem kell. Persze ennek is vannak korán felismerhető jelei, de nem biztos hogy egy fülig szerelmes nő észreveszi.

Mindenesetre a férfi jár jobban mindenképp - akkor is ha bejön neki a családos élet és akkor is ha nem.

2021. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
78%

Ez azért egy igen nehéz kérdés. Fel lehet sorakoztatni pro és kontra, nagyon sok dolgot.

Ha a saját életemet nézem:férjhez mentem, született egy fiam. A férjem egy borzasztó dolgos ember volt,én is mindig dolgoztam, igyekeztünk a lehető legjobbat adni a fiunknak mindenből. A nagy igazság az, hogy a férjembe soha nem voltam szerelmes. Tiszteltem, becsültem,kedveltem is talán, de nem szerelem volt. Már az elején sem. A gyerekemet viszont a végtelenségig imádtam mindig. Nos, a házasságunknak a férjem halála vetett véget, 21 év után. Aztán teltek az évek, szépen minden hozzátartozóm elhunyt. De mindenki, csak a fiam maradt. Végtelenül hálás vagyok a sorsnak, hogy ő van nekem. És most nem kell azt gondolni, hogy a gyerekére rátelepedő banya vagyok. Nagyon nem. 80 km-re élünk egymástól, ő megnősült, a nejével él, kb. 2 havonta találkozunk, de online módon tartjuk a kapcsolatot. El tudjuk egymásnak mondani a gondjainkat, örömeinket. Ha kell, segítünk egymásnak.Én egyedül élek. Elvagyok, dolgozom, szeretek pörögni. De sokszor belegondolok, ha nem lenne az egy szem gyerekem, tulajdonképpen senkinek nem tudnék beszélni személyes dolgokról. Vannak jó kollégáim, barátnőm, de az nem ugyanaz.

Szóval, szerintem fontos a család, még ha kicsi is.

De annak a véleményét is tiszteletben tartom, aki merőben másként látja.

2021. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
90%
Fontos a család kérdés milyen áron.Mindennek ára van...
2021. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
93%
Minden ember minden egyes döntés után mindig veszít valamit akár pozitívan vagy negatívan érinti.
2021. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
73%

Hát, én azt látom, hogy a korosztályomban az egyedülálló - tehát nem elvált és gyerekes - 40-50-es férfiak élnek, mint hal a vízben.

Van pénzük, egzisztenciájuk. Utaznak, élnek, dugnak össze-vissza és boldognak látszanak.

Nem kötik le magukat egy nőnél sem, az alkalmi dugásokra meg a mai világban nem sokat kell költeni, mert sok nő, ahogy megneszeli a jó autót vagy pénzt, már küldi is a puncifotót.

Én nem látom, hogy hiányt szenvednének bármiben is vagy hiányozna nekik egy gyerek, vagy tartós kapcsolat.

Nő vagyok, házas 2 gyerekkel

2021. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!