Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom elviselni...

Miért nem bírom elviselni férjem 12éves fiát?Ahogy nő úgy lesz egyre jobban az anyja.

Figyelt kérdés
6éve vagyunk egy pár,van egy 2éves kisfiúnk.Mikor kisebb volt próbáltam jóba lenni vele,de sok vita volt ő miatta.Ma itt volt nálunk a gyerek,ma is sikerült össze vesznünk miattunk.Azóta változott meg ennyire,mióta hallottam egy pletykát,hogy lehet nem a férjem gyereke,hanem a bátyja gyereke.Ami nem kizárható mert,a nőcske később össze állt a sógorával.Azóta lett nekik közös gyerekük 1éves.Szerintem a legjobb megoldás az lenne,ha csináltatnánk apasági tesztet.Illetve férjem nem menne hozzájuk,csak a gyerek jönne és én addig elmennék itthonról.
2021. szept. 11. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy mi lenne,ha negatív lenne.A férjem tuti össze törne.Anyukaként nem tudok rosszat mondani a férjem exére.Lehet igazad van,hogy ezzel akarja felhívni magára a figyelmet,mert eddig ő volt a középpontba,etyke volt.
2021. szept. 11. 21:57
 42/80 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező! Mindegy, hogy a férjedtől van-e a 12 éves gyerek, ha Ő ragaszkodik hozzá, s a gyerek is őt tekinti apjának. Egy férfinek mindig az a gyerek volt a gyereke, akit annak vállalt. Így volt ez már a Julius Caesar idején is. Ha nem vállalta volna Kleopátra fiát, az Isten sem varrhatta volna a nyakába.
2021. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
85%
Mi a problémád, ha nem a gyerek, és az anyját is elismered? Szerintem nagyon gáz, ha testvér jön össze exel, de ez nem rád tartozik! Millió okból szar a helyzet, de a gyereknek ehhez semmi köze.
2021. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 A kérdező kommentje:
Anyaként nem igazán tudok rá mit mondani,de mint nő úgy undorítónak tartom.Pl.én ha a helyébe vagyok nem szültem volna ebbe a kapcsolatba is,ha már annyira érdekelné,hogy mit szólnak.Mivel a nagygyereknek tesója de közbe unokatesója is született.Bonyolult ez az egész.
2021. szept. 11. 22:28
 45/80 qkker1 ***** válasza:
78%

"Nem hinném,hogy gyorsan az exe leszek,mert tényleg jól élünk egymás mellett,szépen közösen neveljük a kisfiunkat."


Remélem olvassa a kérdésedet és a kommentjeidet, mert akkor valóban qrva gyorsan repülni fogsz!

2021. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
93%
Szokásos hétvégi kérdés, szegény gyerek, feltéve ha igaz a történet, de ebben egyedül a gyereket elhet sajnálni.
2021. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
90%
35-ös vagyok, tudom, nem a legszebben fogalmaztam (ezért bocsi), de szerencsére nem volt nálam félrekefélés, rossz mostohaszülő, és számíthatok emberekre is (barátok, rokonok). VISZONT én 9 éve nem láttam az apámat, egyke vagyok, és én eléggé férfias vagyok (nem férfi (azért, mert 16 vagyok), csak férfias), viszont miután nem volt apám, ezt nálam nehéz volt kivitelezni. És apámnak van kettő lánya, ők vele élnek, csak én nem. És nekem így eléggé szar, és ha valami gebasz lenne anyámmal, rá sem számíthatok sok eséllyel. Szóval bocs az offért, de áttudom érezni a gyereknek a helyzetét, és ezért idegelt fel.
2021. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 A kérdező kommentje:
Így megértem,hogy miért reagáltál így.De becsülendő,hogy16éves létedre,vissza jöttél azért,hogy bocsánatot kérj.
2021. szept. 11. 23:03
 49/80 anonim ***** válasza:
85%
48, köszi.
2021. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
22%

csak a gyereket lehet sajnálni ebben a történetben?

Hát én azt a pasit sajnálom igazán, aki éveken át fizet egy gyerek után, aki nem is az övé. Ezen az alapon fizessen az egyedülálló szomszéd Icuka gyereke után is, mert szegény gyerek, nincs apja, ennek a h.lyének meg ugyis van pénze?? Neeeem. Minden pasi konkrétan az után a kölyök után fizessen, akit ő hozott össze személyesen.

2021. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!