Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom elviselni...

Miért nem bírom elviselni férjem 12éves fiát?Ahogy nő úgy lesz egyre jobban az anyja.

Figyelt kérdés
6éve vagyunk egy pár,van egy 2éves kisfiúnk.Mikor kisebb volt próbáltam jóba lenni vele,de sok vita volt ő miatta.Ma itt volt nálunk a gyerek,ma is sikerült össze vesznünk miattunk.Azóta változott meg ennyire,mióta hallottam egy pletykát,hogy lehet nem a férjem gyereke,hanem a bátyja gyereke.Ami nem kizárható mert,a nőcske később össze állt a sógorával.Azóta lett nekik közös gyerekük 1éves.Szerintem a legjobb megoldás az lenne,ha csináltatnánk apasági tesztet.Illetve férjem nem menne hozzájuk,csak a gyerek jönne és én addig elmennék itthonról.
2021. szept. 11. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
40%
Most ez komoly? Ha a bátyám felcsinálja a nejemet , akkor nem elég, hogy palira vagyok véve 12 évig és eltartom, de amikor mondjuk ez kiderül ,akkor tartsam el még kb. 10 évig, vágjak jópofát az egészhez és csináljak ugy, mintha ez így normális lenne?? Gondolom, még a bátyámra se nézzek csúnyán, ugye? Lehet, hogy a gyerekkel megtartanám a jó kapcsolatot, de ha van SAJÁT, vérszerinti gyerekem, akkor nem valószínú, hogy a sajátom rovására továbbra is pénzelem a bátyám gyerekét. Onnantól hogy kiderül, tartsa el ő.
2021. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
94%

#62, itt nem csak a pénzről van szó. Arról van szó, hogy van egy férfi, meg egy gyerek, akik 12 éve apa-fiú kapcsolatban állnak. Erre a pasi új felesége (akivel amúgy már 6 éve vannak együtt), elkezd sutyorogni, hogy mégsem tőle van a gyerek, azért h a pasi fiát kiiktathassa az életükből, mert “idegesíti”. Nem kellett volna gyerekes pasit választani.


Egyébként azt gondolom, hogy a kérdező férje az apa, hiszen ha a testvére és a felesége már szexeltek a gyerek fogantatásának időpontjában, akkor ők tudnak róla és ha a kapcsolatukat felvállalták, akkor ezt is felvállalták volna (pláne h azóta lett közös gyerekük is).

2021. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
91%

Amógy láttam én már karón varjút, de ki az a kretén aki nem védekezik ha a szeretőjével szexel 🤦‍♀️


Látszik h nem vagy szülő.

Neked a gyerekkel való kapcsolattartásból csak az a lényeg h kell e fizetni 👏

2021. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
89%

#64 az én tágabb családomban volt ilyen, konkrétan az egyik unokatesóm “kakukkfióka”. Már szerintem felnőtt volt amikor kibukott a dolog. Utána volt elég nagy mosolyszünet, de a “jogi” (nem biológiai) apa (a megcsalt

férj) nem tudott a “kakukkfióka” gyerekére nem a gyerekeként tekinteni, hiszem a gyerekeként nevelte, szerette, az ő gyerekét is unokájának tekinti.

2021. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
40%
64-benézted, 3 gyerekem van.Nem keresek milliókat (sajnos) hogy mindegy legyen az, hogy kire költöm. Meg ne haragudj, de írtam, hogy tartanám a kapcsolatot a gyerekkel, de ha bebizonyosodik , hogy a bátyám a nemzőapja, akkor innentől fedezze ő a gyerek költségeit.Nem mindegy 3 gyerek mellett, hogy a fizum negyede (?) egy olyan gyerekhez vándorol, akit szeretek ugyan, de akkor se az enyém. Mellesleg szeretem és a szomszéd gyerekét is, meg a hugomét is, meg a nagybátyámét is, mégsem akarom eltartani....
2021. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
100%

De itt szó nem volt az eltartásról. Sőt azt mondta a kérdező h nem is fizet a férje gyt-t mert kifizettek valami hitelt (ami gáz mert a gytt a gyereknek fizeted, de mind 1 is)

Nem is várná itt senki h így fizessen. De a kérdezőnek nem ez a baja. Hanem h "utálja" a gyereket, és nem akarja h kapcsolatban legyen vele a férje.


#65 sejtettem h vannak ilyen hülyék. Csak felfoghatatlan h ha már valaki félredug, hogy nem védekezik🤔

De hát ezen az oldalon is olvadni csudákat 😁

2021. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy felválalnák.Most fizettük ki 2hónapja a lakáshitelt.Igen az a gyerek lakása lesz,úgy gondolom,hogy nincs mire fizetni gyt.De nem erről van szó.Soha nem szerettem igazán a fiút,csak elfogadtam.Joga van hozzá,hogy megtudja,hogy tényleg az ő fia.Nem szakítaná meg a kapcsolatot vele,de sok minden más lenne.Pl.a gyerek mivel használja ki az apját?Nos,neki karácsonyra,szülinapra,hol okos tv,hol xbox,új bicikli,telefon,2 szülinapi torta,stb..De arra nem méltatta az apját,hogy a szülinapjára felhívja,vagy apák napjára írjon neki.De a mostoha apukát felköszöntötték facen.Így tudta,hogy Apák napja van,és akkor itt csak ezzel jöttök szegény gyerek...Közbe meg az anyjának köszönheti a kialakult helyzetet.Nem tartom magam rossz embernek magam,én tudom,hogy a férjemnek mi adtuk vissza a normális családi életet.Ott kevés bele szólása volt a gyerekneveléssel kapcsolatba csak ha fizetni kellett.
2021. szept. 12. 14:26
 68/80 anonim ***** válasza:
87%
Ennek is te lehetsz az oka, már most oda jár a fiához, mert gondolom a gyerek érzi, hogy mennyire nem szereted és nem akar hozzátok menni. Gyerektartást nem fizet, úgyhogy egy okos tv és egy xbox pont belefér, mint ajándék. A gyerekek ebben a korban ilyenek, kiskamasz, lesz még rosszabb is, de akkor is a párod fia, akit nem az anyja után kell megítélni. Te egyszerűen csak féltékeny vagy a fiúra, hogy a párodnak nem csak ti léteztek, ráadáaul gondolom a gyerek fel is nyitja kicsit a szemét, hogy mekkora szipirtyó vagy.
2021. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
87%
Megmondtam a frankót, erre toroltetted a válaszom. Tudom, fáj az igazság, de ez van. Te egy rossz ember vagy!
2021. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 A kérdező kommentje:
Én rám gondolsz,hogy töröltettem a válaszod?Ha igen,akkor tévedsz.Nem igazán érdekel,hogy engem tartotok rossznak.
2021. szept. 12. 19:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!