Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom elviselni...

Miért nem bírom elviselni férjem 12éves fiát?Ahogy nő úgy lesz egyre jobban az anyja.

Figyelt kérdés
6éve vagyunk egy pár,van egy 2éves kisfiúnk.Mikor kisebb volt próbáltam jóba lenni vele,de sok vita volt ő miatta.Ma itt volt nálunk a gyerek,ma is sikerült össze vesznünk miattunk.Azóta változott meg ennyire,mióta hallottam egy pletykát,hogy lehet nem a férjem gyereke,hanem a bátyja gyereke.Ami nem kizárható mert,a nőcske később össze állt a sógorával.Azóta lett nekik közös gyerekük 1éves.Szerintem a legjobb megoldás az lenne,ha csináltatnánk apasági tesztet.Illetve férjem nem menne hozzájuk,csak a gyerek jönne és én addig elmennék itthonról.
2021. szept. 11. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
15%
akkor az összes félkegyelmű, aki itt lepontozgat(vagy a párja)tartson el minimum 1 random gyereket a szomszédságban, mert miért ne? Ne érezze egyetlen gyerek se elhanyagolva magát. Ezért a saját, vérszerinti kölködtől vond meg azt a pénzt és add oda egy vérségileg vadidegen gyereknek, vagy tudodmit? a tesód gyerekének, de 18 éven keresztül !!! Melyikőtök csinálná meg?? Fogadok, egy intézeti gyereket se vettetek még magatokhoz egy karácsonyra, vagy egy hétvégére sem!
2021. szept. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
92%

Itt nem az eltartáson van a hangsúly Te félkegyelmű!

Hanem azon h a kérdező igazából csak kiakarja sajátítani a férjét.

Az a gyerek 12 évig egy bizonyos férfit hitt az apjának. Vele állt apa-fia kapcsolatban. Most a kérdező már azt is tiltami akarja h elmenjen a férje a fiához. Nyilván féltékeny az exre, mert erre a részre ésszerű magyarázat nincs!

Azt értem h a pasi belemegy az apasági tesztbe. És abba h innentől ne találkozzon azzal a gyerekkel akit x ideig nevelt egy htban? Akivel hétvégente családi programja volt?

A kérdező véleményem szerint azt hiszi, h ha mázlija vam és kiderül h nem a párjáé a gyerek, akkor mindennemű kapcsolatot megszakít majd az egész familiával.

Erre is csak azt mondom h azért mert féltékeny lehet az exre.

Úgy gondolja h már van közös gyerek, itt az idó h a másikat leválassza a pasiról. Most már ott a közös, azon élje ki magát a pasas, a régit meg dobja el mint egy elhasznált játékot

2021. szept. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
91%

.Szerintem a legjobb megoldás az lenne,ha csináltatnánk apasági tesztet.Illetve férjem nem menne hozzájuk


Kedves 51, a félkegyelmű az, aki nem látja, hogy az apuka fiaként szereti a gyereket és nem érdekli, ki a genetikai apa. Pont.

2021. szept. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
88%
Ha annyira jól megvolnátok, senki nem tudná a párodat ellened úszítani. Viszont az elég gáz lesz, ha kiderül, hogy a gyerek az övé, mert az életben nem mosod le magadról a sz.rkeverő házisárkány jelzőt, mint az apa, mint a gyerek szemszögéből hánynék tőled.
2021. szept. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 A kérdező kommentje:
Az már legyen az én gondom,ha mégis az övé a gyerek.Nem vagyok féltékeny az exre.Mégis mire legyek?Szimplám utálom,azért amilyen.A fiát meg nem kedvelem,mert egy elkényesztetett kissrác,aki még azt hiszi ő körülötte forog a világ.Igaz,itt csak a gyereket sajnálják,de az apát soha?Itt van az élő példa,hogy az a jó nő aki tönkreteszi a párját,hogy más gyerekét a sajátjának hiszi.A férfiakat miért nem sajnáljuk,csak a gyerekeket,anyukákat.
2021. szept. 12. 08:52
 56/80 anonim ***** válasza:
88%

Ki sajnálta itt az anyját?

A férjedet mindanyian sajnáljuk. Főként azért, mert a felesége mindent elkövet azért h az eddig általa is nevelt gyereket kitörölje az életéből.

Gondolj arra hogy ha most a fiadról kiderülne h elcserélték a kórházban, és nem is a te vérszerinti gyereked. Akkor elhajítanád?

A gyerekem nem azért a gyerekem mert vannak egyezések a dnsünkben. Azért az mert én neveltem. Ott voltam mikor beteg volt, mikor végugment a mozg fejlődésen, mikor először mondta h apa!

Gondolkodj el ezen!

Elkényeztetett? És a tiéd milyen lesz?

Mert baromi tapasztaltnak hiszed magad gyereknevelésben úgy látom

2021. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
87%
#56 remélem h az! De sajnos ismerek ilyen nőt.
2021. szept. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
83%
Olvasd már vissza magad. Annyira elvakít a gyűlöleted, a féltékenységed a gyerek irányába, hogy konkrétan dns vizsgálatra vetted rá a párod. Minek kezdtél olyan pasival, akinek gyereke van, ha ennyire nem bírod elviselni a helyzetet? Mindegy milyen ribizli volt az ex, neked ahoz közöd nincs. Miért ne mehetne hozzájuk, csak féltékeny vagy.
2021. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
93%
Majd amikor a közös gyereketek 12 éves lesz, akkor majd miatta is fogtok vitatkozni. Meg még hamarabb is. Akkor majd lelencbe adjátok? Ugye, nem? Na látod. A másik gyereknek a férjed az apja. Vagy így, vagy úgy (12 éve tekinti a gyereket a fiának és a fiú a férjedet az apjának, tök mindegy már, hogy ki a biológiai apja). Amikor hozzámentél, tudtad, hogy “csomagban” van egy gyerekkel. Igazi gonosz mostoha vagy.
2021. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
94%
A te gyereked meg olyan lesz, mint amilyen te vagy kérdező. Tehát nem lesz különb a férjed másik gyerekétől.
2021. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!